Clarity Project
Закупівлі Аукціони Про систему
Інформація
Prozorro
Замовник
Перевірки (2)

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ "ДОБРЕ ВДОМА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

#34504955

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
31.03.2020 2105918 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області Проведено
3 порушення
Предмет перевірки: Додержання та виконання вимог законодавства у сферах цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки.
Підстави:
Подання суб’єктом господарювання письмової заяви про здійснення заходу державного нагляду (контролю) за його бажанням
Учасники:
Гуржій Олена Вікторівна — Директор КЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ «ДОБРЕ ВДОМА»
Лисогоря Дмитро Олександрович — Провідний інспектор Дніпровського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області
Порушення:
Відсутні бокові розосереджені евакуаційні виходи з приміщень розташованих на другому поверсі будівлі закладу (на плані приміщення номер 224, 209).
Відповідальним працівником з питань цивільного захисту та начальником цивільного захисту не пройдено навчання на територіальних курсах ЦЗ.
Не встановлено між внутрішньою сходовою кліткою типу СК1та коридором першого поверху будівлі закладу, двері з ущільненням в притворах та з пристроями для самозачинення.
Покарання: відсутні
18.12.2019 2041617 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області Проведено
29 порушень
Предмет перевірки: Додержання та виконання вимог законодавства у сферах цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки
Підстави:
Доручення Прем’єр-міністра України про перевірку суб’єктів господарювання у відповідній сфері у зв’язку з виявленими системними порушеннями та/або настанням події, що має значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, захист навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки держави
Учасники:
Лисогоря Дмитро Олександрович — Провідний інспектор Дніпровського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області
Цой Лариса Олександрівна — Провідний інспектор Дніпровського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області
Гуржій Олена Вікторівна — Директор КЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ «ДОБРЕ ВДОМА»
Порушення:
Допускається захаращення сторонніми предметами шляхів евакуації з приміщення будівлі закладу.
Для встановлення наявності або відсутності джерел небезпеки, які можуть ініціювати виникнення надзвичайних ситуацій, а також визначення рівнів можливих надзвичайних ситуацій, не проведено ідентифікацію об’єкта господарської діяльності та не узгоджено її з ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Допускається використання в пожежонебезпечних зонах світильників з лампами розжарювання без захисного суцільного скла (ковпаків).
Не виконано захист будівель від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів, а також їх перевірку у відповідності до вимог ДСТУ Б В.2.5-38:2008 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд».
Не обладнано інформаційно-довідковий куточок з питань цивільного захисту на об’єкті.
Не проведено випробовування на тиск та витрату води з оформленням акту, мережі зовнішнього протипожежного водопроводу.
Не створено об’єктову систему цивільного захисту, не призначено відповідального працівника з питань цивільного захисту.
Не проведено технічне обслуговування вогнегасників, які знаходяться в будівлях та на території об’єкту.
Не встановлено сертифіковані протипожежні двері, в прорізі протипожежної перегородки, між приміщенням електрощитової, розташованої на першому поверсі будівлі закладу, від інших адміністративних приміщень.
Допущено встановлення електророзеток, вимикачів та інших подібних апаратів на горючі основи.
Тривожні сповіщення від приладу приймально-контрольної пожежної системи протипожежного захисту будівлі об’єкту не виведено на пульт пожежного спостерігання.
Працівники об’єкту не забезпечені засобами індивідуального захисту.
Територію об’єкта, будинки, приміщення, не забезпечено первинними засобами пожежогасіння: ящиками з піском, бочками з водою, покривалами з негорючого теплоізоляційного матеріалу, пожежними відрами, совковими лопатами, пожежним інструментом, які використовуються для локалізації і ліквідації пожеж у їх початковій стадії розвитку.
У приміщенні будівлі закладу з’єднувальні (відгалуджувальні) коробки не закриті кришками з негорючих або важкогорючих матеріалів.
В будівлі закладу не встановлено на двері що виходять до сходових кліток типу СК1 пристрої для само зачинення та не виконано ущільнення в притворах дверей.
Не проводяться об’єктові тренування і навчання з питань цивільного захисту.
Двері двох сушильно-прасувальних кімнат, не виконано протипожежними 2-го типу у будівлі закладу.
Не надано сертифікати відповідності або свідоцтво про визначення відповідності на горючі будівельні матеріали, якими оздоблено стіни у кімнаті групових занять на першому поверсі будівлі закладу, у разі невідповідності будівельних матеріалів вимогам, вони повинні бути демонтовані.
Поручні сходових кліток типу СК1, не відповідають вимогам будівельних норм, а саме не передбачені поручні для дітей біля стін або на огорожі сходів - на висоті 0,5 м.
Не встановлено сертифіковані протипожежні двері, в прорізі протипожежної перегородки, між господарчим приміщенням (коморою), розташованим на другому поверсі будівлі закладу, та іншими адміністративними приміщеннями.
Відповідальним працівником з питань цивільного захисту та начальником цивільного захисту не пройдено навчання на територіальних курсах ЦЗ.
Біля місця розташування пожежного гідранта не встановлено покажчики (об'ємні зі світильником або плоскі із застосуванням світловідбивних покриттів) з нанесеним на нього літерним індексом ПГ цифровими значеннями відстані в метрах від покажчика до гідранта, внутрішнього діаметра трубопроводу в міліметрах, зазначенням виду водопровідної мережі.
Відсутні бокові розосереджені евакуаційні виходи з приміщень розташованих на другому поверсі будівлі закладу (на плані приміщення номер 224, 209).
Вікно у зовнішніх стінах сходової клітки типу СК1 не обладнано пристроєм для його відчинення з рівня сходової площадки.
Не проведено замір опору ізоляції і перевірка на спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання.
Двері комор чистої та брудної білизни, не виконано протипожежними 2-го типу у будівлі закладу.
Підвальний поверх утримуються не у відповідності до вимог пожежної безпеки, а саме допускається зберігання горючих матеріалів.
Не встановлено між внутрішньою сходовою кліткою типу СК1та коридором першого поверху будівлі закладу, двері з ущільненням в притворах та з пристроями для самозачинення.
Не розроблено функціональні обов’язки відповідального працівника з питань цивільного захисту та начальника цивільного захисту.
Покарання:
Зупинення (тимчасове припинення) діяльності
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом