Справа № 598/717/21
провадження № 3/598/731/2021
"01" вересня 2021 р. Суддя Збаразького районного суду Тернопільської області Левків А.І., розглянувши матеріали, які надійшли від ВП №2 (м.Ланівці) Кременецького РВП ГУНП в Тернопільській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, тимчасово непрацюючого,
за ч.7 ст.121 КУпроАП,
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення 18 березня 2021 року приблизно о 17 год. 00 хв. ОСОБА_1 по вул.Шлях в с.Ст.Вишнівець Тернопільської області, повторно протягом року керував транспортним засобом марки “YAMAHA VINO” без д.н.з. та який не зареєстрований в установленому порядку, чим порушив п.30.1 ПДР.
Згідно ст. 38 КУпроАП, якщо справа про адміністративне правопорушення відповідно до КУпроАП чи інших законів підвідомча суду, стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Відповідно до п.7 ст. 247 КУпроАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у випадку закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Дані матеріали надійшли до суду 31 серпня 2021 року.
Дослідивши матеріали справи та беручи до уваги те, що на час розгляду справи минули встановлені законом строки, впродовж яких особа може бути притягнута до адміністративної відповідальності, вважаю, що в притягненні до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 слід відмовити, а дану справу провадженням закрити в зв'язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
На підставі наведеного та керуючись ст. 38, ч.7 ст.121, ст. 247, ст. 284 КУпроАП, суддя,
постановив:
В притягненні ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.7 ст.121 КУпроАП відмовити, а дану справу провадженням закрити в зв'язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Дана постанова може бути оскаржена до Тернопільського апеляційного суду через Збаразький районний суд Тернопільської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя А.І.Левків