Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перейти до оплати

Очікувана вартість:

23 709 507.00 EUR
× 29.44 = 698 101 752.02 UAH
без ПДВ.

Сума договорів:

21 499 285.71 EUR
633 024 086.97 UAH

Економія:

9.32%

ГБН Г.1-218-182:2011, ДСТУ Б Д.1.1-1-2013, ДК 021:2015 (45000000-7) Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-04 Червоноград – Рава Руська км 3+137 – км 56+307, Львівської області за моделлю «проектування – будівництво»

Відкриті торги (EU) Завершено
UA-2017-05-31-001069-a 0bd11583132b4d769e072146979f92d3
Зміни: Створено: Майданчик: e-tender.biz

Замовник:

СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ / #25253009

Адреса:

79053, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 54

Контакт:

Остапчук Ігор Романович
ad_tender_uo_b@ukr.net
+38 (032) 263-00-21
ГБН Г.1-218-182:2011, ДСТУ Б Д.1.1-1-2013, ДК 021:2015 (45000000-7) Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-04 Червоноград – Рава Руська км 3+137 – км 56+307, Львівської області за моделлю «проектування – будівництво»
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
118 547.54 EUR. (0.50%)
1 скарга/вимога
Вимога
Вирішена
UA-2017-05-31-001069-a.a1
Строки подання тендерної пропозиції
Доброго дня Шановний Замовник. Згідно вимог тендерної документації учасники в складі тендерної документації документально підтверджують наявність досвіду виконання аналогічних договорів. Також вимагається надати оригінали договорів щодо виконання робіт за предметом закупівлі відповідно до Технічної специфікації за останні 3 роки, оригінали відгуків. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою або іншою мовою з обов’язковим перекладом на українську мову. Також для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів, що надають учасники-нерезиденти у складі тендерної пропозиції, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку (за процедурою консульської легалізації відповідно до до Віденської конвенції про консульські зносини від 24.04.1963 року ) або засвідчені спеціальним штампом Apostille. Підготовка документів згідно вимог даної тендерної документації потребує великого об’єму в часі. Велика кількість документів, які потрібно завірити нотаріально, легалізувати печаткою апостиль, перекласти та завірити переклад. Дані послуги виконує незалежна компанія від якої неможливо вимагати точні строки виконання. В зв’язку з цим Просимо Вас перенести кінцевий термін подання тендерної документації мінімум на два тижні, таким чином дати можливість учаснику встигнути підготувати всі документи згідно вимог замовника.
Відповідно до статті 13 Закону України "Про міжнародне приватне право" документи, що видані уповноваженими органами іноземних держав у встановленій формі, визнаються дійсними в Україні в разі їх легалізації, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України. Міжнародні договори України, які регулюють питання правових відносин і міжнародної правової допомоги у цивільних справах, містять положення про те, що документи, складені або засвідчені компетентним органом однієї Договірної Сторони та підтверджені підписом уповноваженої особи й офіційною печаткою, є дійсними на території іншої Договірної Сторони без подальшого засвідчення. Між Україною та Республікою Польща ці питання врегульовані Договором між Україною і Республікою Польща про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах 1993 року, який ратифіковано Постановою ВР N 3941-XII від 04.02.1994. Відповідно до вказаного Міжнародного Договору на території України приймають без будь-якого додаткового засвідчення (консульської легалізації або засвідчення апостилем) усі види офіційних документів незалежно від того, якими органами Польщі вони видані і з якою метою. Додатково повідомляємо, що Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації та продовжено кінцевий термін подання тендерних пропозицій.
22 питання
Питання:
Відповідь:
щодо форми "Відомості про учасника"
У таблиці 1 "Відомості про учасника" у п. 9 "Основні види діяльності" необхідно зазначати всі види діяльності відповідно до Витягу KRS чи достатньо вказати ті, що стосуються предмету закупівлі?
У п.9 Таблиці №1 Додатку №7 до тендерної документації, зазначено, що учасник має надати інформацію стосовно основного виду його діяльності. Якщо у Витягу KRS не зазначено саме основний вид діяльності учасника, такий учасник повинен надати інформацію стосовно усіх видів діяльності.
Питання:
Відповідь:
Ведення бізнесу на території Польщі не менше ніж три роки
Що розуміється під «оригіналом документу, що підтверджує ведення учасником бізнесу на території Польщі не менше ніж три роки» (Додаток № 5 до тендерної документації)? Чи можна вважати таким документом витяг з Крайового Реєстру Судового (KRS), що містить запис про проведення державної реєстрації учасника три або більше років тому? Якщо так, то чи можна підтвердити «реєстрацію учасника на території Польщі» (абзац 2 пункту 1 Додатка № 5 до тендерної документації) та «ведення учасником бізнесу на території Польщі не менше ніж три роки» одним документом (абзац 3 пункту 1 Додатка № 5 до тендерної документації)?
Відповідно до Додатку №5 до тендерної документації, Учасники в складі тендерної пропозиції документально підтверджують відповідність учасника іншим вимогам Замовника за предметом закупівлі наступними інформацією та документами: - оригіналом документу, що підтверджує реєстрацію учасника на території Польщі: - оригінал документу, що підтверджує ведення учасником бізнесу на території Польщі не менше ніж три роки; - оригінал документу, що підтверджує сплату учасником податків і відрахування на соціальне страхування в Республіці Польща; - оригінал фінансової звітності учасника за останні три роки, з документами, що підтверджують прибутковість учасника або пояснювальна записка з викладенням та обґрунтуванням всіх обставин, що спричинили збитковість; - оригінал листа від Міністерства Фінансів Республіки Польща, що учасник відповідає попереднім умовам участі в торгах за даним предметом закупівлі. Враховуючи вищевикладене, якщо даний витяг міститиме всю вищезазначену інформацію, Учасники можуть подавати даний витяг в складі тендерної пропозиції. Одночасно Учасники в складі тендерної пропозиції повинні надати оригінал листа від Міністерства Фінансів Республіки Польща (Ministerstwo Finansów), в якому буде зазначатися інформація про підтвердження реєстрації учасника на території Республіки Польща, ведення учасником бізнесу на території Польщі не менше ніж трьох років, сплати учасником податків і відрахування на соціальне страхування в Республіці Польща, прибутковості чи збитковості учасника.
Питання:
Відповідь:
Зміна субпідрядників
Відповідно до пункту 7 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерна пропозиція повинна містити довідку учасника (у довільній формі), з інформацією про наміри виконання робіт із залученням або без залучення сторонніх суб’єктів господарювання. Чи матиме виконавець право вже у ході виконання договору змінити субпідрядника, вказаного в цій довідці, на іншого (за наявності такої потреби)? Якщо така зміна допускається, то яким буде її порядок? Чи потребуватимуть погодження замовника умови договору про залучення нового субпідрядника?
