Постанова від 13.09.2021 по справі 177/1238/21

Справа № 177/1238/21

Провадження № 3/177/513/21

ПОСТАНОВА

Іменем України

13 вересня 2021 року

Суддя Криворізького районного суду Дніпропетровської області Березюк М. В. за участю секретаря судового засідання Зборівської І.С., прокурора Стороженко С.І., особи, яка притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , розглянувши матеріали, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ;

який народився в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області,

працює начальником Вільненського ЖКП,

зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1

паспорт серії НОМЕР_1 виданий Дзержинським РВ КМУ УМВС України і Дніпропетровській області

інвалідності не має, неповнолітніх дітей не має

РНОКПП: НОМЕР_2

за ч.1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, а саме, начальником Вільненського житлово-комунального підприємства, яке відповідно до ст. 81 ЦК України є юридичною особою публічного права (створеною розпорядчим актом органу місцевого самоврядування), тобто будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив Вільненську сільську раду Криворізького району Дніпропетровської області та Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність у нього реального конфлікту інтересів перед прийняттям одноосібного рішення про видання 30.12.2019 року наказу № 83 «Про преміювання, доплату робітників у жовтні 2019 року, яким преміював свою доньку ОСОБА_2 , чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Крім того, будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, а саме, начальником Вільненського житлово-комунального підприємства, яке відповідно до ст. 81 ЦК України є юридичною особою публічного права (створеною розпорядчим актом органу місцевого самоврядування), тобто будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме видав та підписав 30.12.2019 року наказ № 83 «Про преміювання, доплату робітників у жовтні 2019 року», яким преміював свою доньку ОСОБА_2 , чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Крім того, ОСОБА_1 будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, а саме, начальником Вільненського житлово-комунального підприємства, яке відповідно до ст. 81 ЦК України є юридичною особою публічного права (створеною розпорядчим актом органу місцевого самоврядування), тобто будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив Вільненську сільську раду Криворізького району Дніпропетровської області та Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність у нього реального конфлікту інтересів перед прийняттям одноосібного рішення про видання 21.02.2020 року наказу № 32 «Про преміювання працівників Вільненської ЖКП за підсумками роботи за лютий місяць 2020», яким заохотив свою доньку ОСОБА_2 , чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Крім того, будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, а саме, начальником Вільненського житлово-комунального підприємства, яке відповідно до ст. 81 ЦК України є юридичною особою публічного права (створеною розпорядчим актом органу місцевого самоврядування), тобто будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме видав та підписав 21.02.2020 наказ № 32 «Про преміювання працівників Вільненської ЖКП за підсумками роботи за лютий місяць 2020», яким заохотив свою доньку ОСОБА_2 , чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Крім того, ОСОБА_1 будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, а саме, начальником Вільненського житлово-комунального підприємства, яке відповідно до ст. 81 ЦК України є юридичною особою публічного права (створеною розпорядчим актом органу місцевого самоврядування), тобто будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив Вільненську сільську раду Криворізького району Дніпропетровської області та Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність у нього реального конфлікту інтересів перед прийняттям одноосібного рішення про видання 26.03.2020 року наказу № 36 «Про преміювання, з нагоди професійного свята - Дня працівника житлово - комунального господарства, яке відзначається щорічно - 15 березня», яким заохотив свою доньку ОСОБА_2 , чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Крім того, будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, а саме, начальником Вільненського житлово-комунального підприємства, яке відповідно до ст. 81 ЦК України є юридичною особою публічного права (створеною розпорядчим актом органу місцевого самоврядування), тобто будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме видав та підписав 26.03.2020 року наказ № 36 «Про преміювання, з нагоди професійного свята - Дня працівника житлово - комунального господарства, яке відзначається щорічно - 15 березня», яким заохотив свою доньку ОСОБА_2 , чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Крім того, ОСОБА_1 будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, а саме, начальником Вільненського житлово-комунального підприємства, яке відповідно до ст. 81 ЦК України є юридичною особою публічного права (створеною розпорядчим актом органу місцевого самоврядування), тобто будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив Вільненську сільську раду Криворізького району Дніпропетровської області та Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність у нього реального конфлікту інтересів перед прийняттям одноосібного рішення про видання 29.01.2021 року наказу № 34 «Про додаткову оплату, премію», яким заохотив свою доньку ОСОБА_2 , чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Крім того, будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, а саме, начальником Вільненського житлово-комунального підприємства, яке відповідно до ст. 81 ЦК України є юридичною особою публічного права (створеною розпорядчим актом органу місцевого самоврядування), тобто будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», у порушення вимог ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме видав та підписав 29.01.2021 року наказ № 34 «Про додаткову оплату, премію», яким заохотив свою доньку ОСОБА_2 , чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Прокурором в судовому засіданні заявлено клопотання про об'єднання в одне провадження справ про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення, складених відносно ОСОБА_1 за ч.1 та ч. 2 ст.172-7 КУпАП.

Суддя, дослідивши клопотання, вислухавши думку ОСОБА_1 , який не заперечував проти задоволення клопотання, прийшов до наступного висновку.

Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

У відповідності до вимог «Інструкції у місцевих та апеляційних судах» затвердженої наказом Державної судової адміністрації 20.08.2019 року у разі об'єднання справ про адміністративні правопорушення в одну справу об'єднаній справі присвоюється номер тієї справи, яка надійшла до суду першою.

Таким чином, суддя вважає за можливе задовольнити клопотання прокурора, та об'єднати в одне провадження справи: №177/1238/21 (провадження №3/177/513/21), № 177/1239/21 (провадження №3/177/514/21), № 177/1240/21 (провадження № 3/177/515/21), № 177/1243/21 (провадження № 3/177/518/21), № 177/1241/21 (провадження № 3/177/516/21), № 177/1242/21 (провадження № 3/177/517/21), № 177/1244/21 (провадження № 3/177/519/21), № 177/1246/21 (провадження № 3/177/520/21) про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП присвоївши єдиний номер - справа №177/1238/21, провадження №3/177/513/21.

У судовому засіданні прокурор Криворізької центральної окружної прокуратури Стороженко С.І. просила притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення ним адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, при цьому зазначила, що діями ОСОБА_1 порушено вимоги Закону України «Про запобігання корупції» і матеріали справи містять належні і достатні докази для встановлення цього факту.

ОСОБА_1 у судовому засіданні свою вину в інкримінованих йому адміністративних правопорушеннях визнав та пояснив, що з квітня 2012 року по теперішній час працює на посаді начальника Вільненського житлово-комунального підприємства, на вказаному підприємстві з 2018 року працює його дочка ОСОБА_2 . Він, як керівник, є уповноваженим на преміювання працівників Вільненського ЖКП, в тому числі своєї доньки ОСОБА_2 . Пояснював, що допустив порушення законодавства через незнання положень чинного законодавства з вказаних питань.

Заслухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, думку прокурора, дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.

Пунктом 9 ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» правопорушення, пов'язане з корупцією - діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у ч. 1, ст. 3 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

Згідно зі ст. 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Відповідно до п.п. «а» п. 2 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», суб'єкти, на яких поширюється дія цього Закону, серед інших є посадові особи юридичних осіб публічного права, які не зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті.

Відповідно до ст. 81 ЦК України Вільненське житлово-комунальне підприємство є юридичною особою публічного права (юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади АРК або органу місцевого самоврядування).

Відповідно до «Роз'яснення щодо застосування окремих положень закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю», затвердженого рішенням НАЗК № від 03.02.2021 під посадовими особами юридичних осіб публічного права (відповідно до пп. «а» п. 2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції») слід розуміти працівників юридичних осіб публічного права, які наділені посадовими повноваженнями здійснювати організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції. Визначальним при цьому є обсяг функцій (обов'язків) відповідного працівника.

Адміністративно-господарські функції (обов'язки) - це обов'язки з управління або розпорядження державним, комунальним майном (установлення порядку його зберігання), переробки, реалізації забезпечення контролю за цими операціями тощо). Такі повноваження в тому чи іншому обсязі є у начальників планово-господарських, постачальницьких, фінансових відділів і служб, завідуючих складами, магазинами, майстернями, ательє, їх заступників, керівників відділів підприємств, відомчих ревізорів та контролерів тощо.

