Ухвала від 01.09.2021 по справі 284/585/21

Народицький районний суд Житомирської області

Справа № 284/585/21

УХВАЛА

01 вересня 2021 року смт.Народичі

Народицький районний суд Житомирської області в складі:

під головуванням судді Піщуліної І.С.,

з секретарем Івасенко М.В.,

розглянувши у підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Народицької селищної ради про встановлення факту належності нерухомого майна та визнання права власності на спадкове майно,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся з позовом до Народицької селищної ради та просить встановити факт належності ОСОБА_2 , померлій ІНФОРМАЦІЯ_1 , земельної частки (паю) реформованого КСП ім.Петровського, що знаходиться на території Народицької селищної ради Житомирської області, розміром 1,82 га, а також визнати за ним в порядку спадкування за законом право власності на зазначену земельну частку (пай), мотивуючи тим, що є спадкоємцем після смерті матері ОСОБА_2 , але оформити свідоцтво про право на спадщину на земельну частку (пай) він не може, оскільки відсутній правовстановлюючий документ на земельну частку (пай).

Сторони у підготовче засідання не з'явились, позивач просить справу розглядати без його участі, представник відповідача про причину неявки суд не повідомив.

В ході підготовчого провадження проведено підготовчі дії передбачені статтями 189-199 ЦПК України, а саме: направлено копію ухвали про відкриття провадження у справі, копію заяви та копії доданих до неї документів відповідачу, визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, склад учасників судового процесу.

Крім того, суд дійшов висновку, що з'ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, та порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються під час розгляду справи по суті, слід здійснювати таким чином: дослідити письмові докази.

З огляду на правила, визначені статтею 200 ЦПК України, суд дійшов висновку, що підготовче провадження слід закрити та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись статтями 189-200 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження у цивільній справі №284/585/21 за позовом ОСОБА_1 до Народицької селищної ради про встановлення факту належності нерухомого майна та визнання права власності на спадкове майно та призначити цивільну справу до судового розгляду по суті на 12:00 год. 13 вересня 2021 року.

Встановити, що з'ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, та порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються під час розгляду справи по суті, слід здійснювати таким чином: дослідити письмові докази.

В судове засідання викликати сторони.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Суддя: І. С. Піщуліна

Попередній документ
99293849
Наступний документ
99293851
Інформація про рішення:
№ рішення: 99293850
№ справи: 284/585/21
Дата рішення: 01.09.2021
Дата публікації: 02.09.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Народицький районний суд Житомирської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (22.07.2021)
Дата надходження: 20.07.2021
Предмет позову: Про встановлення факту належності та визнання права власності
Розклад засідань:
01.09.2021 09:00 Народицький районний суд Житомирської області
13.09.2021 12:00 Народицький районний суд Житомирської області
21.09.2021 12:00 Народицький районний суд Житомирської області