У разі якщо учасник планує залучати субпідрядника в обсязі менше 20 відсотків від суми Договору, тоді в ході виконання робіт учасник має право його змінити. Підрядник при виробничій необхідності залучає Субпідрядні організації за письмовим погодженням Замовника.
Питання:
Відповідь:
Construction Agreement (between Investor and Contractor) Draft
We kindly ask about enable us review Construction Agreement draft between Investor and Contractor.
Після проведення електронного аукціону та визначення переможця, Замовником буде наданий Учаснику - Переможцю проект договору для розгляду та погодження, який буде розроблений у відповідності до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги.
Питання:
Відповідь:
п. 4 Додатку 1 ТД
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що мається на увазі під наданням інформації про професійну кваліфікацію та досвід (не спеціалістів, а саме залучених організацій)? Чи потрібно документальне підтвердження такого досвіду та кваліфікації?
Відповідно до додатку №4 до тендерної документації Учасники в складі тендерної пропозиції подають довідку в довільній формі де вказують інформацію про професійну кваліфікацію, досвід, освіту осіб і організацій, які можуть бути залучені до виконання контракту (договору про закупівлю) згідно предмету закупівлі. Також в даній довідці необхідно надати інформацію стосовно їх діяльності та про підстави залучення цих осіб, організацій.
Питання:
Відповідь:
з приводу кваліфікаційних вимог
У таблиці 1 "Відомості про учасника" у п. 7 "Форма власності" достатньо написати "приватна" або "суспільна" чи необхідно уточнити також організаційно-правову форму? Чи необхідно вказувати відомості щодо котирування акцій акціонерного товариства ?
У п.7 Таблиці №1 Додатку №7 до тендерної документації, необхідно вказати форму власності підприємства: "приватна" або "суспільна" у відповідності до чинного законодавства на території Республіки Польща.
Питання:
Відповідь:
Відповідальність за неналежне виконання робіт
Яку відповідальність (зміст, обсяг) нестиме виконавець за неналежне виконання робіт (прострочення виконання, порушення умов щодо якості тощо)? Як розподілятиметься відповідальність за порушення договору, допущені з вини субпідрядника?
Уразі невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань за Договором, який буде укладений між Замовником та Учасником - Переможцем, Сторони несуть відповідальність, передбачену законодавством України та даним Договором. Укладання субпідрядних договорів не буде створювати будь-яких правових відносин (зобов’язань) між Замовником і Субпідрядником.
Питання:
Відповідь:
Лабораторія
- в Додатку №4 сформульована вимога наявності власної або орендованої атестованої/акредитованої лабораторії якості. Чи достатньо надати Гарантійний лист, що така лабораторія буде?
Замовником будуть внесені зміни щодо вимоги про підтвердження наявність власної або орендованої атестованої/акредитованої по міжнародних чи українських стандартах служби контролю якості(лабораторії)
Питання:
Відповідь:
formal questions
1. Будь ласка, повідомте нам чи в разі коли ми братимемо участь у тендері в Консорціумі з польським партнером, Замовник під час перевірки дотримання вимог посідання відповідних референцій (рекомендацій) врахує сукупний досвід обох членів Консорціуму. Чи у зв’язку з тим достатньо буде, якщо лише один з членів Консорціуму пред’явить рекомендації, що вимагаються? 2. Чи може бути учасником Консорціум, що складається з двох компаній, кожна з яких має місцезнаходження в Республіці Польща? Чи достатньо для підтвердження кваліфікаційного критерію наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів - надання інформації про досвід окремо кожної з компаній-учасників саме новоствореного Консорціуму з наданням документального підтвердження? 3. Чи може Учасник (Польська компанiя) залучити до виконання робіт інженера-проектувальника автомобільних доріг за договором, який є працівником українського субпідрядника? 4. Щодо кваліфікаційних вимог до субпідрядників. Який саме досвід виконання аналогічного договору повинен мати субпідрядник? 5. Згідно законодавства Республіки Польща на провадження господарської діяльності ліцензія на основнi види робiт не вимагається, перелік робіт, які може виконувати компанія затверджується її Статутом. Тому просимо надати пояснення: А) Яким чином учасник має підтвердити вимоги Додатку №4 до тендерної документації? Б) Як польська компанія в подальшому може отримати дозвіл на виконання робіт? В) Чи повинна польська компанія мати/створити філіал в Україні для виконання робіт за даним предметом закупівлі? 6. Якщо учасник не має відповідного досвіду виконання аналогічних договорів чи може бути використано досвід субпідрядника для підтвердження кваліфікації Учасника?
Відповідно до ч.2 ст.3 Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги участь у процедурі закупівлі приймають тільки підприємці з місцезнаходженням в Республіці Польща (далі – польські підприємці). Польськими підприємцями вважаються суб’єкти господарської діяльності зареєстровані в Республіці Польща незалежно від форми власності. Відповідно до ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі», враховуючи умови Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, учасником даної процедури закупівлі може бути: фізична особа-підприємець, юридична особа (в даному випадку нерезидент по відношенні до України), яка подала свою тендерну пропозицію. Замовником буде розглядатись учасник (фізична особо-підприємець, юридична особа (в даному випадку нерезидент по відношенні до України), який подав свою тендерну пропозицію. Якщо консорціум, є юридичною особою, за законодавством республіки Польща, а також відповідає всім вимогам та умовам тендерної документації, тоді він може бути Учасником, при цьому, не члени консорціуму, а сам консорціум. Учасник, який подав свою пропозицію, повинен підтвердити свій досвід виконання аналогічних договорів. Учасник (Польська компанія) може залучити до виконання робіт інженера-проектувальника автомобільних доріг за договором, який є працівником українського субпідрядника, при цьому надавши договір про залучення даного інженера-проектувальника до виконання робіт. Досвід робіт субпідрядника, залежить від того, які роботи будуть доручені субпідряднику учасником, а в загальному досвід виконання аналогічних договорів повинен відповідати предмету закупівлі. У Додатку №4 до тендерної документації, зазначено, що учасники в складі тендерної пропозиції мають подати оригінал ліцензії з переліком робіт, що видана на це уповноваженим органом та дійсна на території України, для можливості в подальшому отримання учасником дозволу на виконання робіт згідно чинного законодавства України (Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»). У разі відсутності вищезазначеної ліценції – гарантійний лист від учасника з зобов’язанням отримати вищезазначену ліцензію у строк до 01.09.2018 року. Для отримання ліцензії на проведення будівельних робіт, іноземний суб’єкт господарювання (нерезидент) може зареєструвати на території України власне іноземне представництво. Враховуючи вищевикладене, учасник має надати гарантії отримати вищезазначену ліцензію у строк до 01.09.2018 року на власне іноземне представництво, яке буде зареєстроване на території України. Досвід субпідрядника не може бути використано для підтвердження кваліфікації учасника.
