Справа № 587/1158/21
28 вересня 2021 року Сумський районний суд Сумської області в складі головуючого судді Черних О.М., за участю секретаря судового засідання Токаревої В.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Суми, заяву про виправлення описки по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ), третя особа: ОСОБА_3 ( АДРЕСА_1 ), Сумський районний відділ УДМС України в Сумській області (м. Суми, вул. Іллінська, 9), Верхньосироватська сільська рада (с. Верхня Сироватка, площа Козацької Слави, 2, Сумського району Сумської області) про усунення перешкод в користуванні майном шляхом визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,
04 серпня 2021 року по вищезазначеній справі Сумським районним судом Сумської області було постановлене судове рішення, відповідно до якого вимоги позивача були задоволені.
На даний час від представника позивача - адвоката Якименко О.І. надійшла заява про виправлення описки у судовому рішенні від 04.08.2021 року, оскільки по тексту рішення помилково вказано по батькові відповідача - « ОСОБА_4 » замість вірного ОСОБА_5 .
Вивчивши матеріали справа суд приходить до наступного.
Хоча в позовній заяві відповідач зазначений ОСОБА_2 , разом з тих в додатках до позову, а саме довідках сільської ради та акті обстеження відповідач вказаний ОСОБА_6 , а тому суд вважає за можливе усунути описку в тексті рішення та вказати повне ім'я відповідача - ОСОБА_6 .
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд -
Виправити описки, допущені у рішення Сумського районного суду сумської області № 587/1158/21 від 04.08.2021 року, а саме вважати вірним по тесту рішення прізвище ім'я та по батькові відповідача - ОСОБА_6 .
Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов'язки, мають право оскаржити ухвалу суду шляхом подання апеляційної скарги до Сумського апеляційного суду через Сумський районний суд Сумської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя О.М.Черних