Закупівлі Увійти Про систему

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"

Інформація з ЄДР:

ЄДРПОУ: 32490244
Назва: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
(ТОВ "ЕПІЦЕНТР К")
Адреса: 04128, КИЇВСЬКА область, СВЯТОШИНСЬКИЙ район, місто КИЇВ, вулиця БЕРКОВЕЦЬКА, будинок 6-К
Запис в ЄДР:
04128, м. Київ, Святошинський р-н, вул. Берковецька, буд. 6-К
Стан: Зареєстровано
Уповноважені особи:
Шевчук Наталія Олександрівна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та стат. звітності для подання до ГУ ДПС у Чернігівській обл., Чернігівське управління, Чернігівська ДПІ (Чернігівський р-н) та Офісу великих платників податків ДПС)
Боднарук Володимир Богданович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Стрийського управління ГУ ДПС у Львівській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Усійчук Катерина Олександрівна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ГУ ДПС у Волинській області (Луцький район) та Офісу великих платників податків ДПС)
Бондар Олег Миколайович - підписант
(виключно право підпису подат.(повідомлення, розрахунки, звіти)та стат. звітності для подання до Криворізької Північної ДПІ Криворізького Північного управління ГУ ДПС у Дніпропетровській обл. (Саксаганський р-н)та Офісу великих платників податків ДПС)
Ужвенко Олександр Іванович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Івано-Франківської ДПІ Івано-Франківського управління Головного управління ДПС в Івано-Франківс. обл. та Офісу великих платників податків ДПС)
Роговська Світлана Іванівна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Києво-Святошинського управління ГУ ДФС у Київській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Вус Юрій Степанович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Червоноградського управління ГУ ДПС у Львівській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Тюрдьо Ігор Іванович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у Київській області (Васильківський район) та Офісу великих платників податків ДПС)
Лагутін Ігор Миколайович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Лиманської ДПІ ГУ ДПС в Одеській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Гуйо Андрій Самоельович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ГУ ДПС у Закарпатській області, Управління у м. Ужгороді, ДПІ у м. Ужгород та Офісу великих платників податків ДПС)
Хмарук Роман Юрійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Могилів-Подільської ДПІ Могилів-Подільського управління ГУ ДПС у Вінницькій області та Офісу великих платників податків ДПС)
Іванов Андрій Георгійович - підписант
(викл. право підпису подат.(повідомл, розрах., звіти) та стат.звітності для подання до ГУДПС у Вінницькій обл.і Він. управління, Вінницька ДПІ (Вінницький р-н), ГУДПС у Він.обл.,Він.управління, Вінницька ДПІ(м. Вінниця та офісу вел.платників податків)
Нижник Сергій Володимирович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Томашпільської ДПІ Крижопільського управління ГУ ДПС у Вінницькій області та Офісу великих платників податків ДПС)
Парамей Валерій Михайлович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у Хмельницькій області, Волочиське управління, Городоцька ДПІ та Офісу великих платників податків ДПС)
Саприкін Анатолій Анатолійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у м. Києві, ДПІ в Деснянському районі (Деснянський район м. Києва) та Офісу великих платників податків ДПС)
Кириченко В'ячеслав Олександрович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Маріупольського управління Приморської ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області та Офісу великих платників податків ДПС)
Кравець Петро Євгенійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ГУ ДПС у Хмельницькій області, Шепетівське Управління, Шепетівська ДПІ (м. Шепетівка) та Офісу великих платників податків ДПС)
Шеремет Максим Миколайович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у м. Києві, ДПІ у Оболонському районі (Оболонський район м. Києва) та Офісу великих платників податків ДПС)
Ромашко Павло Георгійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у Чернігівській обл., Прилуцьке управління, Прилуцька ДПІ (м. Прилуки) та Офісу великих платників податків ДПС)
Шеховцов Олег Вікторович - підписант
(викл.право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та стат.звітності для подання до ГУДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Херсонське управління, Херсонська ДПІ та Офісу великих платників податків ДПС)
Михайлишин Петро Йосипович - керівник
(згідно статуту)
Михайлишин Петро Йосипович - підписант
(згідно статуту)
Закіров Денис Фарітович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у Миколаївській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Солодкий Олександр Станіславович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Броварського управління ГУ ДПС у Київській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Онуфрак Андрій Іванович - підписант
(викл. право підпису подат.(повідомл., розрах., звіти)та стат. звітн. для подання до ГУДПС у Тернопіл. обл, Тернопіл. управління, Тернопільська ДПІ(м.Тернопіль),ГУ ДПС у Терн.обл,Теребовлянське упр., Підволочиська ДПІ,та офісу великих платників подат )
Тарасюк Василь Васильович - підписант
(викл. право підпису подат.(повідомлення, розрахунки, звіти)та стат. звітності для подання до ДПІ в Дніпровському р-ні ГУДПС у м. Києві, ДПІ в Оболонському р-ні ГУДПС у м.Києві, ДПІ в Деснянському р-ні ГУДПС у м.Києві та Офісу великих платників податк)
Зінько Ірина Іванівна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Пустомитівської ДПІ Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Суржик Олександр Олександрович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Рівненської ДПІ Рівненського управління ГУ ДПС у Рівненській області (м. Рівне) та Офісу великих платників податків ДПС)
Курило Лілія Євгенівна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Львівського управління Офісу великих платників податків ДПС (код 2806) та Офісу великих платників податків ДПС (м. Київ))
