Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему
Інформація Перевірки (10)

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "РАДОМИШЛЬСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД"

#00240081

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Основна інформація

Назва Приватне акціонерне товариство "Радомишльський машинобудівний завод"
ЄДРПОУ 00240081
Адреса 12201, м. Радомишль,, вул. Самоплавського, 29
Дата державної реєстрації 25.11.1993
Середня кількість працівників 1
Банк, що облуговує емітента в національній валюті ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"
МФО: 380805
Номер рахунку: UA773808050000000026008104456
Банк, що облуговує емітента в іноземній валюті ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"
МФО: 380805
Номер рахунку: UA773808050000000026008104456
Контакти
+38 (041) 324-30-01
pat.rmz@ukr.net, rdmashzavod@emitent.net.ua

Опис діяльності

Організаційна структура

Приватне акцiонерне товариство - правонаступник Акцiонерного товариства закритого типу "Радомишльський машинобудiвний завод" (далi за текстом - Товариство), яке було засноване згiдно з Установчим договором про створення i дiяльнiсть АТЗТ "Радомишльський машинобудiвний завод" рiшенням засновникiв - органiзацiєю орендарiв орендного пiдприємства (ОП) "Радомишльський машинобудiвний завод" згiдно їх Установчих зборiв (протокол вiд 28.10.93 року №1) шляхом викупу у держави в особi ФДМУ ЦМК ОП на пiдставi наказiв ФДМУ вiд 12.01.1993 року № 6-ДП та вiд 23.06.1993 року № 75-Д i договору купiвлi-продажу вiд 21.06.1993 року, керуючись Законами України "Про приватизацiю майна державних пiдприємств", "Про приватизацiю невеликих державних пiдприємств (малу приватизацiю), "Про оренду майна державних пiдприємств i органiзацiй", "Про господарськi товариства" вiд 19.09.91 №1576-ХII, "Про пiдприємства в Українi", "Про пiдприємництво", "Про цiннi папери i фондову бiржу", "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть". Товариство зареєстроване 02 липня 1995 року Радомишльською районною державною адмiнiстрацiєю Житомирської областi. На виконання вимог ЗУ "Про акцiонернi товариства" рiшенням загальних зборiв акцiонерiв вiд 15 червня 2012 року АТЗТ перетворене у ПАТ "Радомишльський машинобудiвний завод", i здiйснює господарську дiяльнiсть, керуючись статутом в новiй редакцiї, зареєстрованим державним реєстратором Радомишльської РДА 11.07.12 за №12981050013000324. Рішенням загальних зборів акціонерів від 28 листопада 2017 року підприємство перетворене в приватне акціонерне товариство і здійснює господарську діяльність, керуючись статутом в новій редакції, зареєстрованим 04 грудня 2017 року державним реєстратором Малинської РДА за № 1 298 105 0007 000531. Важливих подiй розвитку: злиття, подiлу, приєднання у 2019 роцi не вiдбувалося. Товариство не має в своєму складi дочiрнiх пiдприємств, фiлiй та представництв та інших відрокремлених підрозділів. Основними самостiйними виробничими пiдроздiлами в складі Товариства є: Механiчний цех, зборочний цех, ливарний цех, котельня, електростанцiя, адмiнбудинок, складськi примiщення, транспортний цех. Перспективи розвитку та стабiльна форма дiяльностi товариства залежить вiд наявностi у нього обiгових коштiв та замовлень на виготовлення продукцiї власного виробництва. На пiдприємствi вiдсутня служба внутрiшнього контролю у виглядi вiдокремленого пiдроздiлу. Змiн в органiзацiйнiй структурi Товариства за звiтний перiод не вiдбувалося. Місцезнахождження емітента:Україна, Житомирська область, м.Радомишль, вул.Самоплавського, 29. На протязi найближчого перiоду Товариство також не має намiрiв змiнювати органiзацiйно-правову форму, яка забезпечує зручнi умови для знаходження ефективного iнвестора.

