65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
"15" вересня 2021 р.м. Одеса Справа № 916/1931/21
Господарський суд Одеської області у складі судді Степанової Л.В., при секретарі судового засідання Левшиній І.М., розглянувши у підготовчому засіданні справу №916/1931/21
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “СТРОЙ-ТЕХТОРГ” (65007, м. Одеса, вул. Адмірала Лазарева, 33/35, код ЄДРПОУ 43658573);
до відповідача Філії “Південна” Концерну “Військторгсервіс” (65012, м. Одеса, пров. Штабний, 1, код ЄДРПОУ 35123222);
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях (65048, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 15, код ЄДРПОУ 43015722);
про зобов'язання чинити певні дії
за участю представників сторін:
від позивача: не з'явився;
від відповідача: не з'явився;
від третьої особи: не з'явився;
В провадженні судді Господарського суду Одеської області Степанової Л.В. знаходиться справа №916/1931/21 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “СТРОЙ-ТЕХТОРГ” до відповідача Філії “Південна” Концерну “Військторгсервіс” за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях про зобов'язання чинити певні дії.
В обґрунтування позовних вимог Товариство з обмеженою відповідальністю “СТРОЙ-ТЕХТОРГ” посилається на неналежне виконання балансоутримувачем Філією “Південна” Концерну “Військторгсервіс” зобов'язань щодо користування Товариством з обмеженою відповідальністю “СТРОЙ-ТЕХТОРГ” орендованим майном на підставі договору оренди нерухомого майна №209840912035 від 29.12.2020р.
Відповідно до ч. 3 ст. 177 ГПК України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 183 ГПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження, зокрема, у випадку коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Господарський суд з метою правильного та всебічного вирішення справи та, відповідно, з метою розгляду у підготовчому засіданні питань, визначених ст. 182 ГПК України, які у даному судовому засіданні не можуть бути розглянуті, суд дійшов висновку про продовження строку підготовчого провадження на 30 днів.
Керуючись ст. ст. 182, 183, 177, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
Продовжити строк підготовчого провадження по справі №916/1931/21 на 30 днів.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua
Ухвала набрала законної сили 15.09.2021р. та не підлягає оскарженню.
Суддя Л.В. Степанова