Справа № 661/1702/21
Провадження № 3/661/2188/21
28 вересня 2021 року
Суддя Новокаховського міського суду Херсонської області Червоненко Д.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Каховського РВП ГУНП в Херсонській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_2 , за ст. 173 КУпАП,
встановив:
23.09.2021 року до Новокаховського міського суду Херсонської області надійшов адміністративний матеріал про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 478089 від 16.04.2021 року, ОСОБА_1 16.04.2021 року о 17-00 годині перебуваючи у подвір'ї будинку АДРЕСА_2 виражався грубою нецензурною лайкою в бік громадянки ОСОБА_2 , чим порушив громадський порядок та спокій громадян, чим вчинив дрібне хуліганство та правопорушення , передбачене ст.173 КУпАП.
Відповідно до ч. 1 ст. 276 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Відповідно до п. 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про судоустрій та статус суддів» районні, міжрайонні, районні у містах, міські, міськрайонні суди продовжують здійснювати свої повноваження до утворення та початку діяльності місцевого окружного суду, юрисдикція якого розповсюджується на відповідну територію.
Згідно листа Ради суддів від 22.07.2020 року № 9рс-466/20-вих, адресованому головам місцевих та апеляційних загальних судів, зазначено, що до зміни системи судоустрою та приведення її у відповідність до нового адміністративно-територіального устрою шляхом утворення, реорганізації чи ліквідації судів, місцеві загальні суди продовжують здійснювати розгляд справ в межах раніше утворених районів та раніше визначеного адміністративно-територіального устрою.
Враховуючи вищевикладене, та те, що місцем вчинення правопорушення є с. Веселе Бериславського району, матеріали адміністративної справи слід повернути до Каховського РВП ГУНП в Херсонській області, для подальшого направлення до суду уповноваженого його розглядати.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 276, 280, 283 КУпАП,
постановив:
Повернути матеріали справи відносно ОСОБА_1 за ст.173 КупАП до Каховського РВП ГУНП в Херсонській області, для подальшого направлення до суду уповноваженого розглядати дану справу.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Д. В. Червоненко