Ухвала від 31.08.2021 по справі 689/204/21

Справа № 689/204/21

Провадження № 2/674/327/21

УХВАЛА

про проведення судового засідання у режимі відеоконференції

31 серпня 2021 року м.Дунаївці

Суддя Дунаєвецького районного суду Хмельницької області Шклярук В.М., розглянувши клопотання представника позивача - адвоката Ляш С.В. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "РУШ" про стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, пов'язаного із затриманням видачі трудової книжки, середнього заробітку за час затримання розрахунку при звільненні,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Дунаєвецького районного суду Хмельницької області знаходиться вказана цивільна справа.

30.08.2021 до суду надійшло клопотання представника позивача - адвоката Ляш С.В. про проведення судового засідання, призначеного на 08.09.2021 о 09:00 год. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - системи EasyCon.

Відповідно до ч.1, 3 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

У зв'язку з викладеним клопотання представника відповідача про провдення судового засідання в режимі відеоконференції підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст.212, 260, 261 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника позивача - адвоката Ляш С.В. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "РУШ" про стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, пов'язаного із затриманням видачі трудової книжки, середнього заробітку за час затримання розрахунку при звільненні про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції задовольнити.

Судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "РУШ" про стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, пов'язаного із затриманням видачі трудової книжки, середнього заробітку за час затримання розрахунку при звільненні призначене 08.09.2021 о 09:00 год., провести в режимі відеоконференції за допомогою онлайн сервісу відеозв'язку з представником відповідача, який зареєстрований в системі EASYCON за електричнною адресою: ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Копію ухвали надіслати на електронну адресу представника позивача Товариства з обмеженою відповідальністю "РУШ" - адвоката Ляш С.В. ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.М. Шклярук

Попередній документ
99339878
Наступний документ
99339880
Інформація про рішення:
№ рішення: 99339879
№ справи: 689/204/21
Дата рішення: 31.08.2021
Дата публікації: 07.09.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (15.03.2021)
Дата надходження: 15.03.2021
Предмет позову: про стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу , пов'язаного затриманням видачі трудової книжки , середнього заробітку за час вимушеного розрахунку при зваільненні
Розклад засідань:
06.05.2021 11:00 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
08.06.2021 09:30 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
08.09.2021 09:00 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
07.10.2021 09:00 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
16.11.2021 09:00 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області