Питання:
Відповідь:
Щодо характеру та обсягів робіт
Просимо надати відповіді на наступні запитання щодо характеру та обсягів ремонтних робіт, передбачених Додатком № 3 до тендерної документації (II етап): 1) пунктом 10.2 передбачено виконання робіт з розбирання існуючих труб. Якою є відстань транспортування матеріалу від місць розбирання? 2) пунктом 10.3 передбачено виконання робіт з фрезерування існуючого покриття. Якою є відстань транспортування матеріалу від місць фрезерування? 3) пунктом 10.7 передбачено виконання робіт з капітального ремонту мостів. Які заходи передбачаються щодо робіт по ремонту даних споруд (влаштування нової монолітної плити; влаштування гідроізоляції; влаштування водовідвідних труб; влаштування нового перильного огородження; ремонтно-захисні роботи бетонних покриттів; тип деформаційних швів)? 4) пунктом 10.9 передбачено виконання робіт з укріплення узбіч відфрезованим матеріалом з добавлянням щебеню 10 % товщиною 10 см. Просимо уточнити площу укріплення узбіччя (оскільки при довжині автомобільної дороги 53170 м.п. і ширині узбіччя 2,5 м площа укріплення узбіччя не може складати 332272 м2)? 5) пунктом 10.13 передбачено виконання робіт з влаштування тротуарів. Які обсяги земляних робіт? Якими мають бути товщина щебеневої підготовки, марка цементно-піщаної суміші, її товщина, кількість бордюрного каменя? На яку кількість людей передбачаються автопавільйони (пункт 10.16)? 6) пунктом 10.17 передбачено виконання робіт з влаштування зовнішнього освітлення. Якими мають бути тип і висота опор, а також тип світильників і ламп? 7) пунктом 10.18 передбачено виконання робіт з улаштування дощової каналізації з вітками від дощоприймачів. Якими мають бути тип колодязів, кількість та матеріал труб, матеріал зворотної засипки змонтованого колектора? 8) пунктом 10.18 передбачено виконання робіт з нанесення дорожньої розмітки. Який тип матеріалу має використовуватися при нанесенні розмітки?
Враховуючи вищевикладене запитання у Завданні на розроблення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-04 Червоноград – Рава Руська км 3+137 – км 56+307, Львівської області в ІІ етапі "Попередні основні техніко-економічні показники об’єкту", потрібно враховувати наступне: - п. 10.2 При виконанні робіт з розбирання існуючих труб передбачити середню віддаль транспортування матеріалів від розбирання труб на відстань 10км - п. 10.3 При виконанні робіт з фрезерування існуючого покриття передбачити середню віддаль транспортування відфрезерованого матеріалу до 5 км. Дана віддаль може змінюватися за пропозицією Учасника. - п. 10.7 У відповідності до пропозиції Учасника із забезпеченням нормативних параметрів мостів та несучої здатності під нормативні навантаження - п. 10.9 Площа укріплення узбіччя може бути змінена за пропозицією Учасника - п. 10.13 На тротуарах передбачена основа із щебенової суміші товщиною 12 см прошарок із цементно - піщаної суміші товщиною 4 см з витратою цементу 4.1 тонни на 42.5 м3 цементно - піщаної суміші. Обсяг бортового каменю поданий в п. 10.14 і становить 22358м марки БР 100.30.18 і 22358 м марки БР 100.20.8. Обсяг земляних робіт за пропозицією Учасника - п. 10.16 Автопавільйони передбачені із металевих конструкцій облегшеного типу на 10 чол. або за пропозицією Учасника із інших матеріалів із забезпечення архітектурної привабливості та конструктивної стійкості. - п. 10.17 Освітлення дороги передбачено в межах населених пунктів з використанням сучасних конструкцій опор із атикорозійним захистом та енергозберігаючих ламп потужністю необхідною для забезпечення нормативної яскравості покриття проїзної частини - п. 10.18 Влаштування колекторів водовідвідної каналізації передбачено із використання пластикових труб діаметром 300-600 мм або за пропозицією учасника із інших матеріалів (крім азбестоцементних) Тип колодязів, матеріал та обсяг зворотньої засипки за пропозицією Учасника. При виконанні робіт з нанесення дорожньої розмітки передбачити матеріал нітрофарба АК 111 з використанням склокульок. Також потрібно враховувати вимоги згідно Завдання та передбачити необхідну інфраструктуру для забезпечення ефективного функціонування об’єкта капітального ремонту, передбачити використання сучасних енергозберігаючих приладів освітлення, передбачити використання сучасних прогресивних технологій, зносостійких матеріалів та конструкцій з ефективним антикорозійним захистом, передбачити рішення з дотриманням норм доступності до об’єктів інфраструктури автомобільної дороги для маломобільних груп населення.
Питання:
Відповідь:
щодо понять Тендерної документації
Додатком № 3 до тендерної документації у п.п 7,8 І етапу передбачено, що Генеральна підрядна організація і Генеральна проектна організація визначається на конкурсних умовах. Чи правильним є твердження, що Генеральна підрядна організація і Генеральна проектна організація - це переможець даних закупівель?
Переможець торгів по вищезазначеній закупівлі робіт повинен виконати роботи, які включають в себе як розроблення проектно - кошторисної документації так і виконання самих робіт. Тому твердження що Генеральна підрядна організація і Генеральна проектна організація - це переможець даних закупівель є вірним.
Питання:
Відповідь:
Лист від Міністерства Фінансів Республіки Польща
Що саме має бути предметом листа від Міністерства Фінансів Республіки Польща, про який йдеться в абзаці 6 пункту 1 Додатка № 5 до тендерної документації? Що необхідно розуміти під «попередніми умовами участі в торгах за даним предметом закупівлі», про відповідність учасника яким має зазначатися в такому листі?
Відповідно до Додатку № 5 до тендерної документації, учасникам в складі тендерної пропозиції необхідно подати оригінал листа від Міністерства Фінансів Республіки Польща (Ministerstwo Finansów), в якому зазначається інформація про підтвердження реєстрації учасника на території Республіки Польща, ведення учасником бізнесу на території Польщі не менше ніж трьох років, сплати учасником податків і відрахування на соціальне страхування в Республіці Польща, прибутковості чи збитковості учасника.
Питання:
Відповідь:
оподаткування
Просимо надати чітку відповідь: чи буде звільнений залучений переможцем процедури закупівлі для виконання частини робіт український субпідрядник в межах укладеного за результатами процедури закупівлі контракту від сплати податку на додану вартість, враховуючи положення статті 11 Договору між Урядами України та Республіки Польща ? Очікуємо не дублювання тексту тендерної документації чи міжурядового договору, а дійсно зрозуміле та чітке роз"яснення.
