Ухвала від 01.09.2021 по справі 480/6234/21

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про повернення позовної заяви

01 вересня 2021 року Справа № 480/6234/21

Cуддя Сумського окружного адміністративного суду Глазько С.М., розглянувши матеріали позовної заяви Управління соціального захисту населення Роменської міської ради до Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) про визнання поважною причини часткового невиконання рішення, скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

До Сумського окружного адміністративного суду звернулося Управління соціального захисту населення Роменської міської ради з позовною заявою до Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), в якій просить:

- визнати поважною причину часткового невиконання судового рішення по виконавчому листу №480/7795/20, виданого Сумським окружним адміністративним судом.

- скасувати постанову про накладання штрафу від 29.06.2021 ВП №65713202, винесену головним державним виконавцем відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Діхтяренком Володимиром Олександровичем по виконавчому листу №480/7795/20.

Ухвалою від 19.07.2021 позовну заяву було залишено без руху з наданням строку позивачу для усунення недоліків позовної заяви. Зокрема, позивача було зобов'язано надати суду: власне письмове підтвердження про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав; докази сплати судового збору за подання позовної заяви до суду у розмірі 2270,00 грн.; пояснення щодо позовних вимог.

Згідно рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, позивач отримав ухвалу суду про залишення позовної заяви без руху 27.07.2021. Однак, станом на 01.09.2021 позивачем, у встановлений судом строк, вимоги суду про усунення недоліків не були виконані.

Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху у встановлений судом строк.

За таких обставин на підставі ст. 169 КАС України вбачається необхідним повернути позовну заяву з усіма доданими до неї матеріалами позивачу.

При цьому, суд зазначає, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом, що передбачено ч. 8 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 169, 248, 293-295 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Управління соціального захисту населення Роменської міської ради до Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) про визнання поважною причини часткового невиконання рішення, скасування постанови і додані до неї документи - повернути позивачу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до Другого апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.

Повний текст ухвали складений та підписаний 01 вересня 2021 року.

Суддя С.М. Глазько

Попередній документ
99304104
Наступний документ
99304106
Інформація про рішення:
№ рішення: 99304105
№ справи: 480/6234/21
Дата рішення: 01.09.2021
Дата публікації: 03.09.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Сумський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (13.07.2021)
Дата надходження: 13.07.2021
Предмет позову: про визнання поважною причини часткового невиконання рішення, скасування постанови