Організаційно-розпорядчі функції (обов'язки) - це обов'язки щодо здійснення керівництва галуззю промисловості, трудовим колективом, ділянкою роботи, виробничою діяльністю окремих працівників на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форм власності. Такі функції виконують, зокрема, керівники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних, комунальних підприємств, установ або організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів (начальники цехів, завідуючі відділами, лабораторіями, кафедрами), їхні заступники, особи, які керують ділянками робіт (майстри, виконроби, бригадири тощо).

Згідно розпорядження Вільненської сільської ради від 18.04.2012 № 3-к ОСОБА_1 було призначено на посаду начальника Вільненського житлово-комунального підприємства з 18.04.2012 року.

Відповідно до Статуту Вільненського житлово-комунального підприємства начальник здійснює управління підприємством, заохочує працівників підприємства та накладає стягнення, видає накази, розпорядження, доручення, обов'язкові для всіх працівників.

Таким чином, ОСОБА_1 відповідно до пп. «а» п. 2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на якого поширюється дія вказаного Закону.

У відповідності до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» визначено терміни, серед яких приватний інтерес це будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв'язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях; реальний конфлікт інтересів - це суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Абзацом 2 ч.1 ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» визначено перелік близьких осіб - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.

Статтею 28 Закону України «Про запобігання корупції», передбачено, що особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону зобов'язані: 1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; 2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, та у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї - безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; 3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; 4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.

Відповідно до пояснень ОСОБА_1 в судовому засіданні, ОСОБА_2 , яка працює в Вільненському ЖКП, є його донькою, що також підтверджено витягом з актового запису про народження ОСОБА_2 .

Будучи особою уповноваженою на преміювання працівників Вільненського ЖКП, в тому числі своєї доньки ОСОБА_2 , при вирішенні вказаних питань у ОСОБА_1 виник реальний конфлікт інтересів, а саме, суперечність між його приватним інтересом, обумовленим його родинними відносинами з ОСОБА_2 , яка є його рідною донькою та його службовими повноваженнями, як начальника Вільненського ЖКП уповноваженого на прийняття одноосібних рішень щодо преміювання працівників.

Суперечність між приватним інтересом та здійсненням службових повноважень пов'язана з прийняттям ОСОБА_1 , як начальником підприємства одноосібного рішення та видання наказу про преміювання доньки, яка є працівником підприємства.

Разом з тим, ОСОБА_1 , будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, в порушення вимог ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомляв Вільненську сільську раду (як безпосереднього керівника) або Національне агентство з запобігання корупції про наявність у нього реального конфлікту інтересів перед прийняттям одноосібних рішень щодо преміювання своєї доньки ОСОБА_2 та приймав відповідні рішення в умовах реального конфлікту інтересів.

Крім повного визнання своєї вини ОСОБА_1 , його вина у вчиненні вказаного правопорушення підтверджується наступними доказами, дослідженими в судовому засіданні:

- протоколами № 797, 798, 799, 800,801, 802, 803, 804 від 28.08.2021 відносно ОСОБА_1 за ч.1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП, складеними уповноваженою особою, якими встановлені та зафіксовані фактичні обставини вчинення ОСОБА_1 адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією.

- письмовими поясненнями головного бухгалтера Вільненського ЖКП - ОСОБА_3 викладеними на окремому аркуші справи про адміністративне правопорушення згідно яких, остання описала механізм преміювання начальника Вільненського ЖКП та повідомила, що рішення про преміювання інших працівників підприємства не виноситься на розгляд профспілкового комітету та приймається виключно ОСОБА_1

- копією розпорядження №3 к сільського голови Вільненської сільської ради М.Богдашова від 18 квітня 2012 року, яким, ОСОБА_1 прийнято на посаду начальника Вільненського ЖКП за контрактом з 18.04.2012, на підставі заяви останнього.

- копією особової картки працівника № 6, ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 за типовою формою NП-2.

- копією контракту від 01.01.2018 року між Вільненською сільською радою в особі сільського голови ОСОБА_4 та ОСОБА_1 , який призначений на посаду начальника Вільненського ЖКП згідно розпорядження №3к сільського голови Вільненської сільської ради від 18 квітня 2012 року. Згідно до п. 4 розділу І «Загальні положення» Контракту, начальник діє на засадах єдиноначальнтьості. Як вказував ОСОБА_1 вказану посаду він обіймає до теперішнього часу.