Працівники

Середньооблiкова чисельнiсть працiвникiв облiкового складу за 2019 рік -1 особа., середня чисельнiсть позаштатних працiвникiв та осiб, якi працюють за сумiсництвом -0 чол., чисельнiсть працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) -0 чол., фонд оплати працi 0,0 тис.грн. Розмiр фонду оплати працi у звітному році вiдносно попереднього року не змінювався, нарахування заробітної плати не здійснювалась. Кадрова програма ПрАТ "Радомишльський машинобудiвний завод"спрямована на забезпечення рiвня квалiфiкацiї її працiвникiв операцiйним потребам емiтента при наявностi обсягiв замовлень на продукцiю товариства.

Участь у об'єднаннях

Емiтент не належить до будь-яких об'єднань пiдприємств.

Спільна діяльність

Спiльна дiяльнiсть емiтентом не проводилась з iншими органiзацiями, пiдприємствами, установами.

Пропозиції щодо реорганізації

Пропоцизiй щодо реорганiзацiї акцiонерного товариства з боку третiх осiб протягом звiтного перiоду не надходило.

Облікова політика

Облікова політика Товариства розроблена та затверджена керівництвом Товариства відповідно до вимог МСБО 8 "Облікові політики, зміни в облікових оцінках та помилки" та інших чинних МСФЗ. Товариство не застосовувало зміни в облікових політиках в 2019 році порівняно із обліковими політиками, які Товариство використовувало для складання фінансової звітності за період, що закінчився 31 грудня 2018 року. Грошові кошти складаються з готівки в касі та коштів на поточних рахунках у банках. Грошові кошти та їх еквіваленти визнаються за умови відповідності критеріям визнання активами. Первісна та подальша оцінка грошових коштів та їх еквівалентів здійснюється за справедливою вартістю, яка дорівнює їх номінальній вартості. Первісна та подальша оцінка грошових коштів та їх еквівалентів в іноземній валюті здійснюється у функціональній валюті за офіційними курсами Національного банку України (НБУ). Дебіторська заборгованість - це фінансовий актив, який являє собою контрактне право отримати грошові кошти або інший фінансовий актив від іншого суб'єкта господарювання. Дебіторська заборгованість визнається у звіті про фінансовий стан тоді і лише тоді, коли Товариство стає стороною контрактних відношень щодо цього інструменту. Первісна оцінка дебіторської заборгованості здійснюється за справедливою вартістю, яка дорівнює вартості погашення, тобто сумі очікуваних контрактних грошових потоків на дату оцінки. Після первісного визнання подальша оцінка дебіторської заборгованості здійснюється за амортизованою собівартістю із застосуванням методу ефективного відсотка. Товариство визнає матеріальний об'єкт основним засобом, якщо він утримується з метою використання їх у процесі своєї діяльності, надання послуг, або для здійснення адміністративних і соціально-культурних функцій, очікуваний строк корисного використання (експлуатації) яких більше одного року та вартість яких більше 6000 грн. Первісно Товариство оцінює основні засоби за собівартістю. У подальшому основні засоби оцінюються за їх собівартістю мінус будь-яка накопичена амортизація та будь-які накопичені збитки від зменшення корисності. Сума накопиченої амортизації на дату переоцінки виключається з валової балансової вартості активу та чистої суми, перерахованої до переоціненої суми активу. Дооцінка, яка входить до складу власного капіталу, переноситься до нерозподіленого прибутку, коли припиняється визнання відповідного активу. Товариство визнає фінансовий актив або фінансове зобов'язання у балансі, коли і тільки коли воно стає стороною контрактних положень щодо фінансового інструмента. Операції з придбання або продажу фінансових інструментів визнаються із застосуванням обліку за датою розрахунку. Товариство визнає такі категорії фінансових активів: - фінансові активи, що оцінюються за справедливою вартістю, з відображенням результату переоцінки у прибутку або збитку; - фінансові активи, що оцінюються за амортизованою собівартістю.

