Ухвала від 29.09.2021 по справі 380/15736/21

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа № 380/15736/21

УХВАЛА

про виправлення описки у судовому рішенні

29 вересня 2021 року місто Львів

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді Мричко Н.І., розглянувши у порядку письмового провадження питання про виправлення описки в ухвалі Львівського окружного адміністративного суду від 21.09.2021 у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції у Львівській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії,-

встановив:

17.09.2021 до Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Головного управління Національної поліції у Львівській області (код ЄДРПОУ 40108833, місцезнаходження: 79000, м. Львів, пл.Генерала Григоренка, 3), в якій позивач просить:

- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо ненарахування та невиплати ОСОБА_1 грошової компенсації за невикористані 172 календарні дні основної та додаткової відпустки за період з 2015 року по 2020 рік;

- зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 грошову компенсацію за невикористані 172 календарні дні основної та додаткової відпустки за період з 2015 року по 2020 рік.

Ухвалою від 21.09.2021 суддя прийняла позовну заяву до розгляду й відкрила провадження у справі.

З урахуванням положень частини другої статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд вважає за можливе вирішити питання про виправлення описки в ухвалі суду в порядку письмового провадження.

При вирішенні питання про виправлення описки в ухвалі про відкриття спрощеного позовного провадження в адміністративній справі від 21.09.2021 суд виходив з такого.

Відповідно до частини першої статті 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Суд встановив, що при виготовленні ухвали суду від 21.09.2021 у такій помилково вказано відповідача Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області замість Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Зазначена описка є помилкою, яка не впливає на зміст ухвали.

З огляду на вказане, суд дійшов висновку про необхідність внесення виправлень до ухвали про відкриття спрощеного позовного провадження в адміністративній справі від 21.09.2021.

Керуючись статтями 243, 253, 256, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

виправити описку, допущену в ухвалі про відкриття спрощеного позовного провадження в адміністративній справі від 21.09.2021, вказавши у такій відповідача Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Ухвала суду набирає законної сили негайно після її підписання.

Ухвала суду може бути оскаржена до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повної ухвали суду.

Суддя Мричко Н.І.

Попередній документ
99970617
Наступний документ
99970619
Інформація про рішення:
№ рішення: 99970618
№ справи: 380/15736/21
Дата рішення: 29.09.2021
Дата публікації: 01.10.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Львівський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; звільнення з публічної служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (03.12.2021)
Дата надходження: 03.12.2021
Предмет позову: визнання дії та бездіяльності протиправними