Ухвала від 29.09.2021 по справі 477/993/21

Справа №477/993/21

Провадження №2/477/688/21

УХВАЛА

про заочний розгляд справи

29 вересня 2021 року м.Миколаїв

Жовтневий районний суд Миколаївської області у складі:

головуючої - судді Саукової А.А.,

при секретарі - Тристан В.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Миколаєві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,

ВСТАНОВИВ:

29 вересня 2021 року о 10:00, відповідач будучи належним чином повідомлена про дату, час і місце розгляду справи, у судове засідання не з'явилася, про причини неявки суд не повідомила, відзив не подала.

В судове засідання позивач не з'явився, від позивача надійшла заява, в якій він позовні вимоги підтримав в повному обсязі та просив справу розглянути за його відсутності, також надіслав телефонограму в якій не заперечував проти ухвалення судом заочного рішення.

Відповідно до частини 2 статті 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

У відповідності до статті 280 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов:

1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання;

2) відповідач не з'явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин;

3) відповідач не подав відзив;

4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Про заочний розгляд справи суд постановляє ухвалу (частина 1 статті 281 ЦПК України).

З урахуванням наявних у справі доказів та одночасного існування умов, передбачених частиною 1 статті 280 ЦПК України, суд приходить до висновку про можливість розгляду справи в заочному порядку за правилами спрощеного позовного провадження.

На підставі вищенаведеного, керуючись статтями 258, 260, 280, 281 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, розглядати в заочному порядку за правилами спрощеного позовного провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.А. Саукова

Попередній документ
99975556
Наступний документ
99975558
Інформація про рішення:
№ рішення: 99975557
№ справи: 477/993/21
Дата рішення: 29.09.2021
Дата публікації: 01.10.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вітовський районний суд Миколаївської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них; про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (23.07.2021)
Дата надходження: 28.05.2021
Предмет позову: Салабаш Андрій Вікторович до Салабаш Тетяни Володимирівни про визнання особи, такою що втратила право на користування житловим приміщенням
Розклад засідань:
23.07.2021 10:00 Жовтневий районний суд Миколаївської області
29.09.2021 10:00 Жовтневий районний суд Миколаївської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
САУКОВА А А
суддя-доповідач:
САУКОВА А А
відповідач:
Салабаш Тетяна Володимирівна
позивач:
Салабаш Андрій Вікторович