про закриття підготовчого провадження та
призначення справи до судового розгляду по суті
(вступна та резолютивна частини)
10 серпня 2021 року м. ПолтаваСправа № 440/4458/21
Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Сич С.С.,
за участю:
секретаря судового засідання - Гринько М.О.,
позивача - ОСОБА_1 ,
за результатами підготовчого засідання у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДФС у м. Києві, Головного управління ДПС у м. Києві, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: приватний виконавець виконавчого округу Київської області Бурко Арсен Мохаммед, ОСОБА_2 , про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, -
Керуючись статтями 9, 77, 80, 180, 181, 183, 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Витребувати від відповідача Головного управління ДПС у м. Київ витяг з інтегрованої картки платника податків ОСОБА_2 (податковий номер НОМЕР_1 ) з єдиного податку з фізичних осіб за період з 01.01.2018 по дату його надання до суду.
Витребувані документи надати до суду у строк до 25 серпня 2021 року.
Роз'яснити відповідачу, що особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали. У випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів без поважних причин, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, визначені Кодексом адміністративного судочинства України. Згідно частини першої статті 149 Кодексу адміністративного судочинства України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід Державного бюджету України з відповідної особи штрафу у сумі від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках: неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без поважних причин суб'єктом владних повноважень.
Закрити підготовче провадження за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДФС у м. Києві, Головного управління ДПС у м. Києві, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: приватний виконавець виконавчого округу Київської області Бурко Арсен Мохаммед, ОСОБА_2 , про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.
Призначити справу №440/4458/21 до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду на 14:00 02 вересня 2021 року (за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкарівська, 9/26).
В судове засідання викликати учасників справи.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили негайно після її проголошення.
Повний текст ухвали буде складено протягом п'яти днів з дня оголошення вступної та резолютивної частин ухвали.
Суддя С.С. Сич