Продукція

Основним видом дiяльностi товариства є виробництво продукцiї для лiсного господарства та сiльськогосподарського виробництва, а саме: прицепи ТМ-47, хлистовози ЛТ-25, трильовщики ЛТ-157. У 2019 році сума виручки від діяльност- нанання приміщень в оренду - склала 589 тис.грн. Основні види продукції у 2019 році товариство не виготовляло. Продукцiя товариства є конкуренто-спроможною, підприємство має техничну можливiсть та виробничі потужності, щоб виробляти та поставляти окремi види своєї продукцiї за межи України. Канали збуту та методи продажу: укладання договорiв, пошук замовників. Від сезонних змін діяльність емітента мало залежить. Стан конкурентного середовища фахівцями емітента не дослiджувався. Перспективнi плани розвитку емiтента на сьогоднiшнiй день перебувають в розробцi, повне завантаження підприємства та розвиток виробництва в значній мірі залежить від споживачів продукції, що виробляється товариством. Постачальникiв за основними видами сировини та матерiалiв, що займають бiльше 10 % у загальному обсязi постачання, немає.

Активи

На протязi 2015 року придбання основних засобів не було. Відчуження основних засобів у 2015 році відбулось по групі машини та обладнання первісной вартістю 37,6 тис.грн. (8,6 тис.грн. залишкової вартості). На протязі з 2016 - 2019 років придбання або вiдчуження основних засобiв не було. Виробничi потужностi та основнi засоби розташованi за мiсцемзнаходження Товариства: Україна, Житомирська область, м.Радомишль, вул.Самоплавського, 29. Підприємство не планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю у поточному році.

Основні засоби

Власні основні засоби (далі - ОЗ) залишковою вартістю 8102,5 тис. грн., первісною вартістю 14977,5 тис. грн. та накопиченим зносом 6875 тис. грн., які згідно МСБО 16 "Основні засоби" класифікуються за характером і способом використання в діяльності Товариства. Облік ОЗ ведеться згідно нацонального плану рахунків бухгалтерського обліку, за видами ОЗ та за місцями знаходження об'єктів. Їх оцінка у обліку та звітності здійснюється за переоціненою вартістю, що прийнята в якості справедливої вартості об'єктів ОЗ і використовується як доцільна собівартість з дати переходу на МСФЗ (з 01.01.12). Аналітичний облік ОЗ ведеться в книзі обліку ОЗ за собівартістю придбання по інвентарних об'єктах, згрупованих згідно вимог податкового законодавства. Знос (амортизація) ОЗ нараховується прямолінійним методом з врахуванням строку корисного використання і відображається на 131 рахунку, де на дату балансу накопичено 6875 тис. грн. зносу. Враховуючи той факт, що підприємство не виробляло власної продукції впродовж звітного року, майже всі ОЗ були законсервовані. Амортизації у 2019 р. нараховано 10,0тис.грн. За даними бухгалтерського обліку в 2019 році руху ОЗ не було. - ступінь зношеності ОЗ, який становить 0,459 або 45,9 % первісної вартості ОЗ; - коефіцієнт придатності ОЗ - 0,541 (54,1 %); - коефіцієнт оновлення та вибуття ОЗ - 0; Мінімально допустимі строки корисного використання об'єктів ОЗ встановлено згідно ст.138 Податкового кодексу України, а саме: - будівлі - 20 років; - машини та обладнання - 5 років; - транспортні засоби - 5 років; - інформаційно-обчислювальне обладнання - 2 роки; - інструменти, прилади, інвентар -4 роки; - офісні меблі - 4 роки; - інші основні засоби - 5 років. Місцезнахождження основних засобів за юридичною адресою емітента: Україна, Житомирська область, м.Радомишль, вул.Самоплавського, 29. Зростання виробничих потужностей у звітному періоді не було і на поточний рік не передбачено. Екологiчнi фактори не позначаються на використанні активiв пiдприємства.