Шарак Анатолій Федорович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у Закарпатській обл., Мукачівське управління, Мукачівська ДПІ м. Мукачево та Офіс великих платників податків ДПС)
Тимків Андрій Зіновійович - підписант
(виключно право підпису податкової(повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Долинської ДПІ Долинського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Кононенко Ігор Вікторович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ДПІ у м. Житомир ГУ ДПС у Житомирській області)та Офісу великиких платників податків ДПС)
Бицюра Надія Кирилівна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ДПІ у Дарницькому районі Головного управління ДПС у м. Києві та Офісу великих платників податків ДПС)
Ламх Маріуш Едвард - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Києво-Святошинського управління ГУ ДПС у Київській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Ковальчук Юрій Юрійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Хустської ДПІ Хустського управління ГУ ДПС у Закарпатській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Щербаков Денис Мухарбекович - підписант
(виключно право підпису податкової(повідомлення, розрахунки, звіти)та статистичної звітності для подання до ГУДПС Ковельського управлін. ГУДПС у Волинської обл.і, Ковельське Управління,Ковельська ДПІ (м. Ковель) та Офісу великих платників податків ДПС)
Роженко Сергій Анатолійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ДПІ в Оболонському районі ГУ ДПС у м. Києві та Офісу великих платників податків ДПС)
Орлов Олександр Валерійович - підписант
(викл.право підпису подат.(повідомл., розрахунки, звіти)та стат.звітност. для подання до Чорномор.ДПІ Чорноморськ.управлін. ГУДПС в Одес. обл.;ГУДПС в Одес. обл., Ізмаїльське управління, Ізмаїльська ДПІ(м.Ізмаїл)та Офісу великих платників податків ДПС)
Білан Юлія Володимирівна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДПС (код 2801) та Офісу великих платників податків ДПС (м. Київ))
Токарєв Дмитро Анатолійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ГУ ДПС у Волинській області, Нововолинське Управління, Нововолинська ДПІ (м. Нововолинськ) та Офісу великих платників податків ДПС)
Зубчевський Сергій Валерійович - підписант
(виключно право підпису податкової(повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Городоцької ДПІ Волочиського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області (код 2205) та Офісу великих платників ДПС)
Шмілик Наталія Павлівна - підписант
(згідно статуту)
Міськевич Володимир Анатолійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ГУ ДПС у Рівненській області, Дубенське Управління, Дубенська ДПІ (м. Дубно) та Офісу великих платників податків ДПС)
Константинов Олександр Олександрович - підписант
(викл. право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та стат. звітності для подання до ГУ ДПС у Запорізькій обл., Запорізьке управління, Запорізька ДПІ (Запорізький р-н), Запорізьке управління Офісу великиких платників податків ДПС(м.Київ)
Залєвадський Ігор Вікторович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ГУ ДПС у Донецькій області , Краматорське Управління, Краматорська ДПІ м. Краматорськ та Офісу великих платників податків ДПС)
Марчук Руслан Борисович - підписант
(викл. право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та стат.ї звітності для подання до ГУ ДПС у Хмельницькій об., Старокостянтинівське управління, Старокостянтинівська ДПІ (м. Старокостянтинів) та Офісу великих платників податків ДПС)
Проценко Олександр Олексійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ДПІ в Голосіївському р-ні ГУ ДПС у м. Києві та Офісу великих платників податків ДПС)
Куницький Микола Васильович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Львівського управління Офісу великих платників податків ДПС (код 2806) та Офісу великих платників податків ДПС (м. Київ))
Паюк Віктор Станіславович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та стат. звітності для подання до ГУ ДПС у Хмельницькій області, Хмельницьке управління , Хмельницьке ДПІ (м. Хмельницький ) та Офісу великих платників податків ДПС)
Москалюк Сергій Володимирович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Чернівецької ДПІ, Чернівецького Управління ГУ ДПС у Чернівецькій області та Офісу великих платників податків ДПС)
Бондар Сергій Васильович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у Київській області (Васильківський район) та Офісу великих платників податків ДПС)
Кордас Олег Анатолійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ГУ ДПС в Івано-Франківській області, Коломийське Управління, Коломийська ДПІ (м. Коломия) та Офісу великих платників податків ДПС)
Луценко Олександр Борисович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у Сумській області, управління у м. Сумах та Офісу великих платників податків ДПС)
Панасюк Тарас Григорович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного управління ДПС у м. Києві, ДПІ у Святошинському р-ні (Святошинський район м. Києва) та Офісу великих платників податків ДПС)
Вазонов Юрій Сергійович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Харківського управління Офісу великих платників податків ДПС (код 2809) та Офісу великих платників податків ДПС (м. Київ))
Чеховський Сергій Олександрович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ГУ ДПС у Вінницькій області, Вінницьке управління, Вінницька ДПІ (м. Вінниця) та Офісу великих платників податків ДПС)
Трофимчук Олександр Васильович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Петриківської ДПІ Кам’янського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Високогляд Руслан Володимирович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Славутського управління Головного управління ДПС у Хмельницькій області та Офісу великих платників податків ДПС)
Дімчева Марія Іванівна - підписант
