про внесення виправлень у судове рішення
16 вересня 2021 року м. Житомир справа № 240/2035/21
категорія 112030000
Житомирський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Токаревої М.С., розглянувши питання про внесення виправлень у судове рішення в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії,
встановив:
Рішенням Житомирського окружного адміністративного суду від 06 серпня 2021 року було задоволено позов ОСОБА_1 до Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії .
При виготовленні тексту даного рішення у абзаці другому резолютивної частини було невірно вказано ім'я позивача.
Відповідно до ч.1 ст.253 КАС України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Частина друга статті 253 КАС України встановлює, що питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. Лише в разі необхідності присутності осіб, які беруть участь у справі, справа за ініціативою судді може розглядатися у судовому засіданні.
Зазначена позиція суду ґрунтується на правовій позиції Вищого адміністративного суду викладеній у Постанові Пленуму Вищого адміністративного суду №7 від 20.05.2013.
Зважаючи на те, що внесення виправлень жодним чином не впливає на коло прав та обов'язків сторін, суд вважає за можливе вирішити питання про внесення виправлень у судове рішення у порядку письмового провадження.
З огляду на встановлені обставини, суд дійшов висновку щодо наявності підстав для виправлення допущеної описки.
Керуючись статтями 243, 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Виправити в рішенні Житомирського окружного адміністративного суду у справі № 240/2035/21 допущену описку.
Абзац другий резолютивної частини рішення викласти наступним чином: Визнати протиправною бездіяльність Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних щодо не нарахування та не виплати ОСОБА_1 щорічної разової грошової допомоги до 5 травня за 2020 рік у розмірі п'яти мінімальних пенсій за віком.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення за правилами, встановленими статтями 293-297 Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням приписів пп. 15.5 п. 15 Розділу VII «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя М.С. Токарева