справа № 3-993-10
“ 07“ червня 2010 року м.Любомль
Суддя Любомльського районного суду Волинської області Мосієвич І.В., розглянувши в порядку підготовки до розгляду адміністративну справи, котра надійшла з Любомльського ВДАІ РВ УМВС України у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого,
у вчинені правопорушення, передбаченого ч.3 ст.130 КУпАП,
Як вбачається з матеріалів справи ОСОБА_1, будучи притягнутим 7 травня 2010 року за правопорушення, передбачене ч.2 ст.130 КУпАП , втретє 24 травня 2010 року близько 18 год. 00 хв. керував автомобілем «ВАЗ-2101» р.н.НОМЕР_1, в с.Штунь Любомльського району в стані алкогольного сп”яніння, чим порушив пункт 2.5а, ПДР, та вчинив правопорушення, передбачене ч.3 ст.130 КУпАП
Проте при підготовці справи до розгляду по суті було встановлено, що в матеріалах останньої відсутні докази які б вказували, кому і на якій правій підставі (право власності) належить вказаний транспортний засіб, і чи має правопорушник права керування транспортними засобами, оскільки санкція частини статті за якою притягається ОСОБА_1 передбачає стягнення, як позбавлення права керування транспортними засобами з оплатним вилученням транспортного засобу і на інших осіб - оплатне вилучення транспортного засобу.
Беручи до уваги вищевикладене, матеріали справи відносно ОСОБА_1 слід повернути до Любомльського ВДАІ РВ УМВС України у Волинській облас т і на доопрацювання.
Керуючись ст.278 КУпАП,-
Адміністративну справу №3-993/10 відносно ОСОБА_1 за ч.3 ст.130 КУпАП, повернути начальнику ВДАІ РВ УМВС України у Волинській області для доопрацювання.
На постанову протягом десяти днів з дня її винесення може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Волинської області через Любомльський районний суд.
Суддя Любомльського районного суду
Волинської області І.В. Мосієвич