(викл.право підпису податковій та стат. звітності для подання до ГУДПС в Одес. обл.,Чорномор. управлінь.,Овідіопол.ДПІ(Овідіопольський р.),ГУДПС в Одес. обл., Південне управл. у м.Одесі, Київська ДПІ(Київ.р-н.Одеси)та офісу вел. платників податків ДПС)
Клепас Валерій Іванович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ГУ ДПС у Київській області, Білоцерківське Управління, Білоцерківська ДПІ (Білоцерківський район) та Офісу великих платників податків ДПС)
Ратушний Андрій Григорович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Харківського управління Офісу великих платників податків ДПС (код 2809) та Офісу великих платників податків ДПС (м. Київ))
Воронюк Наталія Вікторівна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ДПІ у м. Полтаві управління у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Вознюк Євгеній Васильович - підписант
(викл.право підпису подат.(повідомл., розрах., звіти)та стат. Звітн. для подання в ГУДПС у Кіров.обл.,Кропивн.управл.,Кропивн. ДПІ (м.Кропивницький),ГУДПС у Кіров.обл, Кропивн.управління, Кропивн.ДПІ(Кіровоград. Відділ.)та офісу великих платн.податків)
Дрозд Володимир Миколайович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Харківського управління Офісу великих платників податків ДПС (код 2809) та Офісу великих платників податків ДПС (м. Київ))
Законнова Анастасія Геннадіївна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та стат. звітності для подання до Головного управління ДПС у Львівській обл., Дрогобицьке управління, Дрогобицька ДПІ (м. Дрогобич) та Офісу великих платників податків ДПС)
Лісовський Андрій Юрійович - підписант
(викл. право підпису подат. (повідомлення, розрахунки, звіти) та стат. звітності для подання до ГУДПС у Хмельницькій обл.., Кам’янець-Подільське управління, Кам’янець-Подільська ДПІ (м. Кам’янець-Подільський) та Офісу великих платників податків ДПС)
Шевченко Тарас Вікторович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до Головного Управління ДПС у Черкаській області, Уманського управління, Уманської ДПІ (м. Умань) та Офісу великих платників податків ДПС)
Чуркіна Марина Іллівна - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та стат. звітності для подання до ГУ ДПС у Дніпропетровській обл., Дніпровсько - Новомосковське управління, Дніпровська ДПІ (Дніпровський р-н)та Офісу великих платників податків ДПС)
Пушкаренко Віталій Михайлович - підписант
(виключно право підпису податкової (повідомлення, розрахунки, звіти) та статистичної звітності для подання до ДПІ у м. Черкаси ГУ ДПС у Черкаській області та Офісу великих платників податків ДПС)
Статутний капітал: 158 609 700.00 грн
Засновники:
Внесок: 81 366 776.10 грн, 51.300%
Внесок: 76 085 073.09 грн, 47.970%
Внесок: 1 157 850.81 грн, 0.730%
Україна, 32000, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Шевченка, Б. 56, кв. 7
Україна, 04210, м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, Б. 12-Г, кв. 73
ГЕРЕГА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, УКРАЇНА, розмір внеску до статутного фонду - 81366776.10 грн.
ГЕРЕГА ГАЛИНА ФЕДОРІВНА, УКРАЇНА, розмір внеску до статутного фонду - 76085073.09 грн.
СУРЖИК ТЕТЯНА ФЕДОРІВНА, УКРАЇНА, розмір внеску до статутного фонду - 1157850.81 грн.
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ГЕРЕГА ГАЛИНА ФЕДОРІВНА, УКРАЇНА, 04210, М.КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, Б.12-Г, КВ.73
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ГЕРЕГА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, УКРАЇНА, 32000, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., М.ГОРОДОК, ВУЛ.ШЕВЧЕНКА, Б.56, КВ.7
показати оригінали записів
Засновник у: 33 організацій
Правонаступництво: 1 запис
Відокремлені підрозділи: 1 філія
Види діяльності:
47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах
10.71 Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання
16.10 Лісопильне та стругальне виробництво
18.11 Друкування газет
18.12 Друкування іншої продукції
23.20 Виробництво вогнетривких виробів
23.31 Виробництво керамічних плиток і плит
23.32 Виробництво цегли, черепиці та інших будівельних виробів із випаленої глини
23.41 Виробництво господарських і декоративних керамічних виробів
23.42 Виробництво керамічних санітарно-технічних виробів
23.49 Виробництво інших керамічних виробів
33.11 Ремонт і технічне обслуговування готових металевих виробів
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
42.99 Будівництво інших споруд, н. в. і. у.
43.11 Знесення
43.12 Підготовчі роботи на будівельному майданчику
43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у.
45.19 Торгівля іншими автотранспортними засобами
45.20 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів
45.31 Оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів
45.32 Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів
45.40 Торгівля мотоциклами, деталями та приладдям до них, технічне обслуговування і ремонт мотоциклів
46.11 Діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами
46.12 Діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами
46.13 Діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами
46.14 Діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками
46.15 Діяльність посередників у торгівлі меблями, господарськими товарами, залізними та іншими металевими виробами
46.16 Діяльність посередників у торгівлі текстильними виробами, одягом, хутром, взуттям і шкіряними виробами
46.17 Діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
46.18 Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами
46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
46.22 Оптова торгівля квітами та рослинами
46.31 Оптова торгівля фруктами й овочами
46.33 Оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами
46.34 Оптова торгівля напоями
46.36 Оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами
46.37 Оптова торгівля кавою, чаєм, какао та прянощами
46.38 Оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками
46.39 Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
46.41 Оптова торгівля текстильними товарами
46.42 Оптова торгівля одягом і взуттям
46.43 Оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення
46.44 Оптова торгівля фарфором, скляним посудом і засобами для чищення
46.45 Оптова торгівля парфумними та косметичними товарами
46.46 Оптова торгівля фармацевтичними товарами
46.47 Оптова торгівля меблями, килимами й освітлювальним приладдям
46.48 Оптова торгівля годинниками та ювелірними виробами
46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення
46.51 Оптова торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням
46.52 Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього
46.65 Оптова торгівля офісними меблями
46.69 Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням
46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами
46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням
46.74 Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього
46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах
47.21 Роздрібна торгівля фруктами й овочами в спеціалізованих магазинах
47.24 Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах
47.25 Роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах
47.29 Роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах
47.41 Роздрібна торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах
47.42 Роздрібна торгівля телекомунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах
47.43 Роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах електронною апаратурою побутового призначення для приймання, запису, відтворення звуку й зображення
47.51 Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах
47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах
47.53 Роздрібна торгівля килимами, килимовими виробами, покриттям для стін і підлоги в спеціалізованих магазинах
47.54 Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах
47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах
47.61 Роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах
47.62 Роздрібна торгівля газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах
47.64 Роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах
47.65 Роздрібна торгівля іграми та іграшками в спеціалізованих магазинах
47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах
47.72 Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах
47.75 Роздрібна торгівля косметичними товарами та туалетними приналежностями в спеціалізованих магазинах
47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах
47.77 Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах
47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами
49.31 Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення
49.39 Інший пасажирський наземний транспорт, н. в. і. у.
49.41 Вантажний автомобільний транспорт
49.42 Надання послуг перевезення речей (переїзду)
52.10 Складське господарство
52.21 Допоміжне обслуговування наземного транспорту
52.24 Транспортне оброблення вантажів
52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту
53.20 Інша поштова та кур'єрська діяльність
55.10 Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування
55.20 Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання
55.90 Діяльність інших засобів тимчасового розміщування
56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування
56.21 Постачання готових страв для подій
56.29 Постачання інших готових страв
56.30 Обслуговування напоями
58.19 Інші види видавничої діяльності
59.11 Виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм
59.12 Компонування кіно- та відеофільмів, телевізійних програм
59.13 Розповсюдження кіно- та відеофільмів, телевізійних програм
59.20 Видання звукозаписів
60.10 Діяльність у сфері радіомовлення
60.20 Діяльність у сфері телевізійного мовлення
63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність
63.12 Веб-портали
63.91 Діяльність інформаційних агентств
63.99 Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у.
66.19 Інша допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпечення
66.22 Діяльність страхових агентів і брокерів
68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
69.10 Діяльність у сфері права
69.20 Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування
70.21 Діяльність у сфері зв'язків із громадськістю
70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування
71.11 Діяльність у сфері архітектури
73.11 Рекламні агентства
73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації
73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки
74.10 Спеціалізована діяльність із дизайну
74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н. в. і. у.
77.11 Надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів
77.12 Надання в оренду вантажних автомобілів
77.21 Прокат товарів для спорту та відпочинку
77.31 Надання в оренду сільськогосподарських машин і устатковання
77.32 Надання в оренду будівельних машин і устатковання
77.33 Надання в оренду офісних машин і устатковання, у тому числі комп'ютери
77.39 Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів. н. в. і. у.
77.40 Лізинг інтелектуальної власності та подібних продуктів, крім творів, захищених авторськими правами
79.11 Діяльність туристичних агентств
79.12 Діяльність туристичних операторів
79.90 Надання інших послуг бронювання та пов'язана з цим діяльність
81.30 Надання ландшафтних послуг
82.19 Фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність
82.30 Організування конгресів і торговельних виставок
82.92 Пакування
82.99 Надання інших допоміжних комерційних послуг, н. в. і. у.
85.51 Освіта у сфері спорту та відпочинку
86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров'я
88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у.
93.11 Функціювання спортивних споруд
93.12 Діяльність спортивних клубів
93.19 Інша діяльність у сфері спорту
93.29 Організування інших видів відпочинку та розваг
95.22 Ремонт побутових приладів, домашнього та садового обладнання
95.29 Ремонт інших побутових виробів і предметів особистого вжитку
96.02 Надання послуг перукарнями та салонами краси
96.04 Діяльність із забезпечення фізичного комфорту
96.09 Надання інших індивідуальних послуг, н. в. і. у.
Контакти:
  Оновлено:

