Справа № 461/6888/21
Провадження № 1-кс/461/4669/21
про тимчасовий доступ до речей і документів
27.08.2021 року слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 , секретар ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, -
старший слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з клопотанням у кримінальному провадженні №42017140000000185 від 31.05.2017, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення ст. 219, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України, погодженим прокурором другого відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтриманням публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Львівської обласної прокуратури ОСОБА_4 , про надання тимчасового доступу до речей і документів, з можливістю їх вилучення (здійснення їх виїмки), які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .
Подане клопотання мотивує тим, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що документи та інформація котра перебуває у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , сама по собі та в сукупності з іншими матеріалами кримінального провадження, має суттєве значення для встановлення обставин кримінального провадження.
Слідчий в судове засідання не з'явився, хоча був належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, наслідки неявки. Одночасно із поданим клопотанням, слідчий звернувся до суду із заявою про слухання справи без його участі; клопотання підтримав просив задовольнити.
Представник володільця документів в судове засідання для розгляду даного клопотання не з'явився, його неявка, відповідно до положень ч. 4 ст. 163 КПК України, не є перешкодою для розгляду клопотання.
Дослідивши матеріали клопотання та докази, додані до такого, приходжу до наступного висновку.
Слідчим суддею встановлено, що у проваджені СУ ГУНП у Львівській області перебувають матеріали кримінального провадження, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42017140000000185 від 31.05.2017, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення ст. 219, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України.
В ході досудового розслідування встановлено, що 21 березня 2012 року наказом № 140 ІНФОРМАЦІЯ_1 , керуючись Законом України «Про управління об'єктами державної власності», постановою КМУ від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» та у зв'язку із розірванням договору оренди від 18.04.2000 № 4 державного майна - цілісного майнового комплексу « ІНФОРМАЦІЯ_2 » у складі фірми « ІНФОРМАЦІЯ_3 » створено Державне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (далі по тексту - ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 ») на базі майна цілісного майнового комплексу « ІНФОРМАЦІЯ_2 » у складі фірми « ІНФОРМАЦІЯ_3 », розмістивши його за адресою: АДРЕСА_2 та призначено в.о. директора ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » ОСОБА_5 .
Актом приймання-передавання державного майна - цілісного майнового комплексу Львівського державного виноробного заводу фірми « ІНФОРМАЦІЯ_3 », за адресою: АДРЕСА_2 від 18.04.2012, ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » передано на баланс товарно-матеріальні цінності та основні засоби, серед яких 11 об'єктів нерухомого майна, загальною площею 11,9 тис.м2.
Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у державній власності в особі ДП « ІНФОРМАЦІЯ_4 », за адресою: АДРЕСА_2 , на праві господарського відання перебувають наступні об'єкти нерухомого майна:
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «Ф-1» загальною площею 88,9 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «М-3» загальною площею 1562,2 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «Н-1» загальною площею 124,2 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «У-1» загальною площею 418 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «С-1» загальною площею 180 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, рампа, склад готової продукції під літерою «К-1» загальною площею 284,1 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «А-2» загальною площею 3020,1 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «А-1» загальною площею 4046 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «Б-1» загальною площею 1407,9 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «П-1» загальною площею 193,3 кв.м;
- Нежитловий об'єкт нерухомості, будівля під літерою «Т-2» загальною площею 574,6 кв.м;
Також, ухвалою ІНФОРМАЦІЯ_6 №2029 від 10.02.2005 для обслуговування цілісного майнового комплексу виноробного заводу виділено земельну ділянку площею 4,0693га.
Законом України «Про індустріальні парки» передбачено, що ініціаторами створення індустріального парку можуть бути органи державної влади та місцевого самоврядування, які за Конституцією України здійснюють права власника на землю від імені Українського народу і за законом наділені повноваженнями розпорядження землею, а також юридичні і фізичні особи -власники земельних ділянок, які можуть бути використані для створення індустріального парку.