- копією Статуту Вільненського ЖКП, затвердженого рішенням Лозуватської сільської ради Криворізького району від 24.03.2021 №201- ІV/ VІІІ, відповідно до якого начальник здійснює управління підприємством, заохочує працівників підприємства та накладає стягнення, видає накази, розпорядження, доручення, обов'язкові для всіх працівників;

- копією колективного договору Вільненського ЖКП на 2019 р.-2023 р., схваленого загальними зборами Колективу працівників підприємства, протокол №1 від 21.06.2019;

- копією положення про преміювання, працівників ЖКП, затвердженого начальником Вільненського ЖКП Мельниченко А.І.

- копією заяви ОСОБА_2 від 07.02.2018 про прийняття на роботу Вільненського ЖКП на посаду бухгалтера на 0,5 ставки.

- копією витягу з наказу №7 начальника Вільненського ЖКП Мельниченко А.І. від 08.02.2018, згідно до якого ОСОБА_2 прийнято на роботу бухгалтером за сумісництвом з 09.02.2018 з оплатою згідно штатного розпису на 0,5 ставки, з тривалістю робочого часу - 20 годин на тиждень;

- копією особової картки працівника ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 за типовою формою NП-2;

- копією наказу № 83 начальника Вільненського ЖКП ОСОБА_1 «Про преміювання, доплату робітників у жовтні 2019 року» від 30.12.2019, яким, окрім інших, премійовано ОСОБА_2 .

- копією наказу № 32 начальника Вільненського ЖКП ОСОБА_1 «Про преміювання працівників Вільненської ЖКП за підсумками роботи за лютий місяць 2020» від 21.02.2020, яким, окрім інших, заохочено ОСОБА_2 ;

- копією наказу № 36 «Про преміювання, з нагоди професійного свята - Дня працівника житлово - комунального господарства, яке відзначається щорічно - 15 березня» від 26.03.2020, яким, окрім інших, заохочено ОСОБА_2 ;

- копією наказу № 34 начальника Вільненського ЖКП Мельниченко А.І. «Про додаткову оплату, премію» від 29.01.2021, яким, окрім інших, заохочено ОСОБА_2 ;

- повним витягом з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження, яким встановлена ступінь споріднення ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Таким чином, дослідивши зібрані у справі про адміністративне правопорушення докази в їх сукупності, суддя, з дотриманням визначених ст. ст. 245, 280 КУпАП вимог, всебічно, повно та об'єктивно з'ясувавши всі обставини справи, які мають значення для її правильного вирішення, дослідивши письмові матеріали, дійшов висновку, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7 КУпАП - за ознаками: неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП - за ознаками прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів.

Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

При накладенні стягнення суддя, дотримуючись положень ст. 33-35 КУпАП, враховує характер вчиненого правопорушення, особу ОСОБА_1 , ступінь його вини, майновий стан, а також наявність пом'якшуючих відповідальність обставин, а саме: щире каяття, відсутність обтяжуючих обставин, та вважає, що необхідним й достатнім стягненням для нього буде мінімальний штраф, який відповідно до ст. 36 КУпАП, передбачений санкцією ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (як за більш серйозне правопорушення з числа вчинених).

Згідно зі ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення, у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення, сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

Керуючись ст. ст. 27, 36, 40-1, 172-7 ч.1, 2, 283, 284, 289 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Об'єднати в одне провадження матеріали справ №177/1238/21 (провадження №3/177/513/21), № 177/1239/21 (провадження №3/177/514/21), № 177/1240/21 (провадження № 3/177/515/21), № 177/1241/21 (провадження № 3/177/516/21), № 177/1242/21 (провадження № 3/177/517/21)№ 177/1243/21 (провадження № 3/177/518/21), № 177/1244/21 (провадження № 3/177/519/21), № 177/1246/21 (провадження № 3/177/520/21) про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП присвоївши єдиний номер - справа №177/1238/21, провадження №3/177/513/21.

ОСОБА_1 визнати винуватим за ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 3400 (три тисячі чотириста) гривень 00 копійок.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 454 (чотириста п'ятдесят чотири) грн. 00 коп.

Постанова може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом 10 днів з моменту її винесення шляхом подання заяви про апеляційне оскарження через Криворізький районний суд Дніпропетровської області.

Повний текст постанови складено 16.09.2021.

Суддя М.В. Березюк