Служба автомобільних доріг у Львівській області є Замовником даної процедури закупівлі, яку проводить у відповідності до вимог Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги, та не є органом, який уповноважений трактувати (роз’яснювати) податкове законодавство, що діє на території Республіки Польща чи на території України. Сторонами контракту будуть Служба автомобільних доріг у Львівській області, як Замовник, та учасник-переможець, як Підрядник. Укладання субпідрядних договорів не буде створювати будь-яких правових відносин (зобов’язань) між Замовником і Субпідрядником. Одночасно зазначаємо, що кошти відповідно до даного кредиту не територію України поступати не будуть. Оплата за виконані роботи буде здійснюватись напряму Міністерством фінансів республіки Польща на рахунки Генпідрядника. Кошти, які будуть поступати від Генпідрядника українському субпідряднику, будуть підпадати під законодавство, яке діє на території України.
Питання:
Відповідь:
підтвердження досвіду
Згідно ТД для підтвердження досвіду виконання аналогічних робіт, вимагається надати оригінали договорів за 3 останні роки. Уточніть будь-ласка чи це може бути один договір який робився в період останніх трьох років чи це має бути два договори чи три?
Учасники в складі тендерної пропозиції документально підтверджують наявність досвіду виконання ними аналогічного (их) договору (ів) оригіналами договору та/або оригіналом договору, щодо виконання робіт за предметом закупівлі відповідно до Технічної специфікації (Додаток № 3).
Питання:
Відповідь:
Польське походження товарів (будівельних матеріалів)
Чи означає вимога про польське походження товарів (у цьому випадку ‒ будівельних матеріалів), як її викладено в пункті 3 підрозділу «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» тендерної документації, що такі товари (польського походження) мають бути неодмінно імпортовані в Україну з Республіки Польща?
Відповідно до ст. 4 Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги зазначено, що вартість товарів, робіт та послуг польського походження за Контрактом, який фінансується за цим Договором не може бути меншою, ніж 60% (шістдесят процентів) від вартості цього Контракту. Детальна інформація виконання цієї вимоги, включаючи надання відповідних документів, наприклад сертифікатів про походження, може вимагатися від експортера Договірними Сторонами. Враховуючи чинне законодавство України , а саме ст.36 Митного Кодексу України, країною походження товару вважається країна, в якій товар був повністю вироблений або підданий достатній переробці відповідно до критеріїв, встановлених цим Кодексом. Статтею 43 Митного Кодексу України, зазначається, що документами, які підтверджую країну походження товару, є сертифікат про походження товару, засвідчена декларація про походження товару, декларація про походження товару, сертифікат про регіональне найменування товару.
Питання:
Відповідь:
Щодо проекту договору
Коли учасник зможе отримати проект договору і як в останньому будуть визначені умови про відповідальність сторін, зміну та припинення договору, відступлення прав і обов’язків за договором?
Відповідно до ч.4 ст.3 Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, Контракт, укладений відповідно до цього Договору, погоджуються Договірними Сторонами відповідно до такої процедури: 1) Міністерство фінансів України у письмовій формі інформує Міністерство фінансів Республіки Польща про схвалення Контракту відповідними центральними органами виконавчої влади України; 2) надалі, Міністерство фінансів Республіки Польща надає Міністерству фінансів України своє письмове підтвердження Контракту; 3) Контракт набере чинності через 15 (п'ятнадцять) днів з дати надсилання письмового підтвердження Міністерства фінансів Республіки Польща Міністерству фінансів України; 4) процедура узгодження для кожної Договірної Сторони не може перевищувати 45 (сорок п'ять) днів. Після проведення електронного аукціону та визначення переможця, Замовником буде наданий Учаснику - Переможцю проект договору для розгляду та погодження, який буде розроблений у відповідності до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги.
Питання:
Відповідь:
Щодо документів, які не потребують легалізації
Відповідно до абзацу 4 пункту 7 розділу «Загальні положення» тендерної документації якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною учасника-нерезидента, то учасник повинен надати нотаріально завірену копію такого документа з одночасним наданням довідки (листа-роз’яснення), складеної в довільній формі за підписом уповноваженої особи учасника-нерезидента, з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцією тощо) між Україною та країною учасника-нерезидента. В складі документів тендерної пропозиції слід подавати сканований у форматі pdf оригінал такого документа чи скановану нотаріально завірену його копію? Вищезазначена довідка (лист-роз’яснення) надається окремо щодо кожного документа чи достатньо буде подати одну таку довідку (лист-роз’яснення) за всіма документами?
Відповідно до вимог та умов тендерної документації щодо мови якою повинно бути складено тендерні пропозиції, та вищезазначеного питання, Учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати (у форматі pdf) оригінал такого документу чи нотаріально завірену копію з одночасним наданням довідки (лист - роз'яснення до кожного документу), складеної в довільній формі за підписом уповноваженої особи учасника - нерезидента, з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцією тощо) між Україною та країною учасника - нерезидента.
Питання:
Відповідь:
Щодо оцінки тендерної пропозиції
Яким чином замовник здійснюватиме оцінку тендерних пропозицій на предмет дотримання учасниками вимоги про не менше 60% вартості товарів, робіт та послуг польського походження у складі вартості договору (пункт 3 розділу «Результати торгів та укладання договору про закупівлю»)?
Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватись у відповідності до ч.1 Розділу «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації по вищезазначеній закупівлі.
Питання:
Відповідь:
Formal questions
1. Оскільки проект виконується за кошти кредиту, наданого Республікою Польща - просимо пояснити чи компанії, що мають місцезнаходження в Польщі, а походять з іншої країни можуть брати участь у процедурі закупівлі? 2. Замовником була надана відповідь в одному з попередніх питань: «…Якщо консорціум, є юридичною особою, за законодавством республіки Польща, а також відповідає всім вимогам та умовам тендерної документації, тоді він може бути Учасником, при цьому, не члени консорціуму, а сам консорціум…». З цього випливає що Замовник розглядатиме досвід і матеріально-технічні ресурси по новоствореному консорціуму, а не по кожному з його членів. Просимо пояснити чому в такому разі при створенні консорціуму з 2-х компаній, які разом відповідають кваліфікаційним вимогам і консорціум зможе виконати роботи, сам консорціум не зможе пройти кваліфікаційний відбір. 3. Які саме роботи вважаються аналогічними до предмету закупівлі? Чи може пройти кваліфікаційний відбір учасник, що виконував схожі за видами та обсягами робіт з нового будівництва, а не капітального ремонту? 