Постанова від 30.08.2021 по справі 682/1485/21

Справа 682/1485/21

Провадження № 3/682/694/2021

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 серпня 2021 року

Суддя Славутського міськрайонного суду Хмельницької області Маршал І.М., розглянувши в приміщенні Славутського міськрайонного суду матеріали про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 160 КУпАП щодо ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 , непрацюючої, інваліда ІІ групи, ІПН - НОМЕР_1 ,-

ВСТАНОВИВ:

02.07.2021 року о 16 год. 50 хв., гр. ОСОБА_1 в м. Славута, по вул. Приміська, на автодорозі сполученням Рівне-Городище-Старокостянтинів (Н-25) поблизу АЗС «Авіас» здійснювала торгівлю з рук продуктами харчуванням, а саме ягід чорниці, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 160 КУпАП.

В суді ОСОБА_1 вину визнала повністю, щиро кається.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні нею правопорушення стверджується також даними протоколу про адміністративне правопорушення від 02.07.2021 року, фототаблиці та рапорту від 02.07.2021 року.

Малозначність полягає у дії, яка не містить великої суспільної небезпеки, не завдає або не може завдати значної шкоди державному або громадському порядку, власності, правам і свободам громадян, установленому порядку управління.

Статтею 22 КУпАП встановлено, що при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган ( посадова особа) може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитися усним зауваженням.

Враховуючи конкретні обставини справи, суть правопорушення, дані про особу порушника, її стан здоров'я, майновий стан та малозначність вчиненого адміністративного правопорушення, суддя визнав необхідним провадження по даній адміністративній справі закрити, гр. ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

На підставі наведеного, керуючись ст. 22, п. 3 ст. 284 КУпАП, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 160 КУпАП.

Провадження у справі про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 160 КУпАП стосовно ОСОБА_1 - закрити.

Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 160 КУпАП та обмежитись усним зауваженням.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення до Хмельницького апеляційного суду через Славутський міськрайонний суд .

Суддя Маршал І. М.

Попередній документ
99339975
Наступний документ
99339977
Інформація про рішення:
№ рішення: 99339976
№ справи: 682/1485/21
Дата рішення: 30.08.2021
Дата публікації: 06.09.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, в галузі фінансів і підприємницькій діяльності; Торгівля з рук у невстановлених місцях
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (26.07.2021)
Дата надходження: 12.07.2021
Предмет позову: Торгівля з рук у невстановлених місцях
Розклад засідань:
09.08.2021 11:10 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
30.08.2021 11:55 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МАРШАЛ ІРИНА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
МАРШАЛ ІРИНА МИКОЛАЇВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Дорошук Інна Олександрівна