СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 1-кс/759/7007/21
ун. № 759/19362/21
30 серпня 2021 року Слідчий суддя Святошинського районного суду м.Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря судових засідань ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшого слідчого з ОВС восьмого СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32021100000000390від 10.08.2021 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України,-
встановив:
28.08.2021 року до Святошинського районного суду м.Києва надійшло клопотання старшого слідчого з ОВС восьмого СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32021100000000390від 10.08.2021 року, які перебувають у володінні службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 по фінансово-господарської діяльності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ) з ПП « ОСОБА_5 ».
Вказане клопотання обґрунтовується тим, що восьмим СВРКП СУ ГУ ДФС у м. Києві здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32021100000000390 від 10.08.2021, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого 3 ст. 212 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ) діючи навмисно, з метою завищення валових витрат та подальшого ухилення від сплати податку на прибуток, здійснювали фінансово-господарські операції з контрагентом ПП « ОСОБА_6 » (код НОМЕР_2 ), щодо надання останніми телекомунікаційних послуг.
Також встановлено, що ПП « ОСОБА_6 » зареєстроване за адресою: АДРЕСА_1 , знаходиться на податковому обліку в ІНФОРМАЦІЯ_3 та протягом 2017-2021 рр. службові особи ПП « ОСОБА_6 » не надавали податкову звітність та не відображали будь-які фінансові результати, щодо фінансових операцій з отримання прибутку, крім того на підприємстві ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) відсутні будь які трудові ресурси, офісні, торгівельні та складські приміщення, виробниче обладнання, сировина, матеріали інше, що надає можливість підприємству отримувати законний прибуток. Крім того, на підставі висновку почеркознавчої експертизи від 07.06.2021 року за №СЕ-19/111-21/31536- ПЧ вбачається, що всі документи фінансово-господарської діяльності підписані не уповноваженою особою (директором) ПП « ОСОБА_6 », а іншими невстановленими особами, що вказує на відсутність факту реального здійснення фінансово-господарської діяльності останнім з метою отримання законного прибутку.
Проведеним судово-економічним дослідженням №2-10/08/2021-дос від 10.08.2021 встановлено, що службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » при здійсненні фінансово-господарських операцій з ПП « ОСОБА_6 » в порушення п.134.1 ст.134, п.135.1 ст.135 та п.136.1 ст.136 Податкового кодексу Українивід 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями, підприємство не задекларувало та не сплатило до державного бюджету України за період 2018 - 2020 років податку на прибуток у розмірі 9 055 528 грн., внаслідок, чого ухилились від сплати податків, які входить в систему оподаткування, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах.
Також встановлено, що ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) згідно інформаційних даних зареєстровано за адресою: АДРЕСА_1 (без вказівки номеру офісного приміщення), знаходиться на податковому обліку в ІНФОРМАЦІЯ_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_4 ), вид економічної діяльності: оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин, не платник ПДВ, засновник, директор та бухгалтер в однієї особі ОСОБА_7 .
Згідно Інформаційно-аналітичної бази «Податковий блок» встановлено, що протягом 2017-2020 рр. податкова звітність не здавалася, на підприємстві ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) відсутні трудові ресурси, офісні, торгівельні та складські приміщення, виробниче обладнання, сировина, матеріали, що вказує на відсутність факту реального здійснення фінансово-господарської діяльності. Відповідно до показників податкової звітності з податку на прибуток, протягом 2017-2020 рр. - суми амортизаційних відрахувань відсутні. На підприємстві в період 2017-2020 рр. доходи ніхто не отримував, наймані працівники відсутні. По місцю юридичної реєстрації згідно реєстраційних даних не знаходяться, за вказаною адресою знаходиться житловий багатоквартирний чотирьох поверховий будинок.
Проведеними слідчими діями по кримінальному провадженню а також аналізу банківських рахунків ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) встановлено, що на рахунки ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) від підприємств контрагентів надійшли грошові кошти в загальній сумі понад 227 млн. грн., та відразу перераховано на інші підприємства контрагенти «імпортери» в сумі понад 227 млн. грн.. Таким чином треба вважати що ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) являється проміжною ланкою між підприємствами «вигодо набувачами» та «вигодо транспортуючих» підприємств реального сектору економіки, та підприємствами, на яких безпосередньо здійснюється обготівкування коштів.
Проведеним оглядом банківських рахунків ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) в період з 01.01.2017 по 01.03.2020 рр., здійснюється закупівля у різних контрагентів «імпортерів» наступної продукції (призначення платежу): продукти харчування, господарчі продукти, обладнання, сплата тнп (ткань), за сх.продукцію, побутові товари та інші види товарів. В подальшому підприємства «імпортери» перераховують грошові кошти на рахунки «нерезидентів» за придбаний товар. За рахунок зазначених фінансово-господарських операцій у зазначений період ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) було перераховано грошових коштів на підприємства контрагентів «імпортерів» в загальній сумі понад 227 млн. грн..
