25 серпня 2021 року
м. Харків
Справа № 638/10967/13-ц
Провадження № 22-ц/818/5641/21
Суддя Харківського апеляційного суду Кругова С.С., розглянувши в порядку підготовки до апеляційного розгляду апеляційну скаргу приватного виконавця виконавчого округу Харківської області Кудряшова Дмитра Вячеславовича на ухвалу Дзержинського районного суду м. Харкова від 29 липня 2021 року у справі за поданням приватного виконавця виконавчого округу Харківської області Кудряшова Дмитра Вячеславовича про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України боржника ОСОБА_1 , -
Приватний виконавець виконавчого округу Харківської області Кудряшов Д.В. звернувся до Харківського апеляційного суду з апеляційною скаргою на ухвалу Дзержинського районного суду м. Харкова від 29 липня 2021 року.
Законом України від 3 жовтня 2017 року № 2147-VІІІ «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» внесено зміни до Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України), який набув чинності 15 грудня 2017 року.
Статтею 355 ЦПК України встановлено, що апеляційні скарги подаються безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Відповідно до пп. 15.3 п. 15 Перехідних положень ЦПК України, який набув чинності 15 грудня 2017 року, розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно - телекомунікаційної системи.
Згідно з пп. 9, пп. 15.5 Перехідних положень ЦПК України, який набув чинності 15 грудня 2017 року, справи у судах першої та апеляційної інстанцій розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
За таких обставин із Дзержинського районного суду м. Харкова підлягають витребуванню виділені копїї матеріалів з цивільної справи № 638/10967/13-ц необхідні для розгляду апеляційної скарги приватного виконавця виконавчого округу Харківської області Кудряшова Дмитра Вячеславовича.
Керуючись ст. 355 ЦПК України, Перехідними положеннями ЦПК України, суддя -
Витребувати із Дзержинського районного суду м. Харкова виділені копїї матеріалів необхідні для розгляду апеляційної скарги приватного виконавця виконавчого округу Харківської області Кудряшова Дмитра Вячеславовича на ухвалу Дзержинського районного суду м. Харкова від 29 липня 2021 року у цивільній справі № 638/10967/13-ц за поданням приватного виконавця виконавчого округу Харківської області Кудряшова Дмитра Вячеславовича про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України боржника ОСОБА_1 .
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню у касаційному порядку не підлягає.
Суддя С.С. Кругова