Потрібне глибоке дослідження? Наші аналітики можуть дослідити будь-яку компанію, людину чи ситуацію вручну за методом 360°.

ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Дані на цій сторінці зібрано по співпадінню імені, прізвища та по батькові.
Зверніть увагу: записи можуть стосуватись різних осіб зі співпадаючими ПІБ.
 
Організації
Декларації
Безпека
Ліквідація
Будівництво
Боржник та банкрутство
Інші реєстри
Вибори
Фінансування політиків
Публічні фінанси
Власність
Виконавчі провадження
Судові справи
Санкції
Нерухомість
Автотранспорт
Часті питання:
Чи має ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ статус ФОП?
За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, на ім'я ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ є ФОП в місто НІЖИН, смт МІЖГІР'Я, село КІРОВЕ, місто ЗАПОРІЖЖЯ, місто ЧЕРНІГІВ, місто ДОНЕЦЬК, смт КОЗАЦЬКЕ, село УЮТНЕ.
Чи перебуває ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ в реєстрі коррупціонерів?
Згідно з відомостями Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення, ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ (, виконуючий обов'язки оперуповноваженого сектору боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області) перебуває в реєстрі корупціонерів станом на 24.02.2022 з причини: Вчинив пособництво Яківчуку О.В. та Решетару А.П. на одержання ними хабара за виконання певних дій в інтересах того, хто дає хабара, поєднаний з використанням свого службового становища, за попередньою змовою групою осіб..
Чи подавав декларації ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ?
За відомостями Єдиного державного реєстру декларацій, ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ подавав декларації як Начальник виробничо-технічного відділу, РФ "Донецька залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" СП "Краснолиманський центр з вантажної та комерційної роботи" (за 2016, 2017, 2018, 2019 р.); водій, Старокостянтинівська місцева прокуратура, депутат Кульчинківської сільської ради (за 2016, 2017 р.); військовослужбовець, військовослужбовець (за 2018, 2019 р.)
Чи в чиїх деклараціях згадується ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ?
За відомостями Єдиного державного реєстру декларацій, ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ згадується в таких деклараціях: як чоловік ЧУМАК НАТАЛІЯ ДМИТРІВНА (Поліцейський сектору реагування, Сквирський відділ поліції ГУНП у Київській області); як чоловік ЧУМАК ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВНА (Головний спеціаліст, Національне антикорупційне бюро України, відділ бухгалтерського обліку та економічного аналізу Управління бухгалтерського обліку та звітності)
Чи перебуває ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ у розшуку?
ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ (дата народження 06.06.1982) перебуває у розшуку станом на 26.12.2025. ЧУМАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ (дата народження 17.09.1991) не перебуває у розшуку станом на зараз, але перебував у розшуку раніше.