Ухвала від 20.09.2021 по справі 904/7102/20

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА

20.09.2021 м.Дніпро Справа № 904/7102/20

Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді: Дарміна М.О.(доповідач),

суддів: Іванова О.Г., Кощеєва І.М.

розглянувши матеріали апеляційної скарги приватного акціонерного товариства «Дніпропетровський агрегатний завод» на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 28.05.2021 (повний текст складено та підписано 08.06.2021 суддя Татарчук В.О.) у справі №904/7102/20

за позовом приватного підприємства «Науково-виробнича фірма «VD MAIS» (м. Київ)

до приватного акціонерного товариства «Дніпропетровський агрегатний завод» (м. Дніпро)

про стягнення заборгованості

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області від 28.05.2021 у справі №904/7102/20 позов задоволено. Стягнуто з приватного акціонерного товариства «Дніпропетровський агрегатний завод» на користь приватного підприємства «Науково-виробнича фірма «VD MAIS» 775849,50грн - заборгованості, 11637,74грн - витрат по сплаті судового збору.

Не погодившись з вказаним рішенням, приватне акціонерне товариство «Дніпропетровський агрегатний завод» подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції повністю та ухвалити нове рішення, яким відмовити в позові.

Ухвалою Центрального апеляційного господарського суду від 05.07.2021 апеляційну скаргу було залишено без руху, надано строк для усунення недоліків.

21.07.2021 до канцелярії суду апеляційної інстанції від скаржника надійшла заява про усунення недоліків, до якої на виконання ухвали суду додано відповідні докази.

Від представника приватного підприємства «Науково-виробнича фірма «VD MAIS» надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використаннням власних технічних засобів.

Ухвалою суду від 09.08.2021 судове засідання у справі №904/7102/20 призначене на 01.09.2021 на 12:40 у хвалено проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів в системі відеоконференцзв'язку “EasyCon”.

01.09.2021 судове засідання не відбулося через перебування судді-члена колегії Кощеєва І.М. у відпустці.

20.09.2021 суддя Кощеєв І.М. вийшов на роботу, у зв'язку із чим, колегія суддів вважає за необхідне призначити нову дату судового засідання.

В Центральному апеляційному господарському суді є технічна можливість для проведення судових засідань в режимі відеоконференції з використанням системи “EasyCon”.

Враховуючи викладене суд вважає за можливе задовольнити клопотання та призначити судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Керуючись ст.ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, Центральний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Розгляд справи призначити у судовому засіданні на 20.10.2021 о 12:40 годин, зал засідань №207. Засідання відбудеться в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65.

Судові засідання у справі №904/7102/20 проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів в системі відеоконференцзв'язку “EasyCon” (https://vkz.court.gov.ua/). Інструкція участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою програмного забезпечення "EаsyCon" знаходиться за вебпосиланням:://easycon.com.ua/vkz_help_uk-ua.pdf.

Якщо інші учасники справи виявлять бажання взяти участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, повідоми Центральний апеляційний господарський суд, шляхом надсилання електронну адресу суду inbox@cag.court.gov.ua наступної інформації: електронну адресу, яка буде використана для реєстрації в системі відеоконференцзв'язку; документи, що посвідчують особу, яка буде приймати участь в судовому засіданні та підтверджують її повноваження; номер телефону для зв'язку із судом; відмітку про наявність або відсутність електронного підпису.

Участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції можлива за умови використання комп'ютерної техніки або смартфону, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення (з доступом в мережу Інтернет).

Роз'яснити учасникам відеоконференції, що для участі судовому засіданні йому необхідно:

зайти та авторизуватись в системі відеоконференцзв'язку за 10 хвилин до початку судового засідання;

активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв'язку;

очікувати запрошення секретаря до участі у судовому засіданні;

На початку судового засідання учасник, що бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу головуючого судді повинен показати оригінал паспорту або іншого документу, що посвідчує його особу, на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.

Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Рекомендувати учасникам справи утриматись від безпосередньої присутності в залі суду, прийняти участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, у тому числі, відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв"язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 №196, надати клопотання про розгляд справи за їх відсутності;

У випадку безпосередньої участі учасників справи в судовому засіданні обов'язковою є наявність засобів особистого захисту (масок, рукавичок, тощо);

Звернути увагу учасників справи на необхідність надання cуду в письмовому порядку інформації про засоби зв'язку (електронна адреса, номер телефону, інші можливі засоби) для їх повідомлення щодо розгляду справи;

Копію ухвали надіслати сторонам у справі.

Інформацію по справі учасники справи можуть отримати на сторінці Центрального апеляційного господарського суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою https://court.gov.ua/fair/sud4876/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Головуючий суддя М.О. Дармін

Суддя І.М. Кощеєв

Суддя О.Г. Іванов

Попередній документ
99711827
Наступний документ
99711829
Інформація про рішення:
№ рішення: 99711828
№ справи: 904/7102/20
Дата рішення: 20.09.2021
Дата публікації: 21.09.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Центральний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; купівлі-продажу; поставки товарів, робіт, послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (02.08.2021)
Дата надходження: 02.08.2021
Предмет позову: стягнення заборгованості
Розклад засідань:
26.01.2021 09:30 Господарський суд Дніпропетровської області
26.01.2021 11:30 Господарський суд Дніпропетровської області
02.03.2021 11:30 Господарський суд Дніпропетровської області
20.05.2021 10:00 Господарський суд Дніпропетровської області
26.05.2021 10:00 Господарський суд Дніпропетровської області
01.09.2021 12:40 Центральний апеляційний господарський суд
20.10.2021 12:40 Центральний апеляційний господарський суд