Clarity Project
Закупівлі Аукціони Про систему
Інформація
Prozorro
Замовник
Зовнішня інформація (1) Перевірки (2)

АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ ДНІПРІ РАДА

#34734570

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
01.01.1970 2192019 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області Проведено
10 порушень
Предмет перевірки: перевірка пунктів припису №1525 від 02.07.2019 року
Підстави:
Перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства
Учасники:
Копил Богдан Костянтинович — Головний інспектор ВЗНС ДРУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області
Грива Світлана Олександрівна — завідувач загального відділу
Порушення:
Не проведено замір опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання мають проводитись 1 раз на 2 роки, якщо інші терміни не обумовлені ПТЕ.
Не проведено технічне обслуговування всіх наявних вогнегасників.
Лінію живлення кондиціонерів не обладнано автономним пристроєм електричного захисту.
З’єднання , відгалуження та окінцювання жил проводів і кабелів не виконано за допомогою опресування, зварювання, паяння або затискачів.
Не проведено технічне обслуговування пожежних кран комплектів у приміщеннях будівлі на працездатність шляхом пуску води з реєстрацією результатів перевірки у спеціальному журналі обліку технічного обслуговування.
Не обладнано протипожежними дверима проріз протипожежної перешкоди приміщення щитової
Усі приміщення не обладнано автоматичною системою пожежної сигналізації (СПС), системою оповіщення людей про пожежу третього типу та керування евакуацією з подальшим технічним обслуговуванням автоматичної системи пожежної сигналізації та з виведенням сигналу від контрольно-приймального приладу системи пожежної сигналізації на пульт централізованого спостереження пожежної охорони.
В приміщеннях допускається улаштування та експлуатація тимчасових електромереж.
Для зазначення місцезнаходження первинних засобів пожежогасіння не установлено вказівні знаки згідно з ДСТУ ISO 6309:2007 "Протипожежний захист. Знаки безпеки. Форма та колір", ГОСТ 12.4.026-76 "ССБТ. Цвета сигнальние и знаки безопасности". Знаки повинні бути розміщені на видимих місцях на висоті 2-2,5 м від рівня підлоги як усередині, так і поза приміщеннями (за потреби). Переносні вогнегасники повинні розміщуватися шляхом навішування на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для її повного відчинення .
Електророзетки, вимикачі, перемикачі встановлено на горючі основи .
Покарання: відсутні
01.01.1970 2504068 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Не проведено
суб'єкт господарювання припинив свою діяльність
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки
Об'єкти:
адміністративна будівля
49000 Дніпропетровська обл., Амур-Нижньодніпровський р-н, м. Дніпро, Пр. Мануйлівський, 31
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні