Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему
Інформація
Історія
ЄДРПОУ (33)
Пов'язані особи ДАБІ (5) Перевірки (2) Зв'язки

ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "СОНЯЧНИЙ-4"

#36501700

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
03.03.2020 1739119 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Проведено
27 порушень
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки
Об'єкти:
Обслуговую-чий кооператив "Житлово-будівельний кооператив "СОНЯЧНИЙ-4"
65009, Одеська обл., Одеська обл., м. Одеса, вул. Сонячна, 4
Учасники:
Бабенко Сергій Вікторович — Головний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту
Сушинський Сергій Володимирович — Виконроб ТОВ «Одісей-БМУ-11»
Ковальчук Ярослав Сергійович — Головний інспектор ВН(К) за СГ УЗНС Головного управління ДСНС України в Одеській області
Целух Тетяна Ігорівна — Керівник ОК "ЖБК "Сонячний-4"
Порушення:
Біля в'їздів на будівельний майданчик не встановлено плани, з нанесеними на них будинками та спорудами, що будуються, а також допоміжними будинками і спорудами, в'їздами, під'їздами, вододжерелами, засобами пожежогасіння та зв'язку.
Не обладнаний сучасний куточок цивільного захисту населення.
Для зазначення місцезнаходження первинних засобів пожежогасіння не встановлені вказівні знаки згідно з ДСТУ ISO 6309:2007 "Протипожежний захист. Знаки безпеки. Форма та колір", ГОСТ 12.4.026-76 "ССБТ. Цвета сигнальные и знаки безопасности". Знаки повинні бути розміщені на видимих місцях на висоті 2 - 2,5 м від рівня підлоги як усередині, так і поза приміщеннями (за потреби).
Для працівників охорони (сторожів, вахтерів, вартових) не розроблено інструкцію, в якій необхідно визначити їхні обов'язки щодо контролю за додержанням протипожежного режиму, огляду території і приміщень, порядок дій в разі виявлення пожежі, спрацювання систем протипожежного захисту, а також указати, хто з посадових осіб об'єкта має бути викликаний у нічний час у разі пожежі.
На підприємстві з урахуванням його пожежної небезпеки наказом (інструкцією) не встановлений (та не виконується) відповідний протипожежний режим, у тому числі не визначені: можливість застосування побутових нагрівальних приладів; порядок проведення тимчасових пожежонебезпечних робіт (у тому числі зварювальних); правила проїзду та стоянки транспортних засобів; порядок прибирання горючих відходів; порядок огляду й зачинення приміщень після закінчення роботи; порядок організації експлуатації і обслуговування наявних технічних засобів протипожежного захисту; порядок проведення планово-попереджувальних ремонтів та оглядів електроустановок, опалювального, вентиляційного, технологічного та іншого інженерного обладнання; порядок збирання відповідальних посадових осіб у разі виникнення пожежі, виклику вночі, у вихідні й святкові дні.
Інструкції з правил пожежної безпеки, не вивішені на видних місцях.
Допускається влаштування та експлуатація тимчасових дільниць електромережі в приміщеннях які використовуються будівельниками (виконроба, охорони, побутові)
Не проводиться періодичне обслуговування немеханізованого пожежного ручного інструменту, розміщеного на об'єкті комплектації пожежних щитів.
Не проведено технічне обслуговування вогнегасників у відповідності до Правил експлуатації вогнегасників, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15.01.2018 N 25 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 23.02.2018 за N 225/31677, а також ДСТУ 4297-2004 "Технічне обслуговування вогнегасників. Загальні технічні вимоги"
Об’єкт будівництва не забезпечений протипожежним водопостачанням від пожежних гідрантів на водогінній мережі або з резервуарів (водойм).
В приміщеннях які використовуються будівельниками (виконроба, охорони, побутові) допускається підвішування світильників безпосередньо на струмопровідних проводах.
В приміщені охорони електророзетка встановлена на горючій основі.
До всіх споруд, що будуються, та допоміжних споруд, у тому числі тимчасових, місць відкритого зберігання будівельних матеріалів не забезпечено вільний під’їзд.
Керівником підприємства своїм розпорядчим документом не визначенні спеціальні місця для куріння, які необхідно позначити відповідним знаком або написом, і місця, де встановлюють урну або попільницю з негорючих матеріалів.
Не проведено встановленим порядком ідентифікацію об’єкта.
На території новобудови пожежні щити не доукомплектовані засобами пожежогасіння, а саме: вогнегасники — 3 шт., ящик з піском — 1 шт., покривало з негорючого теплоізоляційного матеріалу або повсті розміром 2 x 2 м — 1 шт., гаки — 2 шт., лопати — 2 шт., ломи — 2 шт., сокири — 2 шт.
Територія об'єкта, а також будинки, споруди, приміщення не забезпечені відповідними знаками безпеки. Знаки безпеки, їх кількість, а також місця їх встановлення повинні відповідати ДСТУ ISO 6309:2007 "Протипожежний захист. Знаки безпеки. Форма та колір" (ISO 6309:1987, IDT) та ГОСТ 12.4.026-76 "ССБТ. Цвета сигнальные и знаки безопасности".
Допускається звалище горючих будівельних відходів на території будівельного майданчика.
Працівників не пройшли навчання у сфері цивільного захисту.
Не вивішені на видних місцях на підприємстві інструкції щодо виконання вимог техногенної безпеки та порядку дій персоналу в разі виникнення аварійної ситуації (аварії).
Не надано сертифікати (протоколи випробування) на будівельні конструкції та матеріали, речовини, які використовуються у будівництві щодо визначення показників їх горючості.
Вогнегасникам не присвоєно облікові (інвентарні) номери за прийнятою на об'єкті системою нумерації.
Об’єкт будівництва не забезпечений первинними засобами пожежогасіння з розрахунку на 200 м2 площі підлоги - один вогнегасник (якщо площа поверху менша за 200 м2 - два вогнегасники на поверх), бочка з водою, ящик з піском.
Переносні вогнегасники не розміщені шляхом навішування на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для її повного відчинення.
Посадові особи не пройшли навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки.
Не визначено у проектній документації розрахунковий час евакуації людей у разі пожежі відповідно до ГОСТ 12.1.004-91 «Пожарная безопасность. Общие требования» згідно з ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013.
Не виконано з’єднання, відгалуження та окінцювання жил проводів у відгалуджувальних та з’єднувальних коробках освітлювальної електромережі в приміщеннях які використовуються будівельниками (виконроба, охорони, побутові) за допомогою опресування, паяння або затискачів тощо. Місця з’єднання жил проводів і кабелів, а також з’єднувальні та відгалужувальні затискачі повинні мати мінімальний перехідний опір, щоб уникнути їх перегрівання і пошкодження ізоляції стиків.
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
01.11.2018 532415 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Проведено
Предмет перевірки: додержання законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки
Учасники:
Сушинський С.В. — Виконавець робіт ТОВ «ОДІСЕЙ-БМУ-11»
Опарін А.С. — Головний інспектор відділу нагляду (контролю) за суб’єктами господарювання управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Одеській області
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні