Справа №522/11353/21
Провадження №3/522/8345/21
20 серпня 2021 року суддя Приморського районного суду м. Одеси Іоніді К.В., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, які надійшли з відділу поліції №5 ОРУП №1 ГУНП в Одеській областістосовно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 за ч.1 ст.160 КУпАП,-
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 18.05.2021 серії ВАБ № 571712 - 18.05.2021 року о 15:15 годині ОСОБА_2 , перебуваючи в м. Одесі біля буд.№59 по вул. Фонтанська дорога, здійснювала торгівлю з рук продуктами харчування без дозвільних документів у невстановленому місці, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.160 КУпАП.
Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу у зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження у справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Відповідно до ч. 2 ст.268 КУпАП при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені частиною першою статті 44, статтями 51, 146, 160, 172-4-172-9, 173, 173-2, частиною третьою статті 178, статтями 185,185-1, статтями 185-7, 187 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою.
ОСОБА_2 у встановленому законом порядку неодноразово повідомлялась про час та місце розгляду справи, проте у судові засідання - не з'явилась.
Частиною 2 ст.38 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено, що якщо справи про адміністративніправопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше, як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначених у частинах третій і четвертій цієї статті.
З огляду на зазначені вище обставини, та з урахуванням того, що на даний час строк накладення адміністративного стягнення, передбачений ст. 38 КУпАП, сплив, провадження у справі підлягає закриттю, згідно з п.7 ст.247 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.7, 38, 247, 268, 283, 284 КУпАП, -
Провадження у справі про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_2 , за ч.1 ст.160 КУпАП - закрити, у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Суддя К.В. Іоніді