4. В Тендерній документації вказано, що «…товари, роботи та послуги що фінансуються відповідно до Контрактів звільняються від сплати будь-яких податків, мит чи інших зборів або обов'язкових платежів, які встановлені Україною чи на її території у відповідності до чинного законодавства України…». Просимо Вас пояснити механізм звільнення від податків, мит чи інших зборів або обов'язкових платежів, на рівні безпосереднього виконавця робіт, а також механізм звільнення від податків, мит чи інших зборів або обов'язкових платежів постачальників та субпідрядників. 5. В Тендерній документації вказано, що учасник в складі тендерної пропозиції документально підтверджує наявність досвіду виконання ними аналогічного (их) договору за останні 3 роки. Загально прийнятою практикою в проведенні тендерних закупівель в Республіці Польща є вимога до учасників щодо наявності досвіду виконання аналогічних договорів на будівельні роботи саме за останні 5 років. Тому просимо Вас роз’яснити чому обмежено можливість участі у закупівлі робіт компаніям, що мають документально підтверджений досвід наданих послуг/виконаних робіт за останні 5 років? 6. Що саме повинна містити Пояснювальна записка на вимогу Додатку №4 до тендерної документації? 7. Як саме учасник-нерезидент (польська компанія) повинен надати інформацію в довільній формі на виконання вимог статті 17 Закону, якщо законодавством країни учасника не передбачені державні реєстри, в яких може міститись відповідна інформація?
1. Тендерною документацією чітко визначено які учасники можуть брати участь у вищезазначеній процедурі закупівлі. 2. Замовником чітко надана відповідь щодо участі у процедурі закупівлі консорціуму у раніше заданих питаннях. 3. Пунктом 3.1. Додатку 1 визначено спосіб документального підтвердження наявності в учасників досвіду виконання ними аналогічного (их) договору (ів), а саме виконання робіт з проектування та будівництва/капітального ремонту автомобільних доріг. 4. Щодо механізму оподаткування Замовником надано відповідь у раніше заданих питаннях. 5. Замовником не заборонено та не обмежено подавати учасниками в складі тендерної пропозиції документальне підтвердження наявності досвіду виконання ними аналогічних договорів за останні п’ять років. 6. Додатком № 4 до тендерної документації чітко визначено, яку інформацію повинна містити пояснювальна записка від учасника. 7. Учасник-нерезидент повинен надати зазначені у цій тендерній документації документи з урахуванням особливостей законодавства країни, в якій цей учасник зареєстрований (аналоги документів). У разі подання аналогу документу або у разі відсутності такого документу та його аналогу учасник-нерезидент повинен додати до тендерної пропозиції пояснювальну записку із зазначенням назви документу/інформації, передбаченої тендерною документацією та назви аналогу документу або інформації про відсутність такого документу та його аналогу із зазначенням причин відсутності. Документи та інформація, які вимагаються замовником відповідно до вимог цієї тендерної документації, але не передбачені законодавством країн учасників-нерезидентів для таких учасників, не подаються останніми в складі своєї тендерної пропозиції. При цьому, такий учасник повинен у складі тендерної пропозиції надати або аналог документу (при наявності) з відповідним поясненням подання аналогу документу або пояснювальну записку з обґрунтуванням та причинами неподання документів та інформації, у т.ч. аналогів документу/інформації.
Питання:
Відповідь:
Зміна працівників
Відповідно до пункту 2 Додатка № 1 учасники в складі тендерної пропозиції документально підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання робіт згідно предмету закупівлі. Чи матиме виконавець право вже у ході виконання договору змінити працівників (у тому числі інженера-проектувальника), вказаних в тендерній документації, на інших (за наявності такої потреби)?
Учасники в складі тендерної пропозиції подають інформацію за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника та завірена печаткою (за наявності) щодо наявності в учасника персоналу, який має відповідну кваліфікацію для виконання робіт згідно предмету закупівлі та відповідно до вимог Технічної специфікації (Додаток № 3). Учасники в складі тендерної пропозиції обов’язково подають копію кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника (інженерів-проектувальників) автомобільних доріг, який виданий уповноваженим на це органом згідно встановленої форми та дійсний на території України, для можливості в подальшому отримання учасником позитивного звіту (висновку) державної експертизи згідно чинного законодавства України. У разі залучення учасником до виконання робіт інженера-проектувальника (інженерів-проектувальників) автомобільних доріг за договором, Учасник надає разом з копією кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника договір про залучення даного інженера- проектувальника до виконання робіт. Враховуючи вищевикладене Учасник при виконанні робіт згідно предмету закупівлі повинен виконувати роботи відповідно до поданої інформації, персоналом який має відповідну кваліфікацію для виконання робіт та відповідно до вимог Технічної специфікації (Додаток№3 до тендерної документації).
Питання:
Відповідь:
Польське походження послуг (послуг оренди будівельної техніки та іншого обладнання)
Чи означає вимога про польське походження послуг (у цьому випадку ‒ послуг оренди будівельної техніки та іншого обладнання), як її викладено в пункті 3 підрозділу «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» тендерної документації, що такі послуги (польського походження) виконавець може замовити виключно в польських підприємців?
Відповідно до ст. 4 Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги зазначено, що вартість товарів, робіт та послуг польського походження за Контрактом, який фінансується за цим Договором не може бути меншою, ніж 60% (шістдесят процентів) від вартості цього Контракту. При розрахунку тендерної пропозиції учасник повинен враховувати, що вартість товарів, робіт та послуг польського походження не може бути меншою ніж 60 %, тому у випадку оренди будівельної техніки та іншого обладнання, учасник може на власний розсуд залучати послуги оренди будівельної техніки та іншого обладнання польського чи іншого походження враховуючи вищезазначену вимогу. Також потрібно трактувати, що послуги польського походження є лише ті, що укладені з польськими підприємствами.
Питання:
Відповідь:
Критерії польського походження товарів та послуг
За якими критеріями визначається польське походження товарів та послуг згідно з пунктом 3 підрозділу «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» тендерної документації?
Враховуючи чинне законодавство України , а саме ст.36 Митного Кодексу України, країною походження товару вважається країна, в якій товар був повністю вироблений або підданий достатній переробці відповідно до критеріїв, встановлених цим Кодексом. Статтею 43 Митного Кодексу України, зазначається, що документами, які підтверджую країну походження товару, є сертифікат про походження товару, засвідчена декларація про походження товару, декларація про походження товару, сертифікат про регіональне найменування товару. Польське походження послуг, вважається ті послуги, що надаються виключно польськими підприємствами.