Однак, в подальшому ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) отримані вищезазначені товари не реалізовує, та в той самий період часу здійснює продаж зовсім іншого виду товару на користь контрагентів «резидентів», а саме: будівельні матеріали, сплата за інформаційно-консультаційні послуги, спецодяг, насіння, продукти харчування, з/б конструкції, обладнання, гальмівні диски на залізничні вагони та інші товари, які відповідно до банківських рахунків підприємством ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) не купувались, не отримувались та не вироблялись в загалі.
Враховуючи вищевикладене, неможливо зробити висновок щодо джерел походження робіт, отриманого товару та послуг, які було реалізовано ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ), оскільки неможливо підтвердити факт придбання вищезазначеного товару підприємством. Виявлена невідповідність придбаного товару ПП « ОСОБА_5 »(код НОМЕР_2 ) та реалізованого товару на адресу кінцевого покупця. У зв'язку з зазначеним неможливо відстежити товарний баланс операцій та здійснення операцій купівлі-продажу у просторі і часі.
Вищий адміністративний суд України у листі від 02.06.2011 № 742/11/13-11 роз'яснив ряд спірних питань, пов'язаних з визнанням операцій нереальними і безтоварними. Ось лише два з принципових висновків ВАСУ, викладених у листі:
- будь-які документи (у тому числі договори, накладні, рахунки, тощо) мають силу первинних документів лише в разі фактичного здійснення господарської операції;
- наявність укладеного між учасниками господарської операції цивільно-правового договору або відсутність визнання такого договору недійсним або нікчемним само по собі не свідчить про реальність здійснення відповідної операції.
Разом з тим, як вказано в іншому листі ВАСУ від 01.11.2011 № 1936/11/13-11, сама по собі наявність або відсутність окремих документів, а так само помилки у їх оформленні не є підставою для висновків про відсутність господарської операції, якщо з інших даних вбачається, що фактичний рух активів або зміни у власному капіталі чи зобов'язаннях платника податків у зв'язку з його господарською діяльністю мали місце. Водночас наявність формально складених, але недостовірних первинних документів, відповідність яких фактичним обставинам спростовується належними доказами, не є безумовним підтвердженням реальності господарської операції.
Як результат вказаної вище незаконної діяльності,податки не нараховуються та не сплачуються, а кошти, які в рахунок сплати податків підлягають спрямуванню до бюджету Держави, у дійсності незаконно переводяться в готівку, минаючи при цьому систему оподаткування України, та присвоюються.
Так, в межах кримінального провадження № 42019100000000472 від 01.08.2019, яке внесено до ЄРДР за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України були вилучені в оригинілах документи фінансово-господарської діяльності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_3 )по взаємовідносинам з ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) та КП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код НОМЕР_4 ) за період с 01.01.2017 по теперішній час
З метою встановлення факту настання юридичних наслідків від господарської діяльності вищезазначених суб'єктів господарювання, а також з метою встановлення факту відповідності відомостей, відображених в документах бухгалтерського, податкового обліку, документах фінансово-господарської діяльності, податковій звітності підприємств - фактичним обставинам, з метою проведення перевірок вимог дотримання податкового законодавства та забезпечення належного проведення судових експертиз, у кримінальному провадженні № 32021100000000390 від 10.08.2021 необхідно отримати у службових осіб восьмого слідчого ІНФОРМАЦІЯ_6 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ) фінансово-господарські документи по взаємовідносинам з ПП « ОСОБА_5 » (код НОМЕР_2 ) за період с 01.01.2017 по теперішній, які фактично знаходяться у кримінальному провадженні № 42019100000000472 досудове розслідування в якому здійснюється слідчими восьмого слідчого ІНФОРМАЦІЯ_6 .
Враховуючи викладене, на цей час виникла процесуальна необхідність у доступі до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю, та проведенні їх вилучення (виїмки) на підприємстві для встановлення обставин, що мають значення для кримінального провадження, які знаходяться у безпосередньому володінні службових осіб підприємства, які можуть бути причетними до прикриття незаконної діяльності, тобто існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, які знаходяться у зацікавлених осіб, з метою ухилення від відповідальності.
Слідчий в судове засідання не з'явився, суду надано заяву про розгляд клопотання у його відсутності, тому суд вважає за можливе розглянути клопотання без участі слідчого.
Представник ІНФОРМАЦІЯ_1 , у володінні якого знаходяться документи, в судове засідання для розгляду клопотання не викликалась відповідно до ч.2 ст.163 КПК України.
