Справа № 759/14507/20
Провадження № 2/752/3609/21
30 серпня 2021 року Голосіївський районний суд міста Києва в складі:
головуючого судді Хоменко В.С.
при секретарі Павлюх П.В.,
провівши підготовче судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи без самостійних вимог щодо предмета спору: Приватний нотаріус Запорізького міського нотаріального округу Обушенко Ганна Олександрівна, Акціонерне товариство Комерційний банк «Приватбанк», про визнання правочину недійсним,-
в провадженні судді Голосіївського районного суду м. Києва перебуває вищезазначена справа.
Представник позивача - ОСОБА_3 надала заяву про проведення підготовчого засідання за її відсутності.
Відповідач та представник третьої особи АТ КБ «Приватбанк»- Яндульський Д.В. надали клопотання про проведення підготовчого засідання за їх відсутності та просять закрити підготовче засідання та призначити справу до судового розгляду.
Приватний нотаріус Запорізького міського нотаріального округу Обушенко Г. О. надала клопотання про розгляд справи без участі третьої особи по справі.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому приходить до висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.197, 198, 200 ЦПК України,
підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи без самостійних вимог щодо предмета спору: Приватний нотаріус Запорізького міського нотаріального округу Обушенко Ганна Олександрівна, Акціонерне товариство Комерційний банк «Приватбанк», про визнання правочину недійсним - закрити.
Призначити судовий розгляд по справі на 09.12.2021 року о 14:00 год.
Проводити судовий розгляд справи у відкритому судовому засіданні.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.С. Хоменко