Перебуває на обліку:

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ #21680000
Дата взяття на облік: 28.08.2003
УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА #22869448
Дата взяття на облік: 12.09.2003
Номер взяття на облік: 04-07140
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ #37507880
Дата взяття на облік: 28.08.2003
Реєстр платників єдиного внеску
ОФІС ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ #39440996
Дата взяття на облік: 12.09.2003
Номер взяття на облік: 04-07140
Реєстр платників податків
ОФІС ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ #39440996
Дата взяття на облік: 11.09.2003
Номер взяття на облік: 08552
Реєстр платників єдиного внеску
ОФІС ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДПС #43141471
Дата взяття на облік: 12.09.2003
Номер взяття на облік: 04-07140
Реєстр платників податків
ОФІС ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДПС #43141471
Дата взяття на облік: 11.09.2003
Номер взяття на облік: 08552

Відомості про взяття на облік платника податків:

Дата взяття на облік: 11.09.2003
Номер взяття на облік: 08552
Орган ДФС: 2810 — ОФІС ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ

Податки:

Податковий борг: Відсутній
Борг станом на 28.07.2020
Платник ПДВ: Є в реестрі
ІПН: 324902426531
Дата реєстрації: 23.09.2003

Великий платник податків:

Великий платник податків: Є в реєстрі
Інформація за роки: 2019 2020

Фіскальна інформація:

Книги обліку р/о: 4294 записи