Проблеми

Проблемами товариства в звiтному перiодi були слiдуючи: жорсткий податковий тиск , полiтика держави вiдносно форми пiдтримки вiтчизняного товаровиробника (вiдповiдно вiдсутнiсть обiгових коштiв на поточнi витрати, вiдсутнiсть коштiв у iнших підприємств, які мають договірні відносини з емітентом, що обумовлює вiдповiдну їх недостатнiсть у Товариства). Значною проблемою є технiчне переоснащення виробничих потужностей, звiдси значна залежнiсть дiяльностi товариства вiд законодавчих та економiчних обмежень. Вiдсутнiсть замовлень на виробляємою товариством продукцiю стало причиною зупинення виробничої дiяльностi на довгі роки, та і на даний час підприємство працює не стабільно. Продукція товариства може мати попит за межами України, але зовнішне-економічна діяльність на сьогоднішній день має дуже багато обмежень, заборон та ризиків, що обумавлено складною політичною сітуацією, в якій на даний час знаходиться Україна. Політичне положення країни, економічна криза та сітуація в АТО також негативно впливає на діяльність Товариства та розвиток партнерських відносин із споживачами подукції, виробляємої на ПрАТ "Радомишльський машинобудівний завод".

Фінансова політика

Форма самофiнансування товариства (що знаходиться на госпрозрахунку), яка зумовлюється полiтикою держави вiдносно форми пiдтримки вiтчизняного товаровиробника, є недостатньою для формування робочого капiталу для поточних потреб. Обiговi кошти товариство отримує от реалiзацiї власної продукцiї та надання послуг, атакож залуження банкiвських кредитiв. Товариство не здiйснювало господарської дiяльнiсть протягом декількох рокiв, тому виробництво і сьогодні працює не на повну потужність і коштiв на утримання товариства та модернізацію і розвиток виробництва не вистачає. Товариство на протязi 2019 року не користувалось позиковими коштами (кредит банку). Бюджетного фiнансування пiдприємство не одержує. Можливi шляхи покращення лiквiдностi емiтента полягають в проведеннi заходiв по збiльшенню об'ємiв реалiзацiї товарiв i послуг, вiдмови вiд зайвих витрат. Фінансові показники свідчать про тимчасову фінансову скруту і неплатоспроможність Товариства на дату балансу. Існує загроза фінансової залежності підприємства від позикових (залучених) коштів.

Вартість укладених, але ще не виконаних договорів

Укладених, але ще невиконаних договорiв на кiнець звiтного року у товариства не було.

Стратегія подальшої діяльності

Товариство планує заключити договори на виробництво та поставку продукцiї власного виробництва з пiдприємствами на територiї України та Белорусiї, збiльшити обсяги виробництва та запровадити у виробництво новi види виробiв, що користуються підвищеним попитом у спеціалізованих підприємст, у сiльгоспвиробникiв та населення Житомирської області. Стратегiя подальшої дiяльностi емiтента щонайменше на рiк: 1) Виконання укладених договорiв з контрагентами; 2) Полiпшення, оновлення та вдосконалення власних основних засобiв Товариства; 3)Розробка бiзнес-плану на наступний рiк; 4) Пошук реального ефективного інвестора. Активiзуються роботи по реалiзацiї нелiквiдних матерiалiв i комплектуючих деталей, що дасть змогу поповнити обiговi кошти. Також будуть продовжуватися пошуки шляхiв зниження собiвартостi продукцiї, що випускається, а також розширення ринкiв її збуту. Значнi зусилля будуть спрямованi на пiдвищення якостi виробiв, що випускаються.

R&D

За звiтний перiод товариство не витрачало коштiв на дослiдження та розробки.

Інше

Iншої iнформацiї що може бути iстотною для оцiнки iнвестором фiнансового стану Товариство не має.

Посадові особи

Ім'я Посада
Науменко Василь Іванович Член наглядової ради
Рік народження 1960 р. н. (64 роки)
Дата вступу на посаду і термін 15.06.2012 - 3 роки
Освіта Вища
Стаж роботи 37 років
Попередне місце роботи голова правління, АТЗТ "Радомишльський машинобудівний завод", 00240081
Примітки Згiдно Статуту Наглядова рада представляє iнтереси акцiонерiв та здiйснює контроль за дiяльнiстю виконавчого органу товариства. Члени Наглядової ради приймають, реєструють та розглядають звернення та скарги акцiонерiв, заслуховують поточнi звiти директора Товариства про дiяльнiсть Товариства, приймають рiшення про скликання загальних зборiв, у тому числi їх порядку денного та тексту iнформацiйного повiдомлення акцiонерiв, перевiряють достовiрнiсть рiчної та квартальної фiнансової звiтностi до її оприлюднення та (або) подання на розгляд загальних зборiв акцiонерiв, розглядають питання та здiйснюють iншi функцiї визначенi Статутом та внутрiшнiми Положеннями товариства. Винагорода за виконання обов'язкiв члена наглядової ради не передбачена. Попередні посади, що обіймав: ТОВ "Малинська промислово-фiнансова компанiя"- директор, АТЗТ "Радомишльський машинобудівний завод" - голова правління. Загальний стаж роботи -37 років, керівної - 23 роки. Керівних посад на інших підприємствах не обіймає. Посадова особа у звітному періоді не переобиралась. Посадова особа є акцiонером (не є представником акцiонера, не є представником групи акцiонерiв, не є незалежним директором).
Науменко Галина Іванівна Директор
Рік народження 1960 р. н. (64 роки)
Дата вступу на посаду і термін 15.06.2017 - 5 рокiв
Освіта Середня спецiальна
Стаж роботи 37 років
Попередне місце роботи головний бухгалтер, ТОВ "Малинська промислово-фiнансова компанiя", 30609328
Примітки До компетенцiї Директора належить: органiзацiя господарської та адмiнiстративної дiяльностi Товариства; затвердження поточних планiв дiяльностi Товариства та заходiв, необхiдних для їх виконання, органiзацiя та контроль за їх виконанням; пiдготовка та подання на розгляд Наглядової ради пропозицiй та проектiв документiв, стосовно яких має бути прийняте рiшення Наглядової ради або Загальних зборiв; надання рiчного звiту та балансу Товариства Наглядовiй радi для розгляду та винесення на затвердження Загальними зборами; затвердження штатного розкладу Товариства та посадових окладiв працiвникiв, планiв, кошторисiв та бюджетiв Товариства; прийом на роботу та звiльнення працiвникiв Товариства, визначення умов оплати працi; здiйснення iнших повноважень, передбачених чинним законодавством України, Статутом, внутрiшнiми документами Товариства, рiшеннями Загальних зборiв або Наглядової ради. Без доручення дiє вiд iменi товариства та представляє його у всiї установах та органiзацiях. Винагороду за виконання обов'язків директора у звітному періоді не отримувала. У натуральнiй формi винагороду від емітента за звітний період не отримувала. Керівних посад на інших підприємствах не обійсає. Непогашених судимостей посадова особа не має. Загальний стаж роботи -37 років, керівної - 24 роки. Посадова особа у звітному періоді не переобиралась.
Гуринович Вікторія Юріївна Член наглядової ради
Рік народження 1988 р. н. (36 років)
Дата вступу на посаду і термін 15.06.2012 - 3 роки
Освіта середня-спецiальна
Стаж роботи 11 років
Попередне місце роботи старший бухгалтер ., АТЗТ "Радомишльський машинобудiвний завод", 00240081
Примітки Згiдно статуту наглядова рада представляє iнтереси акцiонерiв та здiйснює контроль за дiяльнiстю виконавчого органу товариства. Члени наглядової ради приймають, реєструють та розглядають звернення та скарги акцiонерiв, заслуховують поточнi звiти директора Товариства про дiяльнiсть Товариства, приймають рiшення про скликання загальних зборiв, у тому числi їх порядку денного та тексту iнформацiйного повiдомлення акцiонерiв, перевiряють достовiрнiсть рiчної та квартальної фiнансової звiтностi до її оприлюднення та (або) подання на розгляд загальних зборiв акцiонерiв та здiйснюють iншi функцiї визначенi Статутом та внутрiшнiми Положеннями товариства. Винагорода за виконання обов'язкiв члена наглядової ради не передбачена. Керівних посад на інших підприємствох не обіймає. Непогашених судимостей посадова особа не має. Загальний стаж роботи -11 років. Посадова особа у звітному періоді не переобиралась. Посадова особа не є акцiонером, не є представником акцiонера, не є представником групи акцiонерiв, не є незалежним директором.
