Справа №2а-1196/2010 р.
11.06.2010 року Кіровоградський районний суд Кіровоградської області в складі головуючого-судді Терещенко Д.В.,
при секретарі-Гонтаренко В.В.,
в відкритому судовому засіданні в місті Кіровограді розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАЇ з обслуговування м. Олександрія Кисіна Андрія Павловича про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності
Позивач звернувся в суд з позовом в якому просить визнати протиправною та скасувати постанову про притягнення його до адміністративної відповідальності
В судове засідання не зявився в письмовій заяві просив розглянути справу без нього та свої позовні вимоги підтримав.
Відповідач в судове засідання не зявився.
Судом встановлено,що 15.05.2010 року інспектор ДАЇ Кисін А.П. склав постанову серії ВА №129924, згідно якої за порушення передбачене ч.1 ст.122 КУпАП наклав на позивача адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 255грн.
В постанові зазначено,що 15.05.2010 року позивач керуючи автомобілем НОМЕР_1 по вул. Леніна в м. Олександрія порушив вимоги дорожнього знаку 3.1,3.3ПДРУ (Рух вантажним автомобілем заборонено,Рух заборонено).
З позову вбачається,що позивач виїхав на вулицю Леніна в м. Олександрія для доставки товару до магазину, але документи на вантаж час які б давали право для вїзду автомобіля під дію знаків 3.1,3.3ПДРУ у позивача на той час були відсутні і тому він порушив ч. 1 ст.122 КУпАП.
При таких обставинах позов задоволенню не підлягає.
Керуючись ст.283,293 КУпАП,ст. 161-163 КАС України,суд
В позовних вимогах ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАЇ з обслуговування м. Олександрія Кисіна Андрія Павловича про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності-відмовити.
Постанова суду може бути оскаржена протягом 10 днів з дня проголошення шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана протягом 20 днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: підпис
Згідно з оригіналом
Суддя Кіровоградського районного суду Терещенко Д.В