Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему
Інформація Зовнішня інформація (1)
Історія
ЄДРПОУ (11)
Перевірки (1)

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

#26498983

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
02.06.2021 2893839 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Головне управління ДСНС у Миколаївській області Проведено
9 порушень
Предмет перевірки: Перевірка ПБ, ТБ та ЦЗ
Підстави:
Подання суб’єктом господарювання письмової заяви про здійснення заходу державного нагляду (контролю) за його бажанням
Учасники:
Баланда Валерій Валерійович — Головний інспектор Первомайського РУ ГУ ДСНС України у Миколаївській області
Літвіненко Тетяна Яківна — Голова Первомайського міськрайонного суду
Порушення:
Під час експлуатації об’єкту допускається зниження рівня пожежної безпеки, встановленого законодавством, яке було чинним на момент початку використання об’єкта, зокрема не обладнано автоматичною пожежною сигналізацією відповідно до вимог ДБН В.2.5-56:2014 з підписанням актів (Акт прийняття монтажних робіт, Акт введення в експлуатацію та перевірки, Акт прийняття) приміщень суду.Під час експлуатації об’єкту допускається зниження рівня пожежної безпеки, встановленого законодавством, яке було чинним на момент початку використання об’єкта, зокрема не обладнано автоматичною пожежною сигналізацією відповідно до вимог ДБН В.2.5-56:2014 з підписанням актів (Акт прийняття монтажних робіт, Акт введення в експлуатацію та перевірки, Акт прийняття) приміщень суду.
Облицювання стін на шляхах евакуації 1-го та 2-го поверху виконано матеріалами з вищою пожежною небезпекою ніж Г2 (пластикова вагонка).
Не проведено навчання керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.
Відсутні протоколи заміру опору ізоляції фази нуль, заземлюючих пристроїв на предмет короткого замикання.
Допускається встановлення на шляхах евакуації інших пристроїв (арочний металлодетектор), які перешкоджають вільній евакуації людей.
Не виконано заходи техногенної безпеки, зокрема не проведено ідентифікацію потенційної небезпеки об’єкта з урахуванням усіх чинників небезпеки.
Під час експлуатації об’єкту допускається зниження рівня пожежної безпеки, встановленого законодавством, яке було чинним на момент початку використання об’єкта, а саме технічне переоснащення вестибюлю – встановлення перегородки з невідомими показниками горючості на першому поверсі проведено без проектної документації, яка повинна бути затверджена у встановленому порядку.
Відсутня декларація відповідності матеріально технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
Посадові особи та працівники не пройшли навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки у порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях»
Покарання: відсутні