Крім цього ст. 6 вказаного закону визначено, що індустріальні парки можуть створюватися на землях державної, комунальної та приватної власності. Право на створення індустріальних парків на землях державної і комунальної власності мають центральні і місцеві органи державної влади та органи місцевого самоврядування, які за законом наділені повноваженнями розпорядження землею.
Також нормами вказаного Закону передбачено, що земельна ділянка, яка вибирається для створення індустріального парку, має відповідати таким вимогам, зокрема визначено, що мінімальна площа повинна становити не менше 7 га.
Державне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_4 » являлося юридичною особою заснованою на основі державної власності, та входило до сфери управління ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Статутом ДП « ІНФОРМАЦІЯ_7 » що воно створене з метою надання послуг продажу та зберігання товарів сільськогосподарського призначення фізичним та юридичним особам.
Крім цього зазначеним статутом передбачено, що директор підприємства: організовує виконання завдань статутної спрямованості; організовує виробничо-господарську, соціально-побутову та іншу діяльність підприємства відповідно до мети та основного напрямку його діяльності; несе відповідальність за виконання покладених на нього завдань, що визначені статутом, формування та виконання фінансових планів, дотримання трудової і фінансової дисципліни, ефективне використання та збереження державного майна та коштів, які знаходяться у віданні підприємства, дотримання законодавства України. Крім цього, директор підприємства несе персональну відповідальність за організацію господарської підприємства, спрямовану на отримання чистого прибутку.
Так, з метою протиправного заволодіння вищевказаними об'єктами нерухомого майна в.о. директора ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » ОСОБА_5 , усвідомлюючи, що грошових коштів підприємство не має, та здійснює свою діяльність на основі госпрозрахунку, з метою створення штучних боргових зобов'язань, та подальшого відчуження вказаних об'єктів нерухомості, уклав договори на виконання робіт та надання послуг з підконтрольними юридичними особами, а саме:
- з ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » про розробку погоджувальної частини робочого проекту для улаштування індустріального парку « ІНФОРМАЦІЯ_9 » на території ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 », що за адресою: АДРЕСА_2 , на суму 990 тис. грн. (Договір №1/04 від 01.04.2013; Акт №1 здачі-приймання до договору №1/04 від 01.04.2013; Рахунок-фактура №СФ-00000015 від 03.06.2013 Акт звіряння взаєморозрахунків від 19 серпня 2013 року).
- з ПП « ОСОБА_6 » про надання консалтингових послуг щодо підготовки заходів до створення індустріального парку « ІНФОРМАЦІЯ_9 » на суму 800 тис.грн. (Договір про надання консалтингових послуг щодо підготовчих заходів до створення індустріального парку від 02.10.2012; Проміжні акти Кінцеві акти виконаних робіт по договору про надання консалтингових послуг щодо підготовчих заходів до створення індустріального парку від 02.10.2012 Рахунок №К01-07/13 від 10 липня 2013 Акт звірки взаєморозрахунків від 09 вересня 2013 року);
- з ПП « ОСОБА_7 » щодо підсилення будівельних конструкцій, демонтажу металоконструкцій, виконання робіт з обстеження та оцінки технічного стану будівель на суму відповідно 139 110,83 грн., 459 900 грн, 174 903,92 грн, 397 003,85 грн. (Договір підряду №4/03/13 від04.03.2013; Рахунок фактура №СФ-20 від 12.06.2013; Акт звіряння взаєморозрахунків від 02 серпня 2013 року; Договір підряду №6/03/13 від 06.03.2013; Акт здачі приймання від 03.06.2013 до договору підряду №6/03/13 від 06.03.2013 Рахунок фактура №СФ-22 від 03.06.2013; Акт звіряння взаєморозрахунків від 02 серпня 2013; Договір підряду №2/04/13 від 02.04.2013; Договір підряду №65-13 від 03.07.2013);
В подальшому у зв'язку із невиконанням зобов'язань, ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », ПП « ОСОБА_6 », ПП « ОСОБА_7 », звернулися з позовом до Господарського суду Львівської області про стягнення грошових коштів з ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 ».