Старун Наталія Василівна Ревiзор
Рік народження 1983 р. н. (41 рік)
Дата вступу на посаду і термін 15.06.2012 - 3 роки
Освіта Вища
Стаж роботи 18 років
Попередне місце роботи бухгалтер, ТОВ "Малинська промислово-фiнансова компанiя", 30609328
Примітки Ревiзор в межах власних повноважень: проводить перевiрку фiнансово-господарської дiяльностi Товариства за власною iнiцiативою, за iнiцiативою органiв управлiння Товариства, або на вимогу акцiонерiв, якi у сукупностi володiють 10 та бiльше вiдсоткiв акцiй Товариства; Пiд час проведення перевiрок має право перевiряти: 1) виконання посадовими особами фiнансових планiв Товариства; 2) виконання посадовими особами Товариства рiшень Зборiв та Наглядової ради щодо питань фiнансово-господарської дiяльностi; 3) дотримання посадовими особами Товариства вимог чинного законодавства, Статуту Товариства щодо вчинення значних правочинiв та правочинiв щодо вчинення яких є заiнтересованiсть; 4) своєчаснiсть та повноту розрахункiв з бюджетом; 5) правильнiсть нарахування, своєчаснiсть виплати дивiдендiв; 6) факти одержання, цiльове використання, своєчаснiсть повернення кредитiв, згiдно до умов вiдповiдних договорiв; 7) вiдповiднiсть чинному законодавству та Статуту використання коштiв резервного та iнших фондiв Товариства, що формуються за рахунок прибутку Товариства; 8) дотримання встановленого порядку вiдчуження майна Товариства; 9) фiнансову документацiю Товариства; 10) вiдповiднiсть ведення в Товариствi бухгалтерського, податкового i статистичного облiку вимогам чинного законодавства України. Розглядає питання та здiйснюють iншi функцiї визначенi Статутом та внутрiшнiми Положеннями товариства. Винагорода за виконання обов'язкiв Ревiзора не передбачена. У натуральнiй формi винагороду від емітента за звітний період не отримувала. Керівних посад на інших підприємствах не обіймає. Непогашених судимостей посадова особа не має. Загальний стаж роботи -18 років. Посадова особа у звітному періоді не переобиралась.
Романюк Микола Федорович Голова наглядової ради
Рік народження 1947 р. н. (77 років)
Дата вступу на посаду і термін 15.06.2012 - 3 роки
Освіта Вища
Стаж роботи 47 років
Попередне місце роботи керуючий, Житомирська фiлiя ПАТ "Укрiнбанк", 05839888
Примітки Голова Наглядової ради: керує роботою Наглядової ради та скликає її засiдання; Приймає участь у вирiшеннi питань, що належать до виключної компетенцiї Наглядової ради: Вирiшення питань про участь Товариства у промислово-фiнансових групах, iнших об''єднаннях; заснування, придбання та вiдчуження акцiй (паїв, часток) iнших юридичних осiб. 2.Прийняття рiшення про вчинення Товариством значного правочину. 3.Прийняття рiшення про вчинення чи вiдмову вiд вчинення Товариством правочинiв, щодо вчинення яких є заiнтересованiстьзгiдно з чинним законодавством та Статутом. 4.Визначення дати складення перелiку осiб, якi мають повiдомлятись про загальнi збори, та наотримання дивiдендiв, порядку та строкiв виплати дивiдендiв. 5.Прийняття рiшення про продаж ранiше викуплених Товариством акцiй. 6.Обрання Директора, затвердження умов та змiн до умов трудового контракту, що укладатиметься з ним,або прийняття рiшення про припинення повноважень Директора. 7.Обрання аудитора Товариства; затвердження умов договору, що укладатиметься з ним. 8.Обрання оцiнювача майна Товариства; затвердження умов договору з ним. 9.Затвердження ринкової вартостi майна, в тому числi майна та акцiй Товариства, у випадках, передбачених чинним законодавством та Статутом. 10. Прийняття рiшення про обрання (змiну) депозитарiю цiнних паперiв; затвердження умов договору, що укладатиметься з ним. 11. Прийняття рiшення про притягнення до вiдповiдальностi посадових осiб. Розглядає питання та здiйснюють iншi функцiї визначенi Статутом та внутрiшнiми Положеннями товариства. Керівних посад на інших підприємствах на кінець звітного періоду не обіймав, на даний час - пенсіонер. Змiн у складi посадових осiб по данiй посадi у звiтному перiодi не було. Попередні посади, що обіймав:Житомирська фiлiя ПАТ "Укрiнбанк" - керуючий. На даний час пенсіонер. Винагорода за виконання обов'язкiв голови наглядової ради не передбачена. Непогашених судимостей посадова особа не має. Загальний стаж роботи -47 років, керівної - 39 років. Посадова особа є акцiонером (не є представником акцiонера, не є представником групи акцiонерiв, не є незалежним директором).