У відповідності до положень ст.26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.
Зважаючи на ці положення закону та враховуючи принцип диспозитивності, суд визнав можливим прийняти рішення по суті клопотання за відсутності осіб, оскільки їх неприбуття не перешкоджає розгляду клопотання на підставі наданих доказів.
Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для часткового задоволення зазначеного клопотання, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що 10.08.2021 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне провадження за №32021100000000390.
В даний час у слідчого виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до речей і документів, з можливістю їх вилучення, які знаходяться у ІНФОРМАЦІЯ_7 , оскільки дані документи можуть мати значення для досудового розслідування у кримінальному провадженні №32021100000000390 від 10.08.2021 року для встановлення об'єктивної істини у справі.
Відповідно до ч.1 ст.131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Відповідно до п.5 ч.2 ст.131 КПК України передбачені такі види заходів забезпечення кримінального провадження, як тимчасовий доступ до речей і документів.
Статтею 132 КПК України визначені загальні правила застосування заходів забезпечення кримінального провадження та передбачені обставини, за яких не допускається застосування заходів кримінального провадження. Серед таких обставин у п.2 ч.3 ст.132 КПК України зазначена необхідність слідчого, прокурора довести, що потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора.
Згідно ч.4 ст.132 КПК України, для оцінки потреб досудового розслідування, слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.
Частиною 1 ст.159 КПК України передбачено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення.
Відповідно до ч.1 ст.160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Пунктом 4 частини 1 ст.162 КПК України також передбачено, що конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю, належать до охоронюваної законом таємниці.
Згідно ч.5, ч.6 ст.163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе, що речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи та самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, в зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, а також неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Враховуючи обставини, викладені слідчим у клопотанні та доведеність ним неможливості отримання інформації в інший спосіб, а також, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та можливість використання зазначених відомостей, як доказів, суд вбачає достатність підстав для часткового задоволення клопотання слідчого про тимчасовий доступ до речей і документів.
При цьому п.19 ч.1 ст.3 КПК України визначено, що стороною кримінального провадження з боку обвинувачення є слідчий, керівник органу досудового розслідування, прокурор, а також потерпілий у встановлених законом випадках.
Працівники оперативних підрозділів не є стороною кримінального провадження, тому немає достатніх правових підстав для надання права таким посадовим особам у тимчасовому доступі до речей і документів, в зв'язку з чим у задоволенні клопотання в цій частині слід відмовити.
Керуючись ст.ст.159,162,163,164,166,369-372 КПК України, слідчий суддя,-
постановив:
Клопотання старшого слідчого з ОВС восьмого СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32021100000000390від 10.08.2021 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України - задовольнити частково.
Надати дозвіл старшому слідчому з ОВС восьмого СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 , групи прокурорів які здійснюють процесуальне керівництво, слідчим слідчої групи, на проведення тимчасовий доступ до речей і документів та їх вилучення (виїмку), у службових осіб восьмого слідчого ІНФОРМАЦІЯ_6 по фінансово-господарської діяльності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ) з ПП « ОСОБА_5 », а саме:
- Копію хвали ІНФОРМАЦІЯ_8 про надання дозволу на проведення обшуку в офісному приміщенні фактичного впровадження фінансово господарської діяльності підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_3 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ) за адресою: АДРЕСА_2 - на 6-ти аркушах;
- Копію проткала обшуку та додатки до нього від 02.06.2021 проведеного в офісному приміщенні фактичного впровадження фінансово господарської діяльності підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_3 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ) АДРЕСА_2 - на 20-ти аркушах;
- Оригінали фінансово-господарських документів вилучених в ході проведення обшуку від 02.06.2021 в офісному приміщенні фактичного впровадження фінансово господарської діяльності підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_3 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ) АДРЕСА_2 , по взаємовідносинам ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з ПП « ОСОБА_8 », а саме:
- акт звірки взаємних розрахунків станом за період перший квартал 2020 р. між ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » і ПП « ОСОБА_5 » від 31.03.2020;
- акт звірки взаємних розрахунків станом за період 2019 р. між ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » і ПП « ОСОБА_5 » від 31.12.2019;
акт звірки взаємних розрахунків станом за період 2018 р. між ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » і ПП « ОСОБА_5 » від 31.12.2018;
- договір 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 », про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та « автоматизована система прийому і обліку платежів»;
- акт здачі-приймання наданих послуг від 31.03.2018, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 12 892 000 грн.;
- протокол погодження ціни договору від 31.03.2018, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 12 892 000 грн.;
- акт здачі-приймання наданих послуг від 28.12.2019, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 14 794 000 грн.;
- протокол погодження ціни договору від 28.12.2019, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 14 794 000 грн.;
- акт здачі-приймання наданих послуг від 31.03.2019, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 37 211 000 грн.;
- протокол погодження ціни договору від 31.03.2019, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 37 211 000 грн.;
- акт здачі-приймання наданих послуг від 31.12.2018, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 9 822 000 грн.;
- протокол погодження ціни договору від 31.03.2019, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 9 822 000 грн.;
- акт здачі-приймання наданих послуг від 28.06.2019, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 20 966 000 грн.;
- протокол погодження ціни договору від 31.03.2019, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 20 966 000 грн.;
- акт здачі-приймання наданих послуг від 30.09.2019, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 2 300 000 грн.;
- протокол погодження ціни договору від 30.09.2019, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 2 300 000 грн.;
- акт здачі-приймання наданих послуг від 27.06.2018, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 10 285 000 грн.;
- протокол погодження ціни договору від 27.06.2018, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 10 285 000 грн.;
- акт здачі-приймання наданих послуг від 31.03.2020, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 36 385 000 грн.;
- протокол погодження ціни договору від 31.03.20120, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 36 385 000 грн.;
- акт здачі-приймання наданих послуг від 30.03.2018, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 7 685 000 грн.;
- протокол погодження ціни договору від 30.09.2018, за договором № 04/01-18-3 від 04.01.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про надання послуг: «Автоматизована система прийому та обліку комунальних послуг» та «автоматизована система прийому і обліку платежів» на суму 7 685 000 грн.;
- додаткова угода до договору 04/01-18-3 від 30.12.2018 року, між ПП « ОСОБА_5 » та ТОВ ФК « ІНФОРМАЦІЯ_2 », про надання послуг.
- Копію протоколу допиту свідка ОСОБА_7 від 18.06.2021 та копії паспорту до протоколу на 8-ми арк.;
- Копію додаткового протоколу допиту свідка ОСОБА_7 від 22.06.2021, постанови про відібрання експериментальних зразків підпису, та копії паспорту до протоколу на 9-ми арк.;
- Копію додаткового протоколу допиту свідка ОСОБА_7 від 23.06.2021, постанови про відібрання експериментальних зразків підпису на 13-ти арк.;
- Копію протоколу допиту свідка ОСОБА_9 від 01.07.2021, постанови про відібрання експериментальних зразків підпису, та копії паспорту до протоколу на 11-ти арк.;
- Копію постанови про призначення почеркознавчої експертизи від 01.07.2021 по документам ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з ПП « ОСОБА_5 » на 17-ти арк.;
- Копії матеріалів висновку експерта № СЕ-19/111-21/31536-ПЧ від 06.07.2021 на 24-х аркушах;
- Копію ухвали суду від 29.06.2021 на проведення ТДРД в АБ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (МФО НОМЕР_5 ) відносно підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ПП « ОСОБА_5 » на 6-ти арк.;
- Копію протоколу ТДРД та опис до нього від 23.07.2021 в АБ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (МФО НОМЕР_5 ) відносно підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ПП « ОСОБА_5 » на 3-х арк.;
- Копію компакт диску «CDR» до опису к протоколу ТДРД з інформацію по рахункам в АБ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (МФО НОМЕР_5 ) відносно підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ПП « ОСОБА_5 » 1 шт.;
- Копію протоколу огляду від 28.07.2021, банківського рахунку в АБ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (МФО НОМЕР_5 ) відносно підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ПП « ОСОБА_5 » на 4-х арк.;
- Копію протоколу огляду від 28.07.2021, банківського рахунку в АБ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (МФО НОМЕР_5 ) відносно підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ПП « ОСОБА_5 » на 5-ти арк.;
- Копію протоколу огляду від 28.07.2021, банківського рахунку в АБ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (МФО НОМЕР_5 ) відносно підприємств ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ПП « ОСОБА_5 » на 3-х арк.;
- Оригінал супровідного листа від 09.08.2021 про направлення матеріалів на економічне дослідження на 4-х арк.;
- Оригінал висновку судово-економічним дослідженням №1-10/08/2021-дос від 10.08.2021 встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код НОМЕР_1 ) при здійсненні фінансово-господарських операцій з ПП « ОСОБА_6 » в порушення п.134.1 ст.134, п.135.1 ст.135 та п.136.1 ст.136 Податкового кодексу Українивід 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями, підприємство не задекларувало та не сплатило до державного бюджету України за період 2018 - 2020 років податку на прибуток у розмірі 27 421 200 грн., внаслідок, чого ухилились від сплати податків, які входить в систему оподаткування, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах на 17-ти арк.
У задоволенні іншої частини клопотання відмовити.
Ухвала слідчого судді діє два місяці.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку, згідно з положеннями цього Кодексу, з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Заперечення на дану ухвалу може бути подано під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1