Ухвала від 22.07.2021 по справі 752/8542/21

Справа № 752/8542/21

Провадження № 2/752/6271/21

УХВАЛА

підготовчого судового засідання

22.07.2021 року Голосіївський районний суд міста Києва в складі:

головуючого судді Колдіної О.О.,

з участю секретаря Потапенко Д.І.,

провівши підготовче судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа: Головне управління Держгеокадастру у м.Києві провизнання права на завершення приватизації земельної ділянки в порядку спадкування,

ВСТАНОВИВ:

позивач звернувся до суду з позовом до Київської міської ради, третя особа: Головне управління Держгеокадастру у м.Києві про визнання права на завершення приватизації земельної ділянки в порядку спадкування .

05.04.2021 р. на підставі ухвали Голосіївського районного суду м.Києва відкрито провадження у справі.

Сторони подали заяви про проведення підготовчого засідання у їх відсутність і закриття підготовчого провадження.

Представник третьої особи в підготовче судове засідання не з'явився, про місце і час його проведення повідомлявся належним чином.

В порядку підготовчого провадження судом були вивчені матеріали справи, встановлені всі фактичні обставини справи, які підлягають з"ясування в ході судового розгляду.

Клопотань, що підлягають вирішенню в ході підготовчого провадження сторонами не заявлялось.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за можливе підготовче провадження у справі закінчити і призначити справу до розгляду в порядку загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Справа підлягає розгляду суддею одноособово.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.197, 198, 200 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа: Головне управління Держгеокадастру у м.Києві провизнання права на завершення приватизації земельної ділянки в порядку спадкування.

Призначити справу до розгляду в порядку загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні на 01.11.2021 р. 11.00 год.

Справу розглядати суддею одноособово.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
99564285
Наступний документ
99564287
Інформація про рішення:
№ рішення: 99564286
№ справи: 752/8542/21
Дата рішення: 22.07.2021
Дата публікації: 16.09.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них:; про приватну власність, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (07.04.2021)
Дата надходження: 01.04.2021
Предмет позову: визнання права на завершення приватизації земельної ділянки у порядку спадкування
Розклад засідань:
22.07.2021 14:00 Голосіївський районний суд міста Києва
01.11.2021 11:00 Голосіївський районний суд міста Києва