Постанова від 17.09.2021 по справі 758/11382/21

Справа № 758/11382/21

3/758/6436/21 Категорія 327

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 вересня 2021 року суддя Подільського районного суду м. Києва Кітов О.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Подільського УП ГУНП в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1

за ч. 1 ст. 184 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 457104 від 03.08.2021 р., ОСОБА_1 03 серпня 2021 року о 18 год. 20 хв. за адресою: АДРЕСА_2 » не виконала покладених на неї обов'язків по вихованню сина ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , що виразилося в тому, що ОСОБА_2 чіпав іншу дитину руками за тіло.

ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, визнала частково та пояснила, що займається вихованням сина та, що ОСОБА_2 чіпав іншу дитину руками за живіт.

Суд, вислухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи, приходжу до наступного висновку.

Відповідно до диспозиції ч.1 ст. 184 КУпАП, відповідальність наступає за ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

Відповідно до ст. 6 Сімейного кодексу України, неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

Згідно з копією свідоцтва про народження, ОСОБА_2 (а.с. 11) народилвся ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Таким чином, станом на момент складення протоколу стосовно ОСОБА_1 , її сину не виповнилось 14 років і він не набув статусу неповнолітнього.

Відповідно до ст.62 Конституції України, обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом та на припущеннях, а усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

З урахуванням наведеного, суд за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, дійшов висновку про відсутність в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184 КУАП. Справа про адміністративне правопорушення підлягає закриттю на підставі п.1 ч.1 ст.247 КУАП за відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення.

Керуючись ст.ст.247, 283, 284 КУАП,

ПОСТАНОВИВ:

Провадження в справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 184 КУпАП - закрити за відсутністю в її діях складу і події адміністративного правопорушення

Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст.184 КУпАП закрити.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови до Київського апеляційного суду через Подільський районний суд міста Києва.

Суддя Олександр КІТОВ

Попередній документ
99691901
Наступний документ
99691903
Інформація про рішення:
№ рішення: 99691902
№ справи: 758/11382/21
Дата рішення: 17.09.2021
Дата публікації: 21.09.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Подільський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Розклад засідань:
17.09.2021 12:30 Подільський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
КІТОВ О В
суддя-доповідач:
КІТОВ О В
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Кірей Тетяна Володимирівна