Чи має ЛУЦЕНКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ статус ФОП?
За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, на ім'я ЛУЦЕНКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ є ФОП в місто КИЇВ, місто ВІННИЦЯ.
Чи в чиїх деклараціях згадується ЛУЦЕНКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ?
За відомостями Єдиного державного реєстру декларацій, ЛУЦЕНКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ згадується в таких деклараціях: як син БОНДАРЕНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА (Головний державний інспектор відділу матеріально-технічного забезпечення та розвитку інфраструктури, Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області); як син ЛУЦЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ (Головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру Управління Держгеокадастру у Чернігівському районі Чернігівської області, Управління Держгеокадастру у Чернігівському районі Чернігівської області); як онук ТОРГАН БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ (Депутата Власівської сільської ради, Власівська сільська рада Кегичівського району Харківської області); як син БОНДАРЕНКО ВІТАЛІЙ ПЕТРОВИЧ (Безробітний, Безробітний); як син ЛУЦЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ (Державний кадастровий реєстратор, Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області); як син ЛУЦЕНКО ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА (Спеціаліст, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
Чи перебуває ЛУЦЕНКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ у розшуку?
ЛУЦЕНКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ (дата народження 12.05.1984) не перебуває у розшуку станом на зараз, але перебував у розшуку станом на 12.09.2022.