31 серпня 2021 р. № 400/2856/21
м. Миколаїв
Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Мельника О.М.,знайомився із заявою позивача про виправлення помилки у виконавчому листі в адміністративній справі
за позовом:ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ,
до відповідача:Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), пр-т Миру, 46/1,Миколаїв,54056,
про:завяа про виправлення помилки у виконавчому документі,
26.08.2021 року позивач звернувся до суду із заявою про виправлення помилки у виконавчому листі, яка підлягає призначенню до розгляду.
Керуючись ст. 248, 374 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
1. Призначити розгляд заяви на 02.09.2021 - 09:30 год., який відбудеться в приміщенні Миколаївського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Декабристів, 41/10, м. Миколаїв, 54001.
2. Повідомити сторін у справі про дату, час та місце розгляду заяви телефонограмою (факсом)або електронною поштою.
3. Звернути увагу сторін на те, що відповідно до частини 3 статті 374 Кодексу адміністративного судочинства України, неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
4. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.М. Мельник