Постанова від 21.09.2021 по справі 759/19741/21

СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

ун. № 759/19741/21 пр. № 3/759/7402/21

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 вересня 2021 року м. Київ

Суддя Святошинського районного суду міста Києва Дячук С.І., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, матеріали якої надійшли з Управління патрульної поліції у м. Києві, стосовно

ОСОБА_1 , яка народилась ІНФОРМАЦІЯ_1 , українка, гр-ка України, працює, проживає за адресою: АДРЕСА_1 , -

звинуваченого у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 22 серпня 2021 року близько 09 год. 30 хв. перебуваючи в під'їзді житлового будинку за адресою: АДРЕСА_1 , висловлювалась нецензурною лайкою, чіплялась та ображала консьєржа ОСОБА_3 , чим порушувала громадський порядок і спокій громадян.

ОСОБА_1 пояснень з приводу вчиненого не надала, в судове засідання, про час і місце проведення якого повідомлялась, не прибула. Враховуючи правила ст.ст. 268, 277 КУпАП, суд розглянув дану справу у відсутності ОСОБА_1 , вважаючи, що за наведених обставин її право на захист порушено не буде.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні вказаного правопорушення підтверджується сукупністю інших досліджених судом доказів, які не викликають сумнівів у своїй достовірності і допустимості, зокрема даними, які містяться у протоколі про адміністративне правопорушення від 22 серпня 2021 року, складеному уповноваженими на такі дії працівниками поліції у відповідності з чинним законодавством, письмовій заяві ОСОБА_3 . За таких обставин суд вважає доведеним те, що ОСОБА_1 вчинила дрібне хуліганство, чим скоїла правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.

При вирішенні питання про відповідальність ОСОБА_1 обставин, які пом'якшують або обтяжують її відповідальність судом не встановлено. Також суд враховує дані про її особу, щодо якої будь-які інші дані компрометуючого характеру відсутні.

Викладені обставини у своїй сукупності суд визнає такими, що свідчать про малозначність вчиненого правопорушення, а тому у даному випадку суд вважає можливим звільнити ОСОБА_1 від відповідальності і обмежитись оголошенням усного зауваження.

На підставі викладеного і, керуючись ст. ст. 22, 221, 279, 280, 283, 284, 285 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

На підставі ст. 22 КУпАП ОСОБА_1 за малозначністю діяння звільнити від адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП, обмежившись усним зауваженням, а справу щодо неї закрити.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Святошинський райсуд м. Києва протягом 10 днів з дня винесення постанови.

СУДДЯ С.І. ДЯЧУК

Попередній документ
99745099
Наступний документ
99745101
Інформація про рішення:
№ рішення: 99745100
№ справи: 759/19741/21
Дата рішення: 21.09.2021
Дата публікації: 22.09.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Святошинський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Дрібне хуліганство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (31.08.2021)
Дата надходження: 31.08.2021
Предмет позову: Дрібне хуліганство
Розклад засідань:
21.09.2021 12:35 Святошинський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДЯЧУК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
суддя-доповідач:
ДЯЧУК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Наумович Світлана Петрівна