Критерії вибору переможця:

Залучення українських субпідрядних організацій
залучення українських субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі 0 % від вартості тендерної пропозиції учасника
0%
залучення українських субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі 1-5 % від вартості тендерної пропозиції учасника
4%
залучення українських субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі 6-10 % від вартості тендерної пропозиції учасника
8%
залучення українських субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі 11-15 % від вартості тендерної пропозиції учасника
11%
залучення українських субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі 16-20 % від вартості тендерної пропозиції учасника
15%
залучення українських субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі 21-25 % від вартості тендерної пропозиції учасника
19%
залучення українських субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі 26-30 % від вартості тендерної пропозиції учасника
23%
залучення українських субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі 31-35 % від вартості тендерної пропозиції учасника
26%
залучення українських субпідрядних організацій до виконання робіт в обсязі 36-40 % від вартості тендерної пропозиції учасника
30%

Предмети закупівлі:

Назва Кількість Класифікатор Дата і місце поставки
ГБН Г.1-218-182:2011, ДСТУ Б Д.1.1-1-2013, ДК 021:2015 (45000000-7) Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-04 Червоноград – Рава Руська км 3+137 – км 56+307, Львівської області за моделлю «проектування – будівництво»
1 раб.
45000000-7 — Будівельні роботи
по 30.11.2020
79053, Україна, Львівська область, Львів, Володимира Великого, 54, згідно тендерної документації

