Іменем України
(резолютивна частина)
21 вересня 2021 року м.Рівне
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Рівненського апеляційного суду в складі :
ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
з участю:
прокурора ОСОБА_4 ,
засудженого ОСОБА_5 ,
захисника-адвоката ОСОБА_6 ,
секретаря судового засідання ОСОБА_7 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції апеляційну скаргу засудженого ОСОБА_5 на ухвалу Володимирецького районного суду Рівненської області від 13 квітня 2021 року, якою відмовлено у задоволенні клопотання засудженого ОСОБА_5 про приведення у відповідність постанов начальника виправної колонії №3 управління Департаменту виконання покарань МВС по Вітебській області Республіки Білорусь, до чинного законодавства України,
Враховуючи, що складання повного тексту ухвали вимагає значного часу, то відповідно до ст.376 КПК України, колегія суддів обмежується складанням та оголошенням її резолютивної частини.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.404, 407, 418, 419, 537, 539 КПК України, колегія суддів,
Ухвалу Володимирецького районного суду Рівненської області від 13 квітня 2021 року, якою відмовлено у задоволенні клопотання засудженого ОСОБА_5 про приведення у відповідність постанов начальника виправної колонії №3 управління Департаменту виконання покарань МВС по Вітебській області Республіки Білорусь, до чинного законодавства України, залишити без змін, а апеляційну скаргу засудженого ОСОБА_5 - без задоволення.
Ухвала остаточна, касаційному оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали буде оголошено о 17 год. 00 хв. 24 вересня 2021 року.
ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3