Рішення від 03.06.2010 по справі 2о-49/2010

Справа № 2о-49/2010

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Копія

03.06.2010 рік Михайлівський районний суд Запорізької області

у складі: головуючого судді ,- Ворожбянова А.М.

при секретарі,- Єрьоменко О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні зали суду смт. Михайлівка, Михайлівського району, Запорізької області цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з позовом до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу.

В позовній заяві позивач вказала, що з 28.09.2002 року перебуває в зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_4 Шлюб зареєстрований Михайлівським районним відділом РАЦС, актовий запис № 10. Від спільного життя з відповідачем мають малолітню дитину - доньку ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя сторони припинили з січня 2010 року. Причиною звернення позивача до суду з вказаним позовом стало те, що у сторін різні погляди на сімейне життя, були постійні сварки та непорозуміння. За вказаних обставин, позивач вважає, що збереження шлюбу та подальше спільне життя з відповідачем суперечить його інтересам, збереження шлюбу не можливе. Спору про місце проживання дитини немає. Майно, придбане за час спільного життя буде розділене в добровільному порядку.

В судове засідання позивачка ОСОБА_3 не з'явилася, але надала суду заяву про розгляд справи за її відсутності. На позовних вимогах наполягає.

Відповідач ОСОБА_4 в судове засідання не з'явився, але також надав суду заяву про розгляд справи за його відсутності. Проти задоволення позову не заперечує.

Суд, з урахуванням заяв сторін, вивчивши матеріали цивільної справи: копію свідоцтва про одруження, копію свідоцтва про народження дитини, копію паспорту та ідентифікаційного коду позивачки, приходить до висновку, що позовні вимоги позивачки обґрунтовані та підлягають задоволенню з наступних підстав.

Згідно зі ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них. Як видно з матеріалів цивільної справи та пояснень відповідача по справі, подальше спільне життя подружжя Рязанових не є можливим.

На підставі викладеного, керуючись ст. 110, 112 СК України, ст. ст. 208-209, 213-215 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Розірвати шлюб, укладений 28.09.2002 року між ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, Михайлівським районним відділом РАЦС, актовий запис № 10.

Стягнути з ОСОБА_3 на користь держави державне мито в розмірі 17 (сімнадцять ) гривень.

ОСОБА_4 від сплати державного мита звільнити.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подано протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення набрало законної сили з 14 червня 2010 року, оригінал рішення зберігається в архіві Михайлівського районного суду в матеріалах цивільної справи під номером 2о-49/2010 р.

Головуючий підпис А.М. Ворожбянов

Суддя Михайлівського районного суду А.М. Ворожбянов

З оригіналом згідно

Попередній документ
9975777
Наступний документ
9975779
Інформація про рішення:
№ рішення: 9975778
№ справи: 2о-49/2010
Дата рішення: 03.06.2010
Дата публікації: 09.03.2011
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Михайлівський районний суд Запорізької області
Категорія справи: