Справа № 752/13071/21
Провадження №: 1-кс/752/7050/21
03.09.2021 року слідчий суддя Голосіївського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , з участю секретаря ОСОБА_2 , у приміщенні Голосіївського районного суду м. Києва, розглянувши клопотання сторони кримінального провадження № 42020100000000508 від 04.11.2020 старшого слідчого СУ ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором у кримінальному провадженні - прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, -
в провадження слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва надійшло клопотання сторони кримінального провадження
42020100000000508 від 04.11.2020 старшого слідчого СУ ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором у кримінальному провадженні - прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ).
Також, просив розглянути клопотання без виклику особи, у якої необхідно отримати інформацію, оскільки існує реальна загроза зміни або знищення необхідної інформації та документів та в порядку ч. 7 ст. 163 КПК України просив дати розпорядження про надання можливості вилучення копій документів.
В судове засідання сторона кримінального провадження старший слідчий СУ ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 не з'явилась, подав заяву про розгляд клопотання за його відсутності.
Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження
№ 42020100000000508 від 04.11.2020 старшого слідчого СУ ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 вказав, про те, що документи, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а також для встановлення осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених, частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Слідчий суддя, розглянувши клопотання сторони кримінального провадження № старшого слідчого СУ ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 , дійшов висновку про наявність підстав для надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), та можливості їх вилучення, оскільки є достатні підстави вважати, що вказані речі і документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а іншими способами їх довести неможливо.
На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 160, 162-164, 166, ст. 309, ч. 4 ст. 552 КПК України, слідчий суддя-
Клопотання сторони кримінального провадження № 42020100000000508 від 04.11.2020 старшого слідчого СУ ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором у кримінальному провадженні - прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити.
Надати старшому слідчому слідчого управління Головного управління Національної поліції у м. Києві підполковнику поліції ОСОБА_3 , а також слідчим групи слідчих ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 прокурорам групи прокурорів у кримінальному провадженні - прокурорам відділу Київської міської прокуратури, дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), а саме до:
-посадових обов'язків (інструкції), функціональних обов'язків директора ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ), а також наказів (інші розпорядчі документи) про призначення, переведення, звільнення ОСОБА_10 та ОСОБА_11 за весь час перебування на посаді;
-посадових обов'язків (інструкції), функціональних обов'язків ОСОБА_12 - начальника управління бухгалтерського обліку та фінансів - головного бухгалтера ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ) за весь час перебування на посаді;
-особової справи (документи, що містять повні анкетні дані особи, місце реєстрації, проживання, послужний список, копія трудової книжки, анкета, написана власноручно) директора ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ) ОСОБА_10 та ОСОБА_11 за весь час перебування на посаді;
-наказів про відпустки, відрядження директора ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ) ОСОБА_10 та ОСОБА_11 в період часу з 01.01.2017 по 31.12.2020;
-особової справи (документи, що містять повні анкетні дані особи, місце реєстрації, проживання, послужний список, копія трудової книжки, анкета, написана власноручно) першого заступника директора ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ), який (які) займав (займали) посаду в період часу з 01.01.2017 до 31.12.2020;
- паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2017-2020 роки головного розпорядника ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 ), наказів, якими затверджено зазначені паспорти та звіти про виконання програм місцевого бюджету на 2017-2020 роки головного розпорядника ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 )
Службовими особами ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) надати (забезпечити) тимчасовий доступ до документів старшому слідчому слідчого управління Головного управління Національної поліції у м. Києві підполковнику поліції ОСОБА_3 , а також слідчим групи слідчих ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 прокурорам групи прокурорів у кримінальному провадженні - прокурорам відділу Київської міської прокуратури та надати можливість вилучити копії, вказаних в ухвалі, документів.
Визначити строк дії ухвали тривалістю два місяці, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї може бути подане під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя: