Ухвала від 06.09.2021 по справі 914/2626/21

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

06.09.2021 р. Справа № 914/2626/21

Господарський суд Львівської області у складі судді Горецької З.В., розглянув матеріали справи

за позовом: Заступника керівника Донецької обласної прокуратури, м. Маріуполь

в інтересах держави в особі позивача: Департаменту капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації, м. Слов'янськ

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія», м. Пустомити

про стягнення невикористаної попередньої оплати за договором підряду в сумі 1 055 611,39 грн.

Представники сторін не викликались

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Господарського суду Львівської області надійшли матеріали позовної заяви Заступника керівника Донецької обласної прокуратури в інтересах держави в особі Департаменту капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» про стягнення невикористаної попередньої оплати за договором підряду в сумі 1 055 611,39 грн.

Розглянувши позовну заяву суд визнав позовні матеріали достатніми для відкриття провадження у справі за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 174, 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

3. Підготовче засідання призначити на 11.10.21 о 11:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128.

4. Явку представників сторін у підготовче засідання визнати обов'язковою.

5. Викликати представників сторін у підготовче засідання.

6. Встановити відповідачу строк:

- не пізніше 15 днів з дня вручення цієї ухвали подати відзив на позов з документальним і нормативним обґрунтуванням своїх доводів, який відповідатиме приписам ст. 165 ГПК України. Відзив на позов з долученими до нього документами направити позивачу одночасно з поданням (надісланням) відзиву до суду, докази відправки надати суду;

- не пізніше 3 днів з дня отримання відповіді на відзив, подати суду заперечення на відповідь на відзив, які надати (направити) позивачу з поданням (надісланням) їх до суду.

7. Встановити позивачу строк:

- не пізніше 3 днів з дня отримання відзиву на позов, подати відповідь на відзив. Відповідь на відзив направити відповідачу одночасно з її поданням (надісланням) до суду, докази відправки надати суду.

Роз'яснити учасникам справи, що згідно ст. 80 ГПК України докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об'єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк; докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу.

Суд доводить до відома сторін, що згідно ст. 135 ГПК України, суд може у випадку ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу, постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Інформацію по справі, яка розглядається можна отримати за наступною веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя З.В. Горецька

Попередній документ
99425010
Наступний документ
99425012
Інформація про рішення:
№ рішення: 99425011
№ справи: 914/2626/21
Дата рішення: 06.09.2021
Дата публікації: 09.09.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; підряду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (31.08.2021)
Дата надходження: 31.08.2021
Предмет позову: про стягнення невикористаної попередньої оплати за договором підряду
Розклад засідань:
11.10.2021 11:00 Господарський суд Львівської області
08.11.2021 15:30 Господарський суд Львівської області
29.11.2021 12:00 Господарський суд Львівської області
20.12.2021 15:45 Господарський суд Львівської області
24.01.2022 11:00 Господарський суд Львівської області