30.08.2021 227/3099/21
30 серпня 2021 року м. Добропілля
Суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Хандурін В.В., розглянувши матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , в скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП,
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ААБ № 152200 від 14.07.2021 року, 14.07.2021 року о 15:15 годині в м. Білозерське по вул. Маяковського гр. ОСОБА_1 керував автомобілем Renault Logan з н/з НОМЕР_1 та скоїв ДТП на а/д Олександрівка-Покровськ-Костянтинопіль. Під час проведення медичного огляду у встановленому законом порядку в наркологічній лікарні м. Добропілля за допомогою тесту було виявлено «морфій».
ОСОБА_1 в судовому засіданні не визнав факт скоєння правопорушення. Надав до суду висновок щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції від 14.07.2021 року, з якого вбачається, що у ОСОБА_1 ознак сп'яніння не виявлено.
Суддя, дослідивши протокол серії ААБ № 152200 від 14.07.2021 року, висновок щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, складений Комунальним некомерційним підприємством «Добропільська лікарня інтенсивного лікування» від 14.07.2021 року, приходить до висновку про відсутність події і складу адміністративного правопорушення в діях ОСОБА_1 , виходячи з наступного:
Згідно висновку щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, складеного лікарем КНП «Добропільська ЛІЛ» ОСОБА_2 , за результатами медичного огляду у гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ознак сп'яніння не виявлено.
Таким чином, склад правопорушення, передбачений ч.1 ст. 130 КУпАП, в діях останнього відсутній.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин, зокрема, як відсутність події і складу адміністративного правопорушення.
На підставі вищевикладеного, суд дійшов висновку, що адміністративне провадження відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП необхідно закрити у зв'язку із відсутністю складу адміністративного правопорушення та самої події цього правопорушення.
Враховуючи наведене, керуючись ст. 247 КУпАП, суддя
Провадження у справі про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , закрити у зв'язку із відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.
Постанова судді може бути оскаржена до Донецького апеляційного суду через Добропільський міськрайонний суд Донецької області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя В.В.Хандурін
30.08.21