Справа № 455/1257/21
Провадження № 2-о/455/50/2021
про відкриття провадження у справі
17 серпня 2021 року м.Старий Самбір
Суддя Старосамбірського районного суду Львівської області Кушнір А.В., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 (місце проживання: с.Скелівка, Самбірського району Львівської області), заінтересована особа - Хирівська міська рада Самбірського району Львівської області (юр. адреса: вул. Василя Стуса, 24, м. Хирів Самбірського району Львівської області), про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,
16.08.2021 ОСОБА_1 звернулася до Старосамбірського районного суду Львівської області із зазначеною заявою, в якій просить суд встановити факт належності ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 правовстановлюючого документу - Державного акту на право приватної власності на землю, серії ЛВ №044179 виданого 02.12.2003 року на земельну ділянку площею 0,5254 га та Сертифікату на право на земельну частку (пай) серія ЛВ №060159, яка перебуває в колективні власності КСГПП «Фельштин», в яких вона зазначена як « ОСОБА_3 ».
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.08.2021 справу передано для розгляду судді Кушніру А.В.
Заяву належить розглядати у Старосамбірському районному суді Львівської області у порядку цивільного судочинства.
Відповідно до ст.19 ЦПК України справа підлягає розгляду у порядку окремого провадження.
Подана заява за формою та змістом відповідає вимогам ст.ст.175, 177, 318 ЦПК України.
Підстави, визначені статтями 185,186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
З огляду на наведене, заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Судове засідання для розгляду справи по суті слід призначити, з додержанням вимог частини п'ятої статті 128 ЦПК України.
Керуючись ст.ст.12, 19, 128, 187, 258-260, 293, 294, 315, 316 ЦПК України, суддя
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа - Хирівська міська рада Самбірського району Львівської області, про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Розгляд справи проводити в порядку окремого провадження.
Призначити судове засідання для розгляду справи по суті в приміщенні Старосамбірського районного суду Львівської області за адресою: місто Старий Самбір, вулиця Шевченка-бічна, №1, Львівської області на 30 вересня 2021 року о 10 годині 00 хвилин.
Про дату, час і місце проведення судового засідання у справі повідомити учасників справи.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи. Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі заінтересованій особі надіслати копію заяви з копіями доданих до неї документів.
Роз'яснити заінтересованій особі, що вона може заперечувати проти заяви, посилаючись на незаконність вимог, їх необґрунтованість, наявність перешкод для відкриття провадження в справі, має право надати суду письмове заперечення на заяву з обов'язковою вказівкою на докази, що спростовують заяву.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки: https://court.gov.ua/sud1322/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Заперечення на ухвалу включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя А.В.Кушнір