Ухвала від 09.09.2021 по справі 445/1730/21

Справа № 445/1730/21

Провадження № 2/445/616/21

УХВАЛА

про направлення справи за підсудністю

09 вересня 2021 року суддя Золочівського районного суду Львівської області Сивак В. М., перевіривши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

в с т а н о ви в:

ОСОБА_1 звернувся до Золочівського районного суду Львівської області з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Згідно відомостей Відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області, що надійшли на адресу суду 09.09.2021 року, відповідач ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою : АДРЕСА_1 .

Згідно ч. 1 ст. 27 ЦПК України, позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим, у встановленому законом порядку, місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Підстав для застосування правил підсудності, передбачених ч.2 ст. 28 ЦПК України, суддею не встановлено.

У відповідності до ч.6 ст.187 ЦПК України, у разі, якщо відповідачем у позовній заяві вказана фізична особа, яка не є суб'єктом підприємницької діяльності, суд не пізніше двох днів з дня надходження позовної заяви до суду звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) такої фізичної особи.

Частиною 9 ст. 187 ЦПК України, визначено, якщо за результатами отриманої судом інформації буде встановлено, що справа не підсудна цьому суду, суд надсилає справу за підсудністю в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу.

Згідно п.1 ч.1 ст. 31 ЦПК України, суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Враховуючи те, що відповідач зареєстрована, у встановленому законом порядку, за адресою: АДРЕСА_1 , то справа не підсудна Золочівському районному суду Львівської області.

За таких обставин, приходжу до висновку про необхідність направлення цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу за підсудністю на розгляд Шевченківського районного суду м. Львова.

Відповідно до ч.3 ст.31 ЦПК України, передача справи на розгляд іншого суду за встановленою цим Кодексом підсудністю з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої цієї статті, здійснюється на підставі ухвали суду не пізніше п'яти днів після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання скарги не пізніше п'яти днів після залишення її без задоволення.

Керуючись ст. 27, 31, 187, 260, 261, 354 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу передати за підсудністю на розгляд Шевченківського районного суду м. Львова.

Роз'яснити учасникам справи, що передача справи з одного суду до іншого здійснюється не пізніше п'яти днів після закінчення строку на оскарження ухвали суду, а в разі подання скарги не пізніше п'яти днів після залишення її без задоволення.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Львівського апеляційного суду через Золочівський районний суд Львівської області шляхом подачі апеляційної скарги в 15 денний строк з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя В. М.Сивак

Попередній документ
99630050
Наступний документ
99630052
Інформація про рішення:
№ рішення: 99630051
№ справи: 445/1730/21
Дата рішення: 09.09.2021
Дата публікації: 17.09.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Золочівський районний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Розклад засідань:
02.11.2021 09:30 Шевченківський районний суд м.Львова
10.11.2021 11:00 Шевченківський районний суд м.Львова
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДОНЧЕНКО Ю В
суддя-доповідач:
ДОНЧЕНКО Ю В
відповідач:
Рабик Надія Володимирівна
позивач:
Рабик Роман Іванович