30.08.2021 Справа № 914/1537/21
Суддя Господарського суду Львівської області Мазовіта А.Б., при секретарі Андрусику В. Д., розглянувши матеріали справи
за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівське хлібоприймальне підприємство», м.Львів;
до відповідача: Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях, м.Львів;
про:зобов'язання укласти договір купівлі-продажу.
Представники сторін:
від позивача: не з'явився;
від відповідача: Золотий Я. М. - представник.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівське хлібоприймальне підприємство», м.Львів звернулося до Господарського суду Львівської області із позовною заявою до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях, м.Львів про зобов'язання укласти договір купівлі-продажу.
Ухвалою суду від 08.07.2021 підготовче засідання відкладено на 30.08.2021.
Через канцелярію суду відповідач 19.08.2021 подав відзив на позовну заяву № 14-11-04510 від 17.08.2021 (вх. № 19353/21 від 19.08.2021).
Представник позивача в підготовче засідання 30.08.2021 не з'явився. Через канцелярію суду представник позивача 27.08.2021 подав клопотання б/н від 27.08.2021 (вх. № 19814/21 від 27.08.2021) про відкладення розгляду справи у зв'язку із зайнятістю представника в іншому судовому процесі, та наміром підготувати та подати відповідь на відзив.
Представник відповідача в підготовче засідання 30.08.2021 з'явився, заявив про неодержання відповідачем відповіді на відзив, не заперечив проти клопотання позивача.
Розглянувши клопотання представника позивача б/н від 27.08.2021 (вх. № 19814/21 від 27.08.2021) про відкладення судового засідання у зв'язку із зайнятістю представника в іншому судовому процесі, суд вирішив його задоволити.
Відповідно до п.1 ч. 2 ст. 183 ГПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу.
Згідно з п. 2 ч. 2 ст. 202 ГПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з підстави першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Враховуючи клопотання представника позивача та поважність причин його неявки, з метою забезпечення процесуальних прав учасників справи, принципів рівності та змагальності сторін, суд вирішив відкласти підготовче засідання.
Керуючись ст. 183, 202, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Відкласти підготовче засідання на 16.09.2021 р. о 15:00 год.
2. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, зал судових засідань № 7.
3. Зобов'язати сторін виконати вимоги ухвали суду від 22.06.2021.
4. Явка повноважних представників сторін в судове засідання - обов'язкова.
5. Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
6. Веб-адреса суду http://lv.arbitr.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається.
7. Звернути увагу сторін на те, що відповідно до ст.135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
8. Суд звертається до учасників судового процесу із проханням зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (створити поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua та програмі «Електронний суд», які передбачають можливість обміну процесуальними документами між судом і учасниками процесу та подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді по конкретній справі, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України.
Суддя А.Б. Мазовіта