Справа №515/1335/20
Провадження №3/515/2093/20
Татарбунарський районний суд Одеської області
Іменем України
01 вересня 2021 р. Татарбунарський районний суд Одеської області в особі судді Тимошенка С. В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВП № 2 Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Оде- ській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, працюючої в ФОП « ОСОБА_1 », заре- єстрованої та проживаючої по АДРЕСА_1 ,
за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
02 жовтня 2020 року приблизно о 12.00 год. в магазині «Закусочна» по вул.Миру,1 в с.Бори- сівка Татарбунарського району Одеської області був виявлений факт знаходження продавця ОСОБА_2 під час обслуговування покупців без індивідуальних засобів захисту, а саме, без захи- сної медичної маски, чим порушено карантинні заходи та норми, затверджені постановою КМУ від 22.07.2020 р. № 641, п.10.1.
Постановою Татарбунарського районного суду Одеської області від 04.11.2020 р. ОСОБА_3 визнано винуватою у скоєнні даного адміністративного правопорушення.
Постановою Одеського апеляційного суду від 18.06.2021 р. постанову Татарбунарського район- ного суду від 04.11.2021 р. скасовано та матеріали провадження направлено до Татарбунарскьго ВП Арцизького ВП ГУНП в Одеській області для проведення додаткової перевірки.
01 вересня 2021 року до суду з ВП № 2 Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській облас- ті після проведення додаткової перевірки надійшли матеріали за ознаками ст.44-3 Кодексу Укра- їни про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) відносно ОСОБА_1 .
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 335682 від 02.10.2020 р., факт вчинення ОСОБА_3 правопорушення за ст.44-3 КУпАП виявлено 02.10.2020 р., то- му строк накладення на неї адміністративного стягнення почав спливати саме з цієї дати і закін- чувався 02.01.2021 р.
Відповідно до ч.1 ст.277-2 КУпАП, повістка особі, яка притягається до адміністративної відпо- відальності, вручається не пізніш як за три доби до дня розгляду справи в суді, в якій зазначаються дата і місце розгляду справи.
За змістом ч.2 ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не піз- ніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, за- значені у ч.3 цієї статті.
Як вже зазначалося, матеріали про адміністративне правопорушення надішли до суду 01.09. 2021 р., тобто, після закінчення строку накладення адміністративного стягнення, а тому провад- ження у справі про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_3 слід закрити.
Згідно п.7 ст.247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про ад міністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 цього Кодексу.
Таким чином, провадження у справі відносно ОСОБА_3 підлягає закриттю у зв'язку із за кінченням строку притягнення до відповідальності.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.38 ч.4, 247 п.7, 277, 277-2, 283, 284 КУпАП, суд
Провадження у справі про адміністративне правопорушення, що передбачене ст.44-3 КУпАП, відносно ОСОБА_1 закрити у зв'язку з закінченням на момент розгляду спра- ви строку, протягом якого може бути накладено адміністративне стягнення.
Постанову може бути оскаржено особою, яку звільнено від адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом 10 днів з дня винесення постанови до Одеського апеляційного суду через Татарбунарський районний суд Оде- ської області.
Суддя С. В. Тимошенко