Внаслідок невиконання державним підприємством вказаних договорів, за рішеннями судів на користь:
- ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » було стягнуто 1 009 716,98 грн. (рішення господарського суду Львівської області від 17.10.2013 у справі 914/3740/13);
- ПП « ОСОБА_7 » - 744 914,13 грн. (рішення господарського суду Львівської області від 28.10.2013 у справі 914/3741/13) та 386 333,6 грн. (рішення цього ж суду від 20.02.2014 у справі 914/4767/13);
- ПП « ОСОБА_6 » - 834 191,78 грн. (рішення господарського суду Львівської області від 26.11.2013 у справі №914/4344/13), було висунуто право вимоги на стягнення заборгованості.
У ході виконання вищезгаданих судових рішень, було здійснено заміну сторони виконавчого провадження по стягненню з ДП « ІНФОРМАЦІЯ_4 » сум заборгованостей на користь ПП « ОСОБА_8 » (код НОМЕР_1 , АДРЕСА_3 ), з вимогами в розмірі 2,9 млн. грн.
Крім цього, 08.09.2014 між ПП « ОСОБА_9 » та ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » укладено угоду про позасудове врегулювання грошових вимог. Відповідно до вказаної угоди новий кредитор бере зобов'язання замовити проведення оцінки для визначення вартості поліпшень зроблених в будівлях у АДРЕСА_2 . Сторони дійшли взаємної згоди та вирішили доручити проведення експертної оцінки - ПП « ОСОБА_10 ». Відповідно до висновку від 12.09.2014 вартість будівельно - монтажних робіт, які є невід'ємними поліпшеннями орендованого нерухомого майна, виконані в період 2003 - 2005 р.р. в будівлях за адресою: АДРЕСА_2 станом на 31.08.2014 становить 3 004 892,00 грн.
27.11.2014 ПП « ОСОБА_9 », в межах розгляду справи про банкрутство, подано заяву про грошові вимоги до боржника ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » на суму 3 004 892 грн. дані боргові зобов'язання ПП « ОСОБА_9 » отримало 04.09.2014 внаслідок укладання договору із ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (попередня назва ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 ») про відступлення права вимоги щодо відшкодування вартості безпідставно набутого майна, а саме вартості поліпшень, виконаних за рахунок ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » у будівлях за адресою: АДРЕСА_2 , переданих ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » за Актом приймання - передавання державного майна - цілісного майнового комплексу Львівського державного виноробного заводу фірми « ІНФОРМАЦІЯ_3 », від 18.04.2012.
29.12.2014 ухвалою суду затверджено Реєстр вимог кредиторів ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 », на загальну суму 5 985 641 грн.
11.07.2019 господарським судом Львівської області оприлюднене повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
05.08.2019 господарським судом Львівської області оприлюднене оголошення про проведення аукціону з продажу майна Державне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_4 » 04.09.2019.
05.08.2019 року майно ДП « ІНФОРМАЦІЯ_4 » виставили на продаж, про що було розміщено оголошення про проведення аукціону на Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України. Згідно оголошення продають 11 нежитлових приміщень загальною площею 11 612 кв. м. Право власності на земельну ділянку не переходить. Заявки для участі в Аукціоні приймалися до 07.08.2019 року до 16.00 год, що було визначено організатором проведення торгів. Аукціон відбувся 4.09.2019 року в місті Дніпро, первина оціночна вартість 5,98 млн. грн. Торги проводила « ІНФОРМАЦІЯ_13 » (ЄДРПОУ НОМЕР_2 юридична адреса: АДРЕСА_4 ).
04.09.2019 господарським судом Львівської області оприлюднене повідомлення про результати проведення аукціону з продажу майна Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », згідно з яким 11 нежитлових приміщень загальною площею 11,9 тис. м2, за адресою: АДРЕСА_2 , придбала ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » за 6 165 211 грн.
На підставі постанови господарського суду Львівської області від 11.07.2019 у справі №914/3533/14 про банкрутство ДП « ІНФОРМАЦІЯ_15 » на торги було виставлено 11 об'єктів нерухомості які на праві господарського відання належали ДП « ІНФОРМАЦІЯ_16 ».
Положенням ч. 1 ст. 73 Господарського кодексу України передбачено, що Державне унітарне підприємство утворюється компетентним органом державної влади в розпорядчому порядку на базі відокремленої частини державної власності, як правило, без поділу її на частки, і входить до сфери його управління.
Також ч. 1 ст. 75 Господарського кодексу України передбачено, що державне комерційне підприємство зобов'язане приймати та виконувати доведені до нього в установленому законодавством порядку державні замовлення, враховувати їх при формуванні виробничої програми, визначенні перспектив свого економічного і соціального розвитку та виборі контрагентів, а також складати і виконувати річний та з поквартальною розбивкою фінансовий план на кожен наступний рік.
Разом з тим, для закупівель товарів, робіт чи послуг державне комерційне підприємство застосовує процедури закупівель, визначені Законом України «Про здійснення державних закупівель».
Крім цього, ч. ч. 2, 3, 4, 5 ст. 75 Господарського кодексу України передбачено, що фінансовий план підлягає затвердженню до 1 вересня року, що передує плановому: підприємств, що є суб'єктами природних монополій, та підприємств, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 мільйонів гривень, - Кабінетом Міністрів України; інших підприємств - органами, до сфери управління яких вони входять. Органи, до сфери управління яких входять державні комерційні підприємства, надають центральному органу виконавчої влади з питань економіки до 1 серпня року, що передує планованому, зведені показники фінансових планів та фінансові плани у розрізі окремих державних комерційних підприємств, які входять до сфери їх управління. Форма та методичні рекомендації по розробці фінансового плану затверджуються центральним органом виконавчої влади з питань економіки. Державне комерційне підприємство не має права безоплатно передавати належне йому майно іншим юридичним особам чи громадянам, крім випадків, передбачених законом. Відчужувати майнові об'єкти, що належать до основних фондів, державне комерційне підприємство має право лише за попередньою згодою органу, до сфери управління якого воно належить, і лише на конкурентних засадах, якщо інше не встановлено законом. Розпоряджатися в інший спосіб майном, що належить до основних фондів, державне комерційне підприємство має право лише у межах повноважень та у спосіб, що передбачені ГКУ та іншими законами.
Так, в ході досудового розслідування виникла необхідність отримання тимчасового доступу до речей і документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .
Слідчий зазначає, що дослідження зазначеної документації має істотне значення для встановлення обставин у цьому кримінальному провадженні і полягає у тому, що дасть можливість дослідити інформацію, яка міститься у даних документах та доказову інформацію необхідну для розслідування вказаного провадження.
Слідчий довів, що вилучення такої документації дасть можливість отримати важливі документи, постійний доступ до них з метою використання їх під час доказування, а також унеможливлення їх зміни, або знищення, в тому числі у зв'язку із збігом термінів зберігання вищезазначеної документації та інформації чи з інших причин.
Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Згідно ч.5 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Частиною 6 ст.163 КПК України встановлено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів..
Відповідно до ч.7 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Дослідивши матеріали клопотання та докази, додані до такого, слідчий суддя вважає, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що документи та інформація котра перебуває у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , сама по собі та в сукупності з іншими матеріалами кримінального провадження, має суттєве значення для встановлення обставин кримінального провадження. Разом з тим, слідчим належним чином не обґрунтована та не доведена необхідність вилучення саме оригіналів. Відтак клопотання в цій частині задоволенню не підлягає, а тому, вважаю, що клопотання про надання тимчасового доступу до речей та документів слід задовольнити частково.
Керуючись ст.ст. 162-166 КПК України, слідчий суддя ,-
клопотання задовольнити частково.
Надати (забезпечити) старшому слідчому СУ ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 або іншому слідчому, який входить до групи слідчих у кримінальному провадженні №42017140000000185 від 31.05.2017, дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, з можливістю вилучення їх копій, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , а саме:
-організаційно-розпорядчих документів якими визначено уповноваженим органом управління Міністерство аграрної політики та продовольства, щодо об'єкта державного майна - цілісного майнового комплексу ІНФОРМАЦІЯ_2 »;
-організаційно-розпорядчих якими визначено уповноваженим органом управління Міністерство аграрної політики та продовольства, щодо об'єкта державного майна - цілісного майнового комплексу по АДРЕСА_2 ;
-документів, щодо передачі ІНФОРМАЦІЯ_17 (його регіональними відділеннями і представництвами) органу державного управління;
-наказу №140 від 21.03.2012 «Про прийняття до сфери управління ІНФОРМАЦІЯ_18 »,
-документів, щодо проведення конкурсу на посаду директора Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 »: оголошення про проведення конкурсу, кваліфікаційні вимоги, заяви на участь у конкурсі на посаду, рішення про визначення переможця, інші документи щодо проведення конкурсу та призначення на посаду Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 ;
-документів, котрі містяться в особовій справу в.о. директора Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_5 , в тому числі: заяви про призначення на посаду, контракт, посадові інструкції, всі наявні документи, якими визначено посадові обов'язки ОСОБА_5
-фінансових планів поданих Державним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_4 » у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали, документи що підтверджують подання і затвердження фінансових планів, в тому числі листування щодо коригування фінансових планів, інші документи щодо затвердження, внесення змін до фінансових планів, їх непогодження та відправлення для коригування/ складання проектів нових фінансових планів, та у разі неподання таких відомостей про притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб;
-звітів про виконання фінансових планів Державним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_4 » у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали; документи що підтверджують подання і затвердження звітів про виконання фінансових планів, в тому числі листування щодо коригування звітів про виконання фінансових планів, інші документи щодо затвердження, внесення змін до звітів про виконання фінансових планів, їх непогодження та відправлення для коригування/складання проектів нових звітів про використання фінансових планів, та у разі неподання таких відомостей про притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб;
-квартальної, річної фінансової звітності, яка подавалась Державним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_4 » у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали;
-документів, щодо погодження відчуження майнових об'єктів, що належали до основних засобів Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали;
-документів, щодо погодження списання з балансу не повністю амортизованих основних фондів, а також документів, щодо прискореної амортизації основних фонді Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали;
-документів, поданих Кабінету міністрів України, щодо інформації про обсяги перерахування прибутку Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 » для їх врахування при формуванні державного бюджету у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали;
-Документи, щодо координації роботи, пов'язаної з галузевими особливостями діяльності Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », накази про призначення відповідальних осіб, які зобов'язанні координувати роботу Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », їх посадові інструкції у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали;
-документів, щодо проведення перевірок (планових, позапланових) фінансово-господарської діяльності Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », висновки за результатами таких перевірок, прийняті рішення, в тому числі: звернення в правоохоронні органи про виявленні порушення, рішення про притягнення до дисциплінарної чи адміністративної відповідальності у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали;
-документів, щодо погодження, відмови в погодження планів санації, мирових угод, ліквідаційних мас із змінами та доповненнями Державного підприємства«Львівське агроторгове підприємство», в тому числі всі наявні звернення арбітражного керуючого, кредиторів, суду, інших осіб, протоколи засідань щодо погодження/ відмови в погодженні, документи які складалися в процесі погодження/ відмови в погодженні у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали; Всіх інших оригіналів документів відносно Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 »;
-документів, щодо погодження, відмови в погодження організатора аукціону з приводу реалізації майна боржника державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », в тому числі всі наявні звернення арбітражного керуючого, кредиторів, суду, інших осіб, протоколи засідань щодо погодження/ відмови в погодженні, документи які складалися в процесі погодження/ відмови в погодженні у період з 21.03.2012 до моменту постановлення ухвали;
-документів, щодо погодження/ не погодження звіту про оцінку майна боржника державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 »;
-Інформацію та документи, щодо правонаступництва Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », зокрема: документи в яких відображено якого підприємства, установи чи організації, господарського товариства є правонаступником Державне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_4 », документи, в яких відображено кредиторська та дебіторська заборгованість передана Державному підприємству « ІНФОРМАЦІЯ_4 »;
Роз'яснити, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Контроль за виконанням ухвали покласти на старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 .
Строк дії ухвали 1 (один) місяць з дня її постановлення.
Ухвала остаточна, оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1