Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему
Інформація
Prozorro
Замовник
Перевірки (2)

ДЕРЖАВНА РЕАБІЛІТАЦІЙНА УСТАНОВА "ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ "МРІЯ"

#22440082

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
15.02.2021 2451541 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Проведено
6 порушень
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки
Об'єкти:
27 (Миколаївська область)
54055, Миколаївська обл., м. Миколаїв, Центральний р-н, вул. 3-Я Слобідська, буд. 55
Учасники:
Шепель Олег Генадійович — директор ДЕРЖАВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ УСТАНОВИ "ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ "МРІЯ"
Тегза Михайло Іванович — головний інспектор Центрального РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області капітан служби цивільного захисту
Порушення:
Допускається зниження класу вогнестійкості елементів заповнення прорізу у протипожежній перешкоді, зокрема не встановлений протипожежний люк що відділяє приміщення горища від коридору.
Працівників не забезпечено придатними до застосування засобами індивідуального захисту органів дихання, з розрахунку 1 фільтруючий протигаз для захисту населення і 1 респіратор на обличчя та додатково 2 проценти загальної кількості працівників.
Експлуатація вогнегасників, які розташовані в будівлі не здійснюється згідно з вимогами Правил експлуатації вогнегасників, та типових норм належності вогнегасників затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15 січня 2018 року № 25, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 23 лютого 2018 року за № 225/31677, а саме: не проведено технічне обслуговування вогнегасників (діагностика 1 раз в рік)
Дерев’яні конструкції горищних покриттів (кровки, лати) будівлі та котельні не оброблені засобами вогнезахисту, які забезпечують І групу вогнезахисної ефективності.
Не виконано захист будівель, споруд та зовнішніх установок від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів
Пожежні кран-комплекти які використовуються не проходять не рідше одного разу на рік технічне обслуговування і перевірку на працездатність шляхом пуску води з реєстрацією результатів перевірки у спеціальному журналі обліку технічного обслуговування.
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
06.08.2018 1192354 Провадження господарської діяльності у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування Пенсійний фонд України Не проведено
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні