Ухвала від 27.09.2021 по справі 754/13219/21

1-в/754/410/21

Справа № 754/13219/21

УХВАЛА

Іменем України

27 вересня 2021 року Деснянський районний суд міста Києва в складі:

судді - ОСОБА_1

при секретарі - ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві матеріали, які надійшли з Деснянського районного відділу філії ДУ'Центр пробації» у м. Києві та Київській області відносно:

ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , г-на України, проживаючого АДРЕСА_1

про звільнення від покарання ,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_4 21.08.2019 року був засуджений Оболонським районним судом м. Києва за ст.186ч.2 КК України до 4 років позбавлення волі, з застосуванням ст.75 КК України, з іспитовим строком на 2 роки.

Деснянський районний відділ філії ДУ'Центр пробації» у м. Києві та Київській області звернувся з поданням, про звільнення ОСОБА_3 від покарання, оскільки за час іспитового строку він покладені на нього судом обов'язки виконав. Працівниками поліції за вчинення адміністративних правопорушень не затримувався, характеризується позитивно.

Прокурор та представник відділу пробації в суд не з'явились.

ОСОБА_3 до суду не з'явився, надав заяву про слухання подання у його відсутність.

Враховуючи вищевикладене, оскільки учасник судового провадження належним чином повідомлені про слухання справи, суд визнав можливим прийняти рішення по суті подання за їх відсутності на підставі наданих доказів.

Враховуючи думку учасників судового засідання, вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що подання підлягає задоволенню.

Як встановлено в судовому засіданні засуджений ОСОБА_3 покладені на нього судом обов'язки виконав. За адміністративні правопорушення не затримувався. Даних про вчинення ним нового злочину у суду немає.

На підставі викладеного, керуючись ст.539 КПК України, ст.78 КК України ,-

УХВАЛИВ:

Звільнити ОСОБА_3 від призначеного покарання після закінчення іспитового строку визначеного вироком Оболонського районного суду м. Києва від 21.08.2019 року за ст.186ч.2 КК України. Ухвала на протязі семи діб може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Деснянський районний суд м. Києва.

Суддя :

Попередній документ
99964371
Наступний документ
99964373
Інформація про рішення:
№ рішення: 99964372
№ справи: 754/13219/21
Дата рішення: 27.09.2021
Дата публікації: 01.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Деснянський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (12.10.2021)
Дата надходження: 30.08.2021
Розклад засідань:
27.09.2021 12:30 Деснянський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВІНТОНЯК РОМАН ЯРОСЛАВОВИЧ
суддя-доповідач:
ВІНТОНЯК РОМАН ЯРОСЛАВОВИЧ
засуджений:
Александренко Іван Богданович