Особи, послугами яких користується емітент

Назва
Публiчне акцiонерне товариство "Нацiональний Депозитарiй України" #30370711
Адреса 04071, м.Київ,, вул.Нижнiй Вал 17/8
Діятельність Депозитарна дiяльнiсть Центрального депозитарiю цiнних паперiв. Дiяльнiсть не лiцензується.
Ліцензія
№ 2092
Нацiональна комiсiя з цiнних паперiв та фондового ринку
з 01.10.2013
Контакти (044) 591-04-00, 591-04-40, (044) 482-52-14
Примітки ПАТ "Нацiональний депозитарiй України" надає послуги щодо ведення депозитарного облiку та обслуговування обiгу емiсiйних цiнних паперiв товариства. Дiяльнiсть ПАТ "Нацiональний депозитарiй України" не пiдлягає лiцензуванню та здiйснюєтьвся вiдповiдно до Правил Центрального депозитарiю та Регламенту провадження депозитарної дiяльностi Центрального депозитарiю цiнних паперiв. Нацiональною комiсiєю з цiнних паперiв та фондового ринку зареєстрованi представленi Публiчним акцiонерним товариством "Нацiональний депозитарiй України" Правила Центрального депозитарiю цiнних паперiв (рiшення Комiсiї вiд 01.10.2013 р. № 2092).
Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю "НВП "Магiстр" #34045290
Адреса 04655, м.Київ,, Полярна, 20, лiт.А, поверх 1, офiс №6
Діятельність Професiйна дiяльнiсть на ринку цiнних паперiв: Депозитарна дiяльнiсть здепозитарної установи.
Ліцензія
№ АЕ№286642
Нацiональна комiсiя з цiнних паперiв та фондового ринку
з 10.10.2013
Контакти (044) 500-16-07(08), (044) 500-16-07(08)
Примітки Депозитарна дiяльнiсть зберiгача цiнних паперiв - дiяльнiсть з надання послуг щодо зберiгання цiнних паперiв, обслуговування правочинiв щодо цiнних паперiв на рахунках власникiв цiнних паперiв.
ДУ "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" #21676262
Адреса 03150, УКРАЇНА, м.Київ, вул.Антоновича, 51, оф. 1206
Діятельність Діяльність з подання звітності та/або адміністративних даних до НКЦПФР
Ліцензія
№ DR/00002/ARM
НКЦПФР
з 18.02.2019
Контакти (044) 287-56-70, (044) 287-56-73
Примітки Подання звітності до НКЦПФР
ДУ "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" #21676262
Адреса 03150, УКРАЇНА, м.Київ, вул.Антоновича, 51, оф. 1206
Діятельність Діяльність з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників фондового ринку
Ліцензія
№ DR/00001/APA
НКЦПФР
з 18.02.2019
Контакти (044) 287-56-70, (044) 287-56-73
Примітки Оприлюднення регульованої інформації

Власники акцій

Власник Частка
ЗАСНОВНИКИ ТА УЧАСНИКИ ТОВАРИСТВА - 164 ФІЗИЧНІ ОСОБИ 100.00%

Власники великих пакетів акцій

Власник Кількість акцій Частка акцій
НАУМЕНКО ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ 119 360 шт 60.29%
РОМАНЮК МИКОЛА ФЕДОРОВИЧ 53 453 шт 27.00%