Чи має БАБЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА статус ФОП?
За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, на ім'я БАБЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА є ФОП в місто ДНІПРО, смт ПІСОЧИН, місто ХЕРСОН, місто ОДЕСА, село МИРНЕ, місто СЛОВ'ЯНСЬК.
Чи подавала декларації БАБЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА?
За відомостями Єдиного державного реєстру декларацій, БАБЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА подавала декларації як Головний спеціаліст відділу надходжень та видатків, Управління Державної казначейської служби України у Вільнянському районі Запорізької області (за 2016 р.); Заступник директора, КП "ОЕЕМП" (за 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 р.)
Чи в чиїх деклараціях згадується БАБЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА?
За відомостями Єдиного державного реєстру декларацій, БАБЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА згадується в таких деклараціях: як дочка БАБЕНКО КСЕНІЯ ВІКТОРІВНА (головний спеціаліст бюджетно-фінансового відділу, Управління Пенсійного фонду України в Вільнянському районі Запорізької області); як дружина БАБЕНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (Начальник відділу протидії стихійній торгівлі управління з благоустрою та екологічної безпеки, Департамент муніципальної безпеки Одеської міської ради); як дружина БАБЕНКО ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ (пожежний-рятувальник, 19 державна пожежно-рятувальна частина (м.Сватове) Головного управління ДСНС України у Луганській області); як дружина БАБЕНКО БОРИС МИКОЛАЙОВИЧ (начальник СБДР, ДП "МТП "Чорноморськ"); як мати БАБЕНКО ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ (Діловод, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України); як дочка БАБЕНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ (Інженер, Дніпровська електроенергетична система "Державного підприємства "Національна енергетична компанія"Укренерго"); як дружина БАБЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ (старший механік-водій-радист, АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України в Запорізькій області); як мати БАБЕНКО МИКОЛА ВАЛЕРІЙОВИЧ (Немає, Не працював)
Чи перебуває БАБЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА у розшуку?
БАБЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА (дата народження 21.05.1974) перебуває у розшуку станом на 07.03.2026.