Справа № 712/5959/21
Провадження № 2/712/2018/21
20 вересня 2021 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі:
головуючого судді - Пироженко В.Д.,
за участі секретаря - Жук О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні на підготовчому засіданні в залі суду м. Черкаси цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Альфа Банк», треті особи Державний нотаріус Першої Черкаської державної нотаріальної контори Черкаського міського нотаріального округу Починок Юлія Вадимівна, ОСОБА_2 про визнання державної реєстрації неправомірною, скасування рішення про державну реєстрацію речових прав, витребування майна у особи, поновлення права та усунення перешкод у користуванні квартирою,
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Акціонерного товариства «Альфа Банк», треті особи Державний нотаріус Першої Черкаської державної нотаріальної контори Черкаського міського нотаріального округу Починок Юлія Вадимівна, ОСОБА_2 про визнання державної реєстрації неправомірною, скасування рішення про державну реєстрацію речових прав, витребування майна у особи, поновлення права та усунення перешкод у користуванні квартирою.
Ухвалою Соснівського районного суду м. Черкаси від 30.06.2021відкрито провадження по справі та справу призначено до розгляду в порядку загального позовного провадження.
До початку розгляду справи представник позивача направив до суду клопотання про залишення позову без розгляду.
Сторони в судове засідання не з'явились.
Відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Суд дослідивши матеріали справи, вважає, що в зв'язку з поданою заявою позивача можливо залишити позов позивача без розгляду, що не суперечить вимогам ст. 257 ЦПК України.
Керуючись ст. 257 ч.1 п.5 ЦПК України, суд
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Альфа Банк», треті особи Державний нотаріус Першої Черкаської державної нотаріальної контори Черкаського міського нотаріального округу Починок Юлія Вадимівна, ОСОБА_2 про визнання державної реєстрації неправомірною, скасування рішення про державну реєстрацію речових прав, витребування майна у особи, поновлення права та усунення перешкод у користуванні квартирою - залишити без розгляду.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 15-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, а у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя В.Д. Пироженко