Закупівлі Компанії Увійти Про систему

Очікувана вартість:

125 000.00 UAH
без ПДВ.

ДК 021: 2015 CPV 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Послуги з юридичного представництва в судах м. Києва)

Відкриті торги Очікування пропозицій
UA-2018-11-06-000513-b 1002e400555e45afb9230dca5c6f2687
Зміни: Створено: Майданчик: netcast.com.ua

Замовник:

ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом" / #20915546

Адреса:

55000, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Промзона ВП ЮУАЕС

Контакт:

Міронов Сергій Леонідович
[email protected]
+380513641330
+380513642412
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Начальник БВППР та ВОДВС ЮУ – Рубінс Андрій Анатолійович, т.05136 4-23-65 [email protected]
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH. (1.20%)
4 питання
Питання:
Відповідь:
#
Уточнення щодо умов надання послуг
Шановний замовнику!
Просимо уточнити наступне:

1) Чи є конкретні вимоги до кількості спеціалістів адвокатського бюро (які мають свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю), що повинні працювати в штаті бюро та/або бути залучені для виконання договору?
2) Якщо учасник є адвокатським бюро, обов’язково усі адвокати мають бути штатними працівниками бюро, чи допускається наявність працівників, залучених на договірних засадах?
3) При наданні послуг в рамках закупівлі № UA-2018-11-06-000513-b передбачається ведення одного судового процесу чи необхідно супроводжувати декілька різних справ?

Дякуємо за відповідь!
Нижчевикладена інформація надається по пунктам запитання:
1.Такі вимоги не передбачені
2.Обмежень щодо надання послуг працівниками, що залучені на договірних засадах не встановлено.
3.При наданні послуг в рамках закупівлі № UA-2018-11-06-000513-b передбачено представництво та захист інтересів Замовника шляхом участі у судових засіданнях по різним справам.
Питання:
Відповідь:
#
підготовка процесуальних документів
замовник сам готує процесуальні документи для судового засідання - клопотання, заяви, заперечення, відзиви, і т.д., чи буде робити адвокат безкоштовно?
Замовник сам готує проекти процесуальних документів для судового засідання за виключенням розрахунків судових витрат, підтверджених відповідними доказами (договір, рахунки, тощо), які Замовник сплатив або має сплатити у зв’язку з розглядом справи.
Питання:
Відповідь:
#
Визначення порядку формування ціни на послугу
Пунктом 3 Додатку 4 - Умови оплати передбачено:
Оплата за участь у судовому засіданні забезпечується на умовах Договору. Оплаті підлягають послуги з представництва інтересів надані шляхом безпосередньої участі у судовому засіданні. Всі інші послуги визначені у розділі 3 Додатку 4 надаються безкоштовно.
Питання: Прошу надати уточнення:
1. Чи входить до складу оплачуваних послуг час витрачений адвокатом на очікування засідання суду (наприклад за повісткою призначено на 10.00 годину, а фактично розпочато о 12.00 годині)?
2. Чи оплачується час витрачений адвокатом на прибуття на засідання суду на вимогу Замовника, але судове засідання не відбулось (наприклад у звязку з неякою іншої сторони)?
3. Яким чином передбачається фіксування оплатної участі адвоката у судовому засіданні (фактично витраченого (оплачуваємого) часу)?
4. Які послуги адвоката в рамках вказаного проекту договору є безкоштовним (у разі їх великої кількості навести основні)?
Нижчевикладена інформація надається по пунктам запитання:
1. Не входить.
2. Не оплачується.
3.Зверніть увагу, що Адвокат може приймати участь у судовому засіданні виключно за участі представника Клієнта у якості вільного слухача. Час участі у засіданні фіксується Адвокатом, а контроль за відповідністю внесених даних здійснюється представником Клієнта, який, як було зазначено вище, буде знаходитись у судовому засіданні у якості вільного слухача.
4.Зміст послуг, викладений у розділі 2 Додатку 4 (Перелік послуг, які повинні надати за завданням (заявкою) замовника). В наслідок опрацювання питання було виявлено технічну описку, у Розділі 3 Додатку 4 (Перелік послуг, які повинні надати за завданням (заявкою) замовника).
Враховуючи викладене, останнє речення Розділу 3 Додатку 4 «Всі інші послуги визначені у розділі 3 Додатку 4 надаються безкоштовно», прошу читати як «Всі інші послуги визначені у розділі 2 Додатку 4 надаються безкоштовно».
Оплатною основною послугою за Договором є представництво та захист інтересів Клієнта в судах. Всі інші послуги є супутніми по відношенню до основної послуги і заплановані у виключних випадках окрім надання до суду попередніх та остаточних розрахунків судових витрат з урахуванням наданих ним послуг на правову допомогу в межах справи, підтверджених відповідними доказами (договір, рахунки, тощо) в порядку та строки, що визначені процесуальним законодавством України, тому надаються безкоштовно.
Питання:
Відповідь:
#
Оплата послуг / відшкодування судових витрат
Пунктом 5.14 проекту договору передбачено, що «Адвокат надає суду попередні розрахунки судових витрат, підтверджених відповідними доказами (договір, рахунки, тощо). Докази мають бути подані в порядку та строки визначені процесуальним законодавством України. Адвокат повідомляє суд про те, що дані розрахунки не являються остаточними. Остаточний розрахунок буде заявлений після оплати його послуг за договором та згідно до Господарського процесуального кодексу України».
Також Розділом 4 передбачено, що «розрахунки здійснюються Клієнтом на підставі актів здачі-приймання наданих послуг та звітів, підписаних уповноваженими представниками Сторін, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Адвоката протягом 45 банківських днів з дати їх підписання».
Відповідно до частини 8 статті 129 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що «Розмір судових витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв’язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо).
Такі докази подаються до закінчення судових дебатів у справі або протягом п’яти днів після ухвалення рішення суду, за умови, що до закінчення судових дебатів у справі сторона зробила про це відповідну заяву».
Просимо надати роз’яснення яким чином адвокатом можуть бути надані докази оплати послуг протягом п’яти днів після ухвалення рішення по конкретній справі (частина 8 стаття 129 ГПКУ) за умови, що такі послуги будуть оплачені замовником протягом 45 банківських днів (розділ 4 проекту договору)?
Дійсно, відповідно до частини 8 статті 129 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що «Розмір судових витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв’язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо).
Адвокат повинен забезпечити надання до суду підтверджений відповідними доказами розрахунок витрат, які Замовник сплатив (за попередні засідання) або має сплатити (за поточне засідання) у зв’язку з розглядом судової справи.
Розрахунок витрат та докази повинні бути подані в строк до закінчення судових дебатів у справі або протягом п’яти днів після ухвалення рішення суду, за умови, що до закінчення судових дебатів у справі сторона зробила про це відповідну заяву.
Відтак, акти здачі-приймання наданих послуг та звіти, підписані уповноваженими представниками Сторін не є виключними доказами, які можна надати до суду, а кількість годин, проведених адвокатом у судових засіданнях може бути підтверджено відповідними протоколами судових засідань, договірними документами, що встановлюють вартість роботи Адвоката за годину тощо (див. Постанову Верховного суду від 08.10.2018 по справі N 904/27/18).

Предмети закупівлі:

ДК 021: 2015 CPV 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Послуги з юридичного представництва в судах м. Києва)
1 посл.
125 000.00 UAH
125 000.00 UAH
125 000.00 UAH / посл.
79110000-8 — Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Строк поставки:
31.12.2019
Адреса поставки:
01000, Україна, Київська область, м.Київ, Суди м.Києва