вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
21.09.2021 м. ДніпроСправа № 904/4990/21
За позовом Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд" Акціонерного товариства "Українська залізниця" Виробничого структурного підрозділу "Запорізьке територіальне управління "Філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
до Фізичної особи-підприємця Синегубової Світлани Станіславівни
про стягнення заборгованості за договором оренди
Суддя Юзіков С.Г.
При секретарі судового засідання: Юрченко В.В.
Представники:
від позивача Семенова О.П. представник (адвокат), дов. №1759 від 15.07.2021р.
від відповідача не з'явився
Позивач просить стягнути з Відповідача суму боргу за договором оренди - 9 143,40 грн., неустойку - 15 239,02 грн., суму боргу за договором відшкодування - 828,72 грн., інфляційні збитки - 1 782,55 грн., 3% річних - 741,29 грн.
Відповідач у судове засідання не прибув, про час та місце проведення судового засідання повідомлений належно.
При здійсненні судочинства суди застосовують Конвенцію та практику Європейського суду з прав людини, як джерело права (ст. 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини"). Відповідно до ст. 6 Конвенції кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов'язків цивільного характеру.
Відповідно до п. 10 ч. 3 ст. 2 ГПК України одним з основних засад господарського судочинства є розумність строків розгляду справи судом.
З метою дотримання принципу рівності сторін та надання розумного (достатнього) строку для вчинення певних процесуальних дій, суд вважає за необхідне відкласти підготовче засідання на розумний строк.
Керуючись ст. 2, 177-185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
Відкласти підготовче засідання на 14:30 год. 05.10.2021р.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судового засідання № 3-309 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 ГПК України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Суддя С.Г. Юзіков