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
KOBYLARNIA S.A.
#9532234789
Відмова  
0.00 EUR
0.00 EUR
Коефіцієнт:
1.43
Пропозиція:
0.00 EUR
Приведена ціна:
0.00 EUR
Залучення українських субпідрядних організацій
30%
UNIBEP S.A.
#0000231271
Активна 23 116 769.00 EUR
17 668 131.86 EUR
22 968 571.42 EUR
Коефіцієнт:
1.43
Пропозиція:
22 968 571.42 EUR
Приведена ціна:
17 668 131.86 EUR
Залучення українських субпідрядних організацій
30%
- 148 197.58 EUR (0.6%)
IDS-BUD S.A.
#8921459849
Активна 23 700 000.00 EUR
16 923 076.92 EUR
22 000 000.00 EUR
Коефіцієнт:
1.43
Пропозиція:
22 000 000.00 EUR
Приведена ціна:
16 923 076.92 EUR
Залучення українських субпідрядних організацій
30%
- 1 700 000.00 EUR (7.2%)
Mosty Lódź S.A.
#0000059612
Активна 23 557 688.42 EUR
16 538 461.54 EUR
21 500 000.00 EUR
Коефіцієнт:
1.43
Пропозиція:
21 500 000.00 EUR
Приведена ціна:
16 538 461.54 EUR
Залучення українських субпідрядних організацій
30%
- 2 057 688.42 EUR (8.7%)
DROG-BUD Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia
#0000178865
Активна 23 430 802.43 EUR
16 537 912.08 EUR
21 499 285.71 EUR
Коефіцієнт:
1.43
Пропозиція:
21 499 285.71 EUR
Приведена ціна:
16 537 912.08 EUR
Залучення українських субпідрядних організацій
30%
- 1 931 516.72 EUR (8.2%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
DROG-BUD Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia
#0000178865
Переможець 21 499 285.71 EUR

Договори:

Назва   Дата Вартість
DROG-BUD Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia
#0000178865
Підписано 21 499 285.71 EUR
Додаткові угоди
Номер угоди: 1
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору
Опис: Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі
Документи:
Номер угоди: 2
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору
Опис: Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі.
Документи:
Номер угоди: 3
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Документи:
Номер угоди: 4
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору
Опис: Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Документи:
Номер угоди: 5
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: ??, Покращення якості предмета закупівлі
Опис: Відповідно до Протоколу до Міжнародного договору, визначеного Розпорядженням КМУ від 18.11.2022 р. №1037-р "Про підписання Протоколу між Урядом України та Урядом Республіки Польща про внесення змін до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги, учиненим у м.Варшава 9 вересня 2015 року, із змінами, внесеними Протоколом, учиненим у м.Варшава 3 грудня 2018 року, та Протоколом, учиненим у м.Варшава 15 вересня 2021 року"
Документи:
Номер угоди: 6
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Покращення якості предмета закупівлі
Опис: У зв’язку з прийняттям рішення уповноваженим органом Замовника (Наказ Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України від 31.03.2023 № Н-127/08-02) 05.04.2023 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань були внесені зміни до назви Замовника – з Служби автомобільних доріг у Львівській області на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.
Документи:
Номер угоди: 7
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору
Опис: Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Документи:
Номер угоди: 8
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Продовження строку дії договору
Опис: Термін дії договору та виконання робіт відкориговано відповідно до листа Міністерства фінансів України від 10.11.2023 №12020-08/7-5/30918
Документи: