Ухвала від 10.08.2021 по справі 283/1894/21

Справа № 283/1894/21

Провадження №2-а/283/21/2021

УХВАЛА

10 серпня 2021 року м. Малин

Малинський районний суд Житомирської області у складі головуючого судді Хомич В.М., розглянувши клопотання представник позивача - адвоката Пікульської Катерини Володимирівни, про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції,

встановив:

В провадженні Малинського районного суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 , представник позивача - адвокат Пікульська Катерина Володимирівна, до ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) про визнання неправомірною та скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.

Ухвалою від 03.08.2021 позов прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, вирішено розгляд справи проводити за правилами ст. 286 КАС України, в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.Судове засідання призначено на 12 годину 13.08.2021 року.

09.08.2021 представник позивача звернулася до суду із клопотанням про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи «EasyCon».

Відповідно до ч. 3 ст. 195 КАС України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Суд, враховуючи наявність технічної можливості провести судове засідання в режимі відеоконференції, подання клопотання у строк, встановлений ч. 2 ст. 195 КАС України, беручи до уваги дію карантину, вважає за необхідне клопотання представника позивача задовольнити.

Керуючись ст.195 КАС України,

постановив:

Клопотання представник позивача - адвоката Пікульської Катерини Володимирівни, про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.

Забезпечити представнику позивача - адвокату Пікульській Катерині Володимирівні, можливість взяти участь у судовому засіданні, яке призначене на 12 годину 13 серпня 2021 року в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв'язку «EasyCon».

Роз'яснити представнику позивача, що відповідно до ч. 4 ст. 195 КАС України, ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і апеляційному оскарженню не підлягає.

Суддя В. М. Хомич

Попередній документ
98880625
Наступний документ
98880627
Інформація про рішення:
№ рішення: 98880626
№ справи: 283/1894/21
Дата рішення: 10.08.2021
Дата публікації: 02.09.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Малинський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо; щодо в’їзду (виїзду) на тимчасово окуповану територію
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (03.08.2021)
Дата надходження: 19.07.2021
Предмет позову: про скасування постанови про незаконний перетин кордону
Розклад засідань:
13.08.2021 12:00 Малинський районний суд Житомирської області
30.09.2021 12:00 